Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: Yanko


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli to są buty nowe to bym je odesłał,takie wadliwe szycie dyskwalifikuje te buty jako towar pierwszej jakośći.

 

 

Szycie pięty wygląda bardzo brzydko, buty do wymiany.

Otrzymałem odpowiedź ze sklepu patine.pl:

"...Nie jesteśmy pewni czy chodzi o jakość szwów czy maleńkie

dziurki w skórze przy szwach. Jeżeli chodzi o dziurki, to poinformować

musimy,  że  jest  to  norma  -  powstają  podczas  jednego  z  etapów

długotrwałej i żmudnej ręcznej produkcji. Efekt powstaje w momencie kiedy  cholewki  naciągane są na kopyta i mocowane do nich

malutkimi  gwoździkami.  Robione  są  możliwie najbliżej szwów, by nie

rzucały się w oczy...

2.

Wymiana    obuwia.   Mamy  jeszcze  jedną  parę  w  tym  rozmiarze.  W

załączniku  fotografie, które przed chwilą wykonaliśmy - fotografie również

makro.  Wolelibyśmy  uniknąć  kolejnych wymian, także wyślemy je tylko

wtedy,  kiedy  zaakceptuje  Pan  ich  stan.

y1l8wm9khdbm_t.jpg

hl4rk3mt5rmk_t.jpg

i5yijzz9uoeu_t.jpg

oqyo2ur1rn1v_t.jpg

Nie chce mi się wierzyć, że takie szycie jak widać na moich zdjęciach z poprzedniej strony jest czymś normalnym, te nowe, które mi zaproponowano też nie wygladają idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem odpowiedź ze sklepu patine.pl:

Nie chce mi się wierzyć, że takie szycie jak widać na moich zdjęciach z poprzedniej strony jest czymś normalnym, te nowe, które mi zaproponowano też nie wygladają idealnie.

 

Słusznie, bo "mail" mówi o tym, że małe dziurki są czymś normalnym a nie krzywe szycie. Swoją drogą dziwne trochę, bo trudno nie zauważyć brzydkiego szycia, a ktoś po drugiej stronie zdaje się mieć wątpliwości. Dotychczas obsługa z Patine była wzorem do nasladowania. Jestem pewien, że i tym razem staną na wysokości zadania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ważne byłoby zdjęcie przodów, szczególnie nosków. Wytarcie podeszwy wskazuje, że te buty były mierzone, a ten model ma długie noski. Jeśli ktoś podczas mierzenia złamał je poniżej linii szycia nosków, nie brałbym. Takie złamanie zostaje na zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ostrzeżenie - ostro pogrywają z patine.pl

pozdrawiam!

 

no ostro tak jak nikt inny :) na dziesiątki udanych transakcji, potwierdzonych zadowolonymi klientami z forumowej społeczności, ten przypadek wprost rujnuje reputację patine... 

 

... dzięki opatrzności i wyjątkowemu przyrodzonemu szczęściu mam kilka par i zero uwag / zero reklamacji

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko pokazuje że jedną trx można sobie popsuć reputację.

pozdrawiam!

 

Można, ale można też wykorzystać taką sytuację, żeby jeszcze bardziej podbudować reputację właściwym załatwieniem sprawy. Jak mawiał klasyk "...bo awaria też w końcu jest jakąś okazją".

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkleiłem tylko tę część korespondencji, którą uznałem za ważną dla tematu, bo mowa na forum była o tym konkretnym modelu, nie o bonie, czy wymianie na inny (nie usunąłem "2." więc można się domyślać, że jest wiecęj punktów).

 

Widzę, że możesz sprawdzić buty, które są dostępne i potwierdzić lub zaprzeczyć czy są produktem pełnowartościowym - będę wdzięczny.

 

Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale twierdzisz, że wcześniejsze komentarze dotyczące tego szycia są przesadzone i prawdą jest, że to "coś normalnego".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.