Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze jest jak jest. Nic nie sprawdzam :)

 

Odkąd mi letni Madison strzelił podczas wizyty u klienta, to sprawdzam zawsze przed wyjściem. Niektóre wzmocniłem od środka u krawca. Niestety grubsze materiały, a szczególnie flanele mają tendencję do przecierania się, gdyż w tym miejscu spodnie ostro pracują. Pewnie dużo też zależy od budowy ciała (czyt. nadwagi, rozbudowanych ud etc.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeden garnitur z tej tkaniny od dłuższego czasu (październik 2014), który użytkuję regularnie (ale zdecydowanie nie na co dzień, zaliczył pewnie najwyżej około 20 wyjść) i zaobserwowałem żadnych oznak przecierania się spodni w kroku. Jedyny garnitur SS, który na to cierpiał był z materiału z domieszką poliestru. Przy czym ja staram się mocno ratować garniturami i każdy zakładam z mniej więcej tą samą częstotliwością - raz na dwa-trzy tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście nie mam tendencji do przecierania spodni w kroku bardziej martwię się o łokcie, które pracują na podłokietnikach fotela.

 

Mam jeden garnitur z tej tkaniny od dłuższego czasu (październik 2014), który użytkuję regularnie (ale zdecydowanie nie na co dzień, zaliczył pewnie najwyżej około 20 wyjść) i zaobserwowałem żadnych oznak przecierania się spodni w kroku. Jedyny garnitur SS, który na to cierpiał był z materiału z domieszką poliestru. Przy czym ja staram się mocno ratować garniturami i każdy zakładam z mniej więcej tą samą częstotliwością - raz na dwa-trzy tygodnie.

 

@blekit: pochwal się ile masz garniturów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim, jest to mój pierwszy post, jednak jak pewnie większość "zaczynających" - czytam forum już od jakiegoś czasu.

 

Przygodę z SuSu chcę zacząć od granatowej odd jacket do zestawów koordynowanych. Dobrze jakby była jak najbardziej uniwersalna oraz miała nakładane kieszenie. Po wstępnym researchu celuję w http://eu.suitsupply.com/en/jackets/havana-navy-plain/C847.html?cgid=Jackets. W związku z tym nasuwa mi się kilka pytań:

 

1. Czy jest to dobry wybór na pierwszą "poważną" marynarkę? (Oczywiście posiadam granatową marynarkę, ale pozostawia wiele do życzenia i pora na zmianę). Jakieś inne alternatywy SuSU?

 

2. Jest inna trochę droższa Havana - http://eu.suitsupply.com/en/jackets/havana-navy-plain/C4760.html?cgid=Jackets; czy ktoś ma z nią jakiekolwiek doświadczenia? Warto?

 

3. Podobno SuSu ma niebawem uruchomić outlet (tak wiem, niepotwierdzone info). Warto poczekać czy tam raczej tej standardowej marynarki nie będą sprzedawać?

 

4. Ostatnie pytanie dot. rozmiaru - jestem dosyć szczupły i na sto procent nie obędzie się bez poprawek, ale to nie problem (wymiary - wzrost: 187, klatka: 96, upper waist: 71, lower waist: 82). Size advizor podpowiada rozmiar 46, aczkolwiek zastanawiam się nad rozmiarem 94 z longów. Najprawdopodniej zamówię dwa rozmiary, ale proszę o sugestie.

 

Trochę dużo pytań jak na 1 post, ale będę wdzięczny za podpowiedzi! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO: Havana ok, Washington jakby ciut zbyt duży w ramionach (ma konstrukcję w przeciwności do Havany i inaczej się układa). Jednakże 54 może być ciut przyciasne i nie wiem, czy zniwelujesz to w zakresie możliwego poszerzenia talii. 

Dzięki za pomoc.

 

Washingtona spróbuje wymienić na Half-Lined. Zobaczymy czy to coś pomoże.

Ma ktoś doświadczenie w różnicach pomiędzy Lazio i Havaną (chodzi mi o konstrukcje - kieszenie wiem, że są inne). Ta Havana jest dla mnie za jasna i chciałbym wymienić na ciemnoszare Lazio. Havana w podobnym kolorze wymaga dopłaty 80 euro więc wolałbym tego uniknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

 

w wolnych chwilach eksperymentuję z modelami SuSu. Po klęsce z Havaną przyszedł czas na Hudsona. Zamówiłem, przyszło, rękawy nawet OK (no, może trochę do skrócenia), spodnie również. Zastanawiam się jednak czy marynarka nie jest zbyt wytaliowana i nie ma za szerokich ramion? Niby rozgwiazda się nie robi, ale ciasnawo... Czy popuszczenie po bokach ze 2 cm może pomóc? Obawiam się, że w rozmiar większej będą zbyt szerokie ramiona.

Przepraszam za prowizoryczne fotki, ale akurat mam chwilę (i nikogo do pomocy). Może jutro uda się zrobić lepsze zdjęcia, z innej perspektywy.

 

P.S. Materiał bardzo miły, VBC ale chyba nie jest to flanela.

 

post-6462-0-07045400-1453073770_thumb.jp

 

post-6462-0-64341700-1453073787_thumb.jp

 

post-6462-0-77321200-1453073804_thumb.jp

 

post-6462-0-57960400-1453073817_thumb.jp

 

post-6462-0-36407400-1453073828_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

w wolnych chwilach eksperymentuję z modelami SuSu. Po klęsce z Havaną przyszedł czas na Hudsona. Zamówiłem, przyszło, rękawy nawet OK (no, może trochę do skrócenia), spodnie również. Zastanawiam się jednak czy marynarka nie jest zbyt wytaliowana i nie ma za szerokich ramion? Niby rozgwiazda się nie robi, ale ciasnawo... Czy popuszczenie po bokach ze 2 cm może pomóc? Obawiam się, że w rozmiar większej będą zbyt szerokie ramiona.

Przepraszam za prowizoryczne fotki, ale akurat mam chwilę (i nikogo do pomocy). Może jutro uda się zrobić lepsze zdjęcia, z innej perspektywy.

Czy można wiedzieć, który tu Hudson? Czy to czasem nie ten w tonacji Light Brown, co to na stronie SuSu wygląda jakby był szary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w kontakcie z Customer Service SuSu w sprawie doboru odpowiedniego rozmiaru marynarki. Zostałem poproszony o podanie szerokości w barkach + długości rękawów. Jak powinienem zdjąć te miary? Przy innych (wzrost, obwód klatki) jest to podane na ich stronie, a w przypadku dwóch wymienionych wyżej miar tego tego ma.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w kontakcie z Customer Service SuSu w sprawie doboru odpowiedniego rozmiaru marynarki. Zostałem poproszony o podanie szerokości w barkach + długości rękawów. Jak powinienem zdjąć te miary? Przy innych (wzrost, obwód klatki) jest to podane na ich stronie, a w przypadku dwóch wymienionych wyżej miar tego tego ma.

Zmierz dobrze leżącą marynarkę. Długość rękawa liczona jest od wszycia na ramieniu.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona internetowa tylko częściowo jest przetłumaczona - np. Regulamin albo opis usługi Box Office (w FAQ) są tylko w wersji angielskiej.
I nadal są zabawne błędy tłumaczenia, które wykrył między innymi kolega Hargin - np."działające guziki" zamiast "rozpinane guziki", itd.

BTW. Strona jest nadal niedopracowana - np. na podstronie http://eu.suitsupply.com/pl/content-page-service-questions.htmlsą widoczne znaczniki  </p> i </p>   ;-)
 
Pozdr,
wojvv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.