Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

@Michał W. - nie jest odpowiedni (dedykowany), ale daje radę - jeśli będziesz miał odpowiedni zapas w obwodzie pasa. Większość (nie wiem jak z wyższymi liniami produktowymi, za wyjątkiem Sienny) spodni garniturowych SuSu ma "średni" stan i umożliwia noszenie szelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie w temacie Havana vs. Hudson:

 

Jak wygląda konstrukcja ramion w Hudsonie? W Havanie mam naturalną linię ramion, brak jakiejkolwiek konstrukcji. Z opisu na stronie SuSu wnioskuję, że ramiona w Hudsonie są "jakoś" delikatnie wypełnione. Pytanie do kolegów mających w szafie Hudsona - czy komfort noszenia tej marynarki jest przez to mniejszy niż w wypadku Havany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie w temacie Havana vs. Hudson:

Jak wygląda konstrukcja ramion w Hudsonie? W Havanie mam naturalną linię ramion, brak jakiejkolwiek konstrukcji. Z opisu na stronie SuSu wnioskuję, że ramiona w Hudsonie są "jakoś" delikatnie wypełnione. Pytanie do kolegów mających w szafie Hudsona - czy komfort noszenia tej marynarki jest przez to mniejszy niż w wypadku Havany?

Różnice są we wszyciu rękawów, a raczej wypełnienia to tam nie ma, albo nie różni się od Havany zbytnio. Komfort taki sam.

Ja i tak wolę Havanę bo za mała brustasza jest w Hudsonie, za to klapy fajnie szersze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Vigo str. spotkałem się z najlepszą sklepową obsługą w moim życiu. Jeden z pracowników, świetnie ubrany Hindus tudzież Pakistańczyk, jest żywcem wyjęty z filmów Wesa Andersona :)

Super :) Tylko właśnie sobie uświadomiłem, że tam przy cenie już się robi £ bez wpływu na same cyferki. Czy jednak przeliczają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super :) Tylko właśnie sobie uświadomiłem, że tam przy cenie już się robi £ bez wpływu na same cyferki. Czy jednak przeliczają?

Zawsze warto wstąpić, przymierzać różne fasony pogadać z obsługą a zamówić on line;) Też nie rozumiem tej polityki cenowej. W UK te same rzeczy przy obecnym kursie są ok.40% droższe.

Pamięta ktoś jakie były ceny w przypadku polskiej wersji strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rękawy w Hudsonie są inaczej wszyte. Konstrukcja ramion jest identyczna (potwierdzę wieczorem). "Komfort" ten sam.

 

A czy ta różnica we wszyciu rękawów polega m.in. na tym, że rękaw w Hudsonie jest wszyty niżej niż w Havanie? Mam wrażenie, że takie coś obserwuje na zdjęciach... A to byłaby dla mnie kiepska wiadomość, bu lubię wysoko wszytą pachę w Havanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam pytanie o tkaninę tych garniturów. To wełna z kaszmirem, ale jak dużo jest tego kaszmiru? Czy tkanina nada się na codzienny garnitur, czy z uwagi na dodatek kaszmiru będzie zbyt delikatna i szybko zacznie się zużywać?

 

Z góry dzięki za odpowiedź. Intensywnie zastanawiam się nad tym granatowym Hudsonem, stąd mnogość pytań ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ta różnica we wszyciu rękawów polega m.in. na tym, że rękaw w Hudsonie jest wszyty niżej niż w Havanie? Mam wrażenie, że takie coś obserwuje na zdjęciach... A to byłaby dla mnie kiepska wiadomość, bu lubię wysoko wszytą pachę w Havanie.

 

Rękaw jest taki sam, ale inaczej wszyty na górze. Porównaj zdjęcia Hudsona z Havaną na stronie/w domu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej mój nowy zakup z SuSu. Havana rozmiar 56. Prośba do kolegów o wyrażenie opinii w sprawie rozmiaru.

Spodnie oczywiście do skrócenia.

 

 

103ItH.jpg
ZXVLtD.jpg
2E4UgA.jpg
rWkhZA.jpg
Gkz99i.jpg

 

 

I jeszcze Washington rozmiar 56 (co dziwne marynarka jest wieksza i obszerniejsza niz wersja letnia).

Wymieniać na 54 czy da się poprawić u krawca.

 

dl55lP.jpg
WvC4Bd.jpg
phBcJ5.jpg
f347hC.jpg
cBh01a.jpg

 

 

Będę wdzięczny za pomoc i opinie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o tkaninę tych garniturów. To wełna z kaszmirem, ale jak dużo jest tego kaszmiru? Czy tkanina nada się na codzienny garnitur, czy z uwagi na dodatek kaszmiru będzie zbyt delikatna i szybko zacznie się zużywać?

 

Z góry dzięki za odpowiedź. Intensywnie zastanawiam się nad tym granatowym Hudsonem, stąd mnogość pytań ;)

 

10% kaszmiru. Miałem taki sam problem jak Ty ale postanowiłem zaryzykować. Co prawda dopiero od miesiąca ale noszę te garnitury na co dzień i puki co nie ma żadnych śladów zużycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.