Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Czy są na forum osoby o wzroście ok. 190 cm, które kupowały coś z SuSu? Jak wychodzi długość rękawów dla Was?
Długości masz podane w tabeli rozmiarów. Ja mam 190 i dla mnie przy rozmiarze 94 są idealne, ale to kwestia indywidualnych proporcji.
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, który fason garniturów będzie najlepszym wyborem dla szczupłej osoby o wzroście ok.170 cm?

Mam tu na myśli dopasowanie w ramionach i klatce piersiowej (wiem, że niektóre modele są przewidziane dla osób o bardziej rozbudowanych ramionach, a ja takich nie posiadam).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wie z jakiej kolekcji pochodzi ta marynarka ?

https://www.ebay.com/itm/Suitsupply-Mens-US-42-Havana-Slim-Fit-Jacket-Blue-C83106/382477685133?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2055119.m1438.l2649&autorefresh=true

Nie mogę jej znaleźć ani po numerze katalogowym, ani po składzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, 50groszy napisał:

numer C839H jest taki sam jak na stronie Susu piszę Ci wyrazie na ebay w tytule "C839H"? i na metce. Skład też jest 100 procent wełny .To o co Ci chodzi? Może ja ślepy. 

"The listing you’re looking for is no longer available. Check out this similar item we found for you."

Temat nieaktualny, eBay przekierował Cie do podobnego przedmiotu, bo ten o który pytałem został sprzedany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy, przymierzyłem 98 havane i chyba nie jestem do końca przekonany, rzućcie okiem. Mam świadomość, że, po pierwsze, rękawy są krotkie ale krawiec u góry może wydłużyć 7 mm, z dołu dodać 5mm. Po drugie, jak widać mam szerokie biodra i nie wiem, czy tak długa marynarka bez konstrukcji jest w ogóle dla mnie. Co do barków - może powinna być większa na 102?

 

 

przod.png

tyl.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qbqb faktycznie rękawy za krótkie o ten 1-2cm. Ja ostatnio zamówiłem marynarkę https://eu.suitsupply.com/en/jackets/havana-light-grey-plain/C1185.html?cgid=Jackets w rozmiarze 46. Jednak długość rękawa znacznie odbiega od tego w rozmiarówce SuSu. To już drugi raz jak dostaję marynarkę/garnitur z za krótkimi rękawami o dobre 2cm. Stąd pytanie czy rękawy w waszych marynarkach z ostatnich kolekcji SuSu są pełnowymiarowe? Podejrzewam, że garnitur i marynarka już pochodziły ze zwrotów - zamawiałem je dość późno w stosunku do pojawienia się kolekcji. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

To model Lazio. Widzę, że spodnie należy skrócić o jakiś 1 cm. Rękaw mógłby być z 0.5 cm krótszy, aczkolwiek przy koszuli z mankietem francuskim może będzie dobrze. Niestety marynarka czasami lekko odstaje (dwa ostatnie zdjęcia). Czy z tym da się cokolwiek zrobić? Jakie przeróbki powinienem przeprowadzić? Jak ogólnie oceniacie ten garnitur -- sylwetki modelowej niestety nie mam.

IMG_6977.JPG

IMG_6978.JPG

IMG_6979.JPG

IMG_6980.JPG

IMG_6982.JPG

IMG_6983.JPG

IMG_6984.JPG

IMG_6985.JPG

IMG_6986.JPG

IMG_6987.JPG

IMG_6988.JPG

IMG_6990.JPG

IMG_6998.JPG

IMG_6999.JPG

IMG_7001.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź.

 

Ten garnitur, jak inne z suitsupply, ma rozpinany rękaw. Nie będzie problemu ze skróceniem rękawa w takim przypadku? Wolałbym tego nie robić metodą od góry, tylko jednak od dołu. Nie zniszczy to proporcji guziczków?

Dzięki za radę z poduszką. Kto w Warszawie by się tego podjął (i jaki to mniej więcej jest koszt)?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skracaj górą, moim zdaniem odjęcie centymetra wyglada gorzej niż dodanie. Większy problem to chyba plecy. Masz mocno sportowa sylwetkę i chyba ten model nie jest przystosowany na taka duża różnice talii i klatki. Jak marynarka leży rozpięta?

Przy Twoich wymiarach nie bałbym sie tez Sienna; to nie jest regular jak u bossa czy u polskich Marek. 

Z ciekawości, ma ktoś krój London? Widziałem go dzis w sklepie, chyba juz go nie robią, bo to jakiś zwrot. Ciekawy, bardzo długa marynarka, ładne klapy, ale tez bardzo szerokie rękawy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda rozpięta.

Niestety, nie ma Sienny w granacie w moim rozmiarze (24). Tzn. jest coś takiego, na moim monitorze to już wygląda na prawie czarny. Charcoal, a nie navy https://eu.suitsupply.com/pl/suits/sienna-granatowy-gładki/P5413.html?cgid=Suits&prefn1=fit&prefv1=Sienna&prefn2=size&prefv2=24

 

Zamówiłem też Napoli i moim zdaniem leży dużo gorzej. W plecach jest szersze i jeszcze bardziej odstaje. Widać było, że jest za szeroki w ramionach. Tragicznie marszczy się na plecach. Postaram się jutro zrobić zdjęcia. Napoli ma też węższe klapy i to gorzej wygląda moim zdaniem przy mojej sylwetce. I stancja guzika była za wysoko -- trochę jak u Andrzeja Dudy.

 

Generalnie ze wszystkiego co mierzyłem póki co ten garnitur leży najlepiej, widać mam trudną sylwetkę.

IMG_6993.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.