Jump to content

zitrex

Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

About zitrex

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. zitrex

  Suit Supply

  qbqb faktycznie rękawy za krótkie o ten 1-2cm. Ja ostatnio zamówiłem marynarkę https://eu.suitsupply.com/en/jackets/havana-light-grey-plain/C1185.html?cgid=Jackets w rozmiarze 46. Jednak długość rękawa znacznie odbiega od tego w rozmiarówce SuSu. To już drugi raz jak dostaję marynarkę/garnitur z za krótkimi rękawami o dobre 2cm. Stąd pytanie czy rękawy w waszych marynarkach z ostatnich kolekcji SuSu są pełnowymiarowe? Podejrzewam, że garnitur i marynarka już pochodziły ze zwrotów - zamawiałem je dość późno w stosunku do pojawienia się kolekcji.
 2. Niestety ale SuSu ma dla mnie za krótkie rękawy w rozmiarze 44, a w 46 z kolei będzie o 3cm za dużo w klatce. Ma ktoś Havane w rozmiarze 46 by poratować rzeczywistym wymiarem w klatce?
 3. zitrex

  Suit Supply

  Na stronie SuSu od jakiegoś czasu nie mogę się doszukać modelu Hudson. Został wycofany z produkcji?
 4. Szukam szarej marynarki casualowej (kieszenie nakładane, guzik na odpowiedniej wysokości) na okres letni. Wymiary których szukam to klatka/pas/długość/rękaw - 98/88/73/63cm. Widziałem całkiem zgrabne od Spier i Mackay ale nie wysyłają do PL, niestety. Może ktoś jest zadowolony ze swojej i poleci?
 5. zitrex

  Miler Spirits & Style

  Wykończenie spodni garniturowych w Milera i sposób zapakowania przesyłki i
 6. zitrex

  Miler Spirits & Style

  Nie do końca. 64 cm w udzie i 104,6cm w biodrach przy 90 w talii marynarki? To chyba damska rozmiarówka
 7. zitrex

  Miler Spirits & Style

  Właśnie patrzyłem na rozmiarówkę garnituru Phoenix. Widzę, że ten garnitur jest dla kulturystów . Marynarka w rozmiarze 176/92/80 pasuje jak ulał ale spodnie... Wygląda się jak niemiecki oficer sztabowy pod Stalingradem. Spodnie z 64cm w udzie są przypisane rozmiarowo do marynarki, która ma w talii 90cm . Pozdrawiam serdecznie załogę MS&S.
 8. zitrex

  Luxire Custom Clothing

  Dziś odbieram zamówienie. VATu ani innych opłat nie naliczono. Przesyłka DHL Express (bardzo szybka).
 9. zitrex

  Luxire Custom Clothing

  Widzę, że większość użytkowników chwali się pominięciem przy doliczaniu VAT/cła. Stąd moje pytanie czy komuś nałożyli jakieś dodatkowe opłaty przy niewielkim zamówieniu (1 koszula). Oczywiści mam na myśli obecną politykę wysyłkowa za 10 USD i DHL Express.
 10. zitrex

  Miler Spirits & Style

  Maj chyli się ku końcowi, a garniturów jak nie było tak nie ma.
 11. Były to Chinosy X-Press (prane w 30*C)
 12. Co do zbiegania się spodni po praniu to na długości 103 cm spodnie skracają się po praniu aż o 3cm. Nieźle. Kupujcie dłuższe o 2-3cm.
 13. Mam pytanie odnośnie chinosów X-press. Jak bardzo zmieniają się ich wymiary po praniu?
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.