Skocz do zawartości

"Elegancka" literatura i filmy


damiance

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

ta książka tak mi się podoba :) , że zamieszczę jeszcze pare fragmentów ciekawostek do poczytania:

Kilka moich uwag na marginesie zdjęć z pięknie wydanego albumu o firmie Anderson & Sheppard.

Stare dobre czasy minęły już bezpowrotnie. Teraz A&S w nowej siedzibie na Old Burlington Street 32, to już luksusowy butik z działem bespoke, zaś tkaniny już nie tak szorstkie i grube co kiedyś.

Niestety, rozbiór marynarki A&S, uszytej w 1987 r., przyniósł duże rozczarowanie co do jakości użytych materiałów i sposobu wykończenia:

http://tuttofattoamano.blogspot.com/sea ... 20Sheppard

Zdjęcie Pana Dennisa Hallbery'ego zamieściłem już kiedyś w innym wątku na tym forum:

viewtopic.php?f=1&t=582&p=22033&hilit=Dennis+Hallbery#p22033

Poniżej dwa zdjęcia Pana Normana Halsey'a z 1990 r.

post-387-13658921532908_thumb.jpg

post-387-13658921533232_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Od 1 kwietnia Planete+ emituje film "Dżinsy. Planeta w kolorze blue", ma to być początek o modzie, strojach i kulisach pracy słynnych projektantów. Najbliższe emisje w Wielką Sobotę, 13.04. i 19.04., pory raczej dla wolnych zawodów, ale zawsze można sobie nagrać. Szczegóły: http://www.planeteplus.pl/dokument-dzinsy-planeta-w-kolorze-blue_37923

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

W maju ma ukazać się nowa książka wydana przez Wydawnictwo BOSZ: Dress code. Tajemnice męskiej elegancji.

Być może nawet zaprzyjaźnieni blogerzy już szykują się do recenzji :D

Zapowiada się ciekawie. Na plus jest to, że w przeciwieństwie do poprzedniej pozycji z tego wydawnictwa wiemy kto jest jej autorem, nie jest to postać anonimowa, lecz człowiek znany z imienia i nazwiska, z realnym dorobkiem i doświadczeniem.

Tym razem nie dostałem propozycji zrecenzowania książki. Być może wynika to z faktu, że moja recenzja "Gentlemana" nie była laurką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.