Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

25 minut temu, mosze napisał:

Wg mnie t-shirt nie pasuje do chinosów w kancik. Lepsza byłaby lniana koszula z podwiniętymi rękawami.

Oczywiście, to połączenie obroni się zawsze i wszędzie, ale nie zmienia to faktu, że potrafi się znudzić. Lubię ostatnimi czasy traktować spodnie w kant jak jeansy, więc wciskam je tam gdzie tylko sie da, zwracając oczywiście uwagę na dopasowanie materiału do okazji i reszty stroju. 

 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę skończcie o tatuażach. Jego ciało, jego sprawa. Jednym się podobają a innym nie. Tematem wątku jest ubiór a nie ciało (i po to tutaj większość zagląda żeby zobaczyć różne stylizacje, krótkie komentarze ok ale dyskusja że tatuaże są takie i owakie raczej nie jest na miejscu)

A żeby to nie był offtop niech to będzie mój debiut moich skromnych początków na forum.
Krótko po przesiadce z T-shirtów współpracownicy nie dają mi spokoju ale nie przejmuje się tym.
(zdaje sobię sprawę, że rozmiarowo nie jest idealnie bo rzuca się w oczy marszczenie pod krawatem i trochę za duży kołnierzyk)

Przepraszam również za jakość zdjęć ale bakłażany lepiej łapią ostrość niż mój stary telefon.
- marynarka Bytom
- koszula CT
- krawat knit Jaś Malker
- poszetka Poszetka
- spodnie dżins Levis
- buty Lasocki (nie widać)

IMAG0449.jpg

IMAG0448.jpg

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Zajac Poziomka napisał:

Tę pomarańczową koszulę mam już kilka lat, ale zawsze zakładałem ją w duże upały, z podwiniętymi rękawami. Do tej pory jeszcze ani razu nie zakładałem jej do marynarki i krawata, bo nie za bardzo miałem pomysł z czym ją połączyć. W końcu dziś postanowiłem spróbować. Wyszło fajnie, czy raczej odpuścić sobie takie eksperymenty?
 

Wydaje mi się, że wyszło w porządku. Nie widzę problemu w noszeniu koszul w nietypowych kolorach latem, a szczególnie, że towarzyszą jej białe spodnie. Spróbowałbym też wersji z szarą marynarką i granatowym krawatem. Albo ten zestaw, który pokazałeś tylko z granatowym lub ciemnozielonym (nie jestem pewien) krawatem.

Edycja: Spróbuj z beżową marynarką. :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mosze

Nie jestem pewien o co dokładnie pytasz. Napisz proszę bardziej "łopatologicznie" to postaram się zmierzyć i odpowiedzieć.

@Aron

Dzięki za podpowiedzi, spróbuję. Chociaż nie potrafię sobie wyobrazić zielonego krawata do tej koszuli (granatowy prędzej), to dziś w domu sprawdzę jak to wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.