Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie bardzo ładnie, przede wszystkim kolorystycznie. Biała koszula mnie tutaj w żadnym razie nie razi.

 

Tak poza konkursem dodam, że miałbym lekkie zastrzeżenia do marynarki - wygląda dość obszernie i mogłaby ładniej układać się w ramionach - wtedy zestaw byłby perfekt.

Zgadzam sie z jednym z kolegów, który napisał PW, ze lepsza byłaby koszula z półwłoskim kołnierzykiem, biel mnie tez tutaj nie razi.

Odnośnie marynarki, to niestety kwestia proporcji. Jak juz znajdę cos na 126cm w klatce, to bez przeróbek jest to straszny wór. Ta nie jest taka najgorsza, bardziej przerobić sie niczego nie da bo w pasie kręcę sie koło 100 i głębokie taliowanie zaczyna wyglądać karykaturalnie. Poza tym, brzuch juz na to nie pozwala :).

 

Sugerowałbyś głębsze taliowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nie jest zapięta, więc nie wiem, czy jest dostatecznie wytaliowana, czy nie. Zbyt mocne taliowanie może podkreślić biodra. Ze zdjęcia (być może mylnie) wynika, że mogłaby być nieco krótsza, ale przede wszystkim ma nieładną linię ramion (matematyk rzekłby wklęsłą, a człowiek prosty, że wypukłą) - wygina się w górę i łukowato opada na końcach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whitesnake,

bardzo mi się podobają oba ostatnio pokazane przez Ciebie zestawy! I to ma być zestaw codzienny do pracy w knajpie?! ;)

Mnie biała koszula w drugim zestawie nie razi. Może i lepsza byłaby mniej formalna, jak pisali inni, ale wg mnie dodatki sprawiły, że całość dobrze się komponuje. Eksperyment bardzo udany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whitesnake,

bardzo mi się podobają oba ostatnio pokazane przez Ciebie zestawy! I to ma być zestaw codzienny do pracy w knajpie?! ;)

Mnie biała koszula w drugim zestawie nie razi. Może i lepsza byłaby mniej formalna, jak pisali inni, ale wg mnie dodatki sprawiły, że całość dobrze się komponuje. Eksperyment bardzo udany :)

 

Dziękuję! Dopiero zauważyłem twój wpis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Phantom - mimo, że spodnie i poszetka wydają się fajne, to całość bardzo na nie. Sprawiasz wrażenie "trying too hard". Ta granatowa marynarka + granatowe spodnie, w innym odcieniu i to ciemniejszym, wyglądają razem conajmniej bardzo źle. Cortezy z tą niestandardową podeszwą nie pomagają.

Cały post najtrafniej podsumowuje twoja mina i gestykulacja z 2giego zdjecia.

@bigwig - przeczytałem juz na blogu :) jak jakość marynarki made by asos? Pomijając poliestrowa podszewke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@phantom

Nie jest to mój styl, ale myślę, że zestaw jest spójny i na swój sposób udany. Natomiast chciałem zwrócić uwagę, że w marynarkach najbardziej brudzi się kołnierz, zatem zakładanie koszul bez kołnierzyka pod marynarkę nie jest wskazane.

W każdym razie cieszę się, że nas odwiedziłeś.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.