Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Piękna, tłusta skóra na trzewikach Yanko.

W ogóle trzewiki to chyba jedyny typ obuwia, który dobrze wygląda w czerni w stylizacjach casualowych.

Taki but jest również bardzo uniwersalny.

 

Natomiast razi mnie okrutnie obecność poszetki. Dokoptowana na siłę. Koszula jeansowa, brustasze z patkami, skórzane zapięcie - za dużo się dzieje.

Tak, jakby zawsze musiała być.

Otóż nie musi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Remy, poszetka dopełnia większość moich zestawień z marynarką, niezależnie od jej budowy czy kroju. Ta ma cztery kieszenie i wszystkie nakładane, a jednak uważam, R50, że poszetka przełamuje szary blok. Byłoby po prostu zbyt ciemno mimo jasnej koszuli. Choć może czarne rękawiczki z licowej skóry by też wyglądały ciekawie.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna, tłusta skóra na trzewikach Yanko.

W ogóle trzewiki to chyba jedyny typ obuwia, który dobrze wygląda w czerni w stylizacjach casualowych.

Taki but jest również bardzo uniwersalny.

Dodałbym jeszcze czarne podwójne monki, też Yanko. I chciałbym jeszcze napisać, że zdjęcia z całą sylwetką wyglądają o wiele lepiej. Brawo za decyzję.
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszka była, ale spodobała się mojemu synkowi i chyba nie dotrwała do tego zdjęcia. Nie wiem dokładnie, w którym momencie było zrobione. 

Spinki, to pamiątka po jednej z uczelni. Zakładam je kiedy spotykam się ze znajomymi z tamtego środowiska. Wolę spinki, niż spartanina w butonierce ;)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne zestawienie.

A pod mankietem Longines Hydroconquest?

Jeżeli tak to tylko zegarek zmieniłbym bym na bardziej pasujący do takiego zestawu   :)

 

Dziękuję.

Tak, to Longines, wydawał mi się najmniej rzucający się w oczy, a mimo to go zidentyfikowałeś. Niesamowite oko i znajomość rzeczy - tak po samej koronce.

Jaki zegarek bardziej pasowałby do tego zestawu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie coś bardziej casualowego, eleganckiego, raczej na pasku.  Nie wiem czy twój jest na bransie, gumie czy pasku bo tego nie widać ale bez względu na to, z uwagi na  typ zegarka i wygląd ( diver z charakterystycznym bezelem )  jest on raczej sportowy.

Z tym, że nie bierz tego tak do końca.  To tylko moje zdanie i dlatego mam najczęsiej kilka/kilkanaście zegarków na różne okazje i do różnego stroju ale tak naprawdę w końcu każdy nosi to co mu pasuje czy też to co ma.  Nie każdy ma przecież więcej niż jeden zegarek więc siłą rzeczy musi pasować do wszystkiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie coś bardziej casualowego, eleganckiego, raczej na pasku.  Nie wiem czy twój jest na bransie, gumie czy pasku bo tego nie widać ale bez względu na to, z uwagi na  typ zegarka i wygląd ( diver z charakterystycznym bezelem )  jest on raczej sportowy.

Z tym, że nie bierz tego tak do końca.  To tylko moje zdanie i dlatego mam najczęsiej kilka/kilkanaście zegarków na różne okazje i do różnego stroju ale tak naprawdę w końcu każdy nosi to co mu pasuje czy też to co ma.  Nie każdy ma przecież więcej niż jeden zegarek więc siłą rzeczy musi pasować do wszystkiego :)

 

Zegarek jest na bransolecie, ma starą tarczę z cyframi na każdym indeksie i datą na 3 - ta wersja bardziej mi się podoba.

Bardzo go lubię. To jest moim zdaniem najładniejszy z tańszych diverów. Omega jednak trochę krzyczy ceną, a nie wszędzie jest to dobrze odbierane  ;).

 

Wybrałem go celowo, bo cały zestaw miał charakter lekki i raczej sportowy.

Właściwie wszystko co widać na zdjęciu to SuitSupply po przeróbkach, do tego jeansy w kolorze ciemniejszego motywu kamizelki (moje pierwsze od 15 lat) i balmorale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.