Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@constantin

Lustro, widzę lustro! Własnoręcznie uzyskane? 

Ale widzę nie tylko lustro i podoba mi się. Jedyna rzecz, która mnie dziwi, to krój spodni. Poucz mnie, proszę, na jego okoliczność ;-) Wydają mi się szerokie, a że ostatnio odświeżyłam sobie wywiad i sesję, zamieszczone kiedyś w dodatku lokalnym do "GW", dziwią mnie jeszcze bardziej, bo moim zdaniem w węższych wyglądasz korzystniej (dla porządku przypomnę, że ten piątkowy casual też mi się podoba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@constantin

Lustro, widzę lustro! Własnoręcznie uzyskane? 

Ale widzę nie tylko lustro i podoba mi się. Jedyna rzecz, która mnie dziwi, to krój spodni. Poucz mnie, proszę, na jego okoliczność ;-) Wydają mi się szerokie, a że ostatnio odświeżyłam sobie wywiad i sesję, zamieszczone kiedyś w dodatku lokalnym do "GW", dziwią mnie jeszcze bardziej, bo moim zdaniem w węższych wyglądasz korzystniej (dla porządku przypomnę, że ten piątkowy casual też mi się podoba).

@Kokarda, rzeczywiście spodnie mają inny krój, niż te, o których wspomniałaś, ale spodnie do garnituru z reguły nosze szersze, tj. nogawka 19 cm . Mam wrażenie, że włożona dłoń do kieszeni potęguje optycznie owa szerokość:) Lustro, owszem sam.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kierowałeś się tym, aby spodnie nie wywijały się w pasie tak jak w przypadku przyszycia guzików wewnątrz? Ja niestety mam z tym problem przy spodniach nieprzeznaczonych pierwotnie do szelek. Zastanawiałem się nad umieszczaniem tych guzików wyżej, w kierunku krańca pasa, ale Twoje rozwiązanie też powinno temu zapobiegać. Inną kwestią jest estetyka obu rozwiązań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kierowałeś się tym, aby spodnie nie wywijały się w pasie tak jak w przypadku przyszycia guzików wewnątrz? Ja niestety mam z tym problem przy spodniach nieprzeznaczonych pierwotnie do szelek. Zastanawiałem się nad umieszczaniem tych guzików wyżej, w kierunku krańca pasa, ale Twoje rozwiązanie też powinno temu zapobiegać. Inną kwestią jest estetyka obu rozwiązań. 

Przyznam, że kierowałem się tylko fanaberią, większość spodni "szelkowych" ma wszyte guziki od wewnątrz ( przód) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to w dużej mierze zależy od budowy noszącego i kroju spodni. Jeśli ich stan nie jest należnie wysoki, szelki ciągną spodnie ku górze, a brzuch do przodu :) Stąd wolny (nie naprężony) kawałek materiału wywija się tam, gdzie ma miejsce :) 

 

Ja podobny efekt mam w spodniach z cieńszych tkanin (np.S130) . W niektórych wyprułem szlufki i próbowałem usztywnić pas, jednak nie rozwiązało to problemu kompleksowo. Teraz spróbuję z wyższym wszyciem guzików, a w ostateczności umieszczę je na zewnątrz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.