Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mnie też spodobało się spasowanie koloru swetra i krawata. Ale te trzy odpięte guziki mogą i na tym zdjęciu dają, wrażenie wystającego brzucha lub przepukliny :-) Ale jeżeli to tylko tak wyszło na zdjęciu to nie ma sprawy, całość bardzo ładna!

Dzieki za komentarz. W przyszlosci bede sie przygladal efektowi jaki robi brzuch ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ten problem rozwiązałem częściowo wycinając kawałek tzw. duszy (wkładu krawata - ok. 10 cm) - zginam na pół i wkładam na dno brustaszy - jest dość chropowaty więc poszetka nie przesuwa się tak jak w zetknięciu z podszewką. Trzeba tylko wybrać odpowiednia grubość materiału, aby nie wypychała zbytnio kieszonki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysłowy zestaw w każdym calu...

Tylko poszetka wypycha za bardzo kieszeń- albo ją przeciąć na pół ;-) albo wystawić więcej.

Dzieki Remy

To jest prawda. Kieszen nie jest za duza, a welniana poszetka ma calkiem nie najmniejsza objetosc po zlozeniu. Nie lubie wystawiac za duzo, wiec pomysle nad zmniejszeniem ;)

 

Bardzo fajne spodnie. Jakieś namiary na źródło/producenta?

Tak jak kolega nizej napisal, sa z Suitsupply, kolekcja jesienna poprzedniego sezonu

 

Odpowiem za kolegę  - spodnie to wełna z SS.

Dzieki

 

Bardzo fajny zestaw Koszula skąd pochodzi?

Koszula to mtm od Luxire. Sa tak dobrzy ze przestalem kupowac koszule RTW juz dosc dawno. Nie jest to miejsce na reklamowanie ich wiec jak ktos chcialby wiedziec wiecej to najlepiej piszcie maile. (Nie jestem z nimi oczywiscie w zaden sposob zwiazany biznesowo)

Linki i wiecej info mozesz znalezc tutaj: http://blueloafers.com/?s=luxire+shirt

Nie w kazdym poscie opisywalem sama marke Luxire, duzo informacji na temat samego zamawiania jest w tym poscie

Polecam tez watek na styleforum: tutaj

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Jest to mój pierwszy post na forum, uczę się elegancji od jakiegoś pół roku, więc krytyka jak najbardziej jest oczekiwana.
Na początek stylizacja smart-casualowa (wiem, lokalizacja zdjęcia trochę niefortunna). Oczywiście na razie budżet nie pozwala mi na cuda.
Krawat: w klubowe wzory, Mango
Koszula: różowa z kołnierzykiem pół-włoskim, Mango
Kardigan: H&M
Spodnie: H&M
Pasek: bordowy skórzany Zara
Zegarek: Timex T2N701
Do tego ubrałem granatowe zamszowe Brogsy.
Z góry dziękuję za wszelkie komentarze i przepraszam za obniżanie poziomu dyskusji :)
but1.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.