Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

kolega Markus zamiast podbić, to powiedział "sprawdzam" :-) i okazało się, że WoDzU zablokował

na moje oko to te buty https://www.zalando.pl/gordon-and-bros-william-botki-sznurowane-brazowy-gb612d002-o12.html <~ ups, nie trafiłem :-)

WoDzU możesz sie odegrać :-)

BTW. zestaw bardzo przeciętny, nawet jak na debiut

Edytowane przez Hargin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Markus

Nie obraź się: masz niezbyt potężną budowę i nie za szerokie ramiona przy których głowa wydaje się być duża.

Powiększasz ją jeszcze bardziej okularami "na muchę", a proporcje sylwetki zaburzasz dodatkowo długawym płaszczem.

 

Bransoleta zegarka to rzecz, którą można skrócić i dopasować do nadgarstka. Zegarek zostaje pod mankietem koszuli.

Wybrałeś bezpieczne kolory, przyjdzie czas, że zaczniesz z nimi eksperymentować. Faktycznie spodnie-buty wygląda trochę młdo ale to są detale, na które zaczniesz wkrótce zwracać uwagę.

 

Ogólnie OK - zwróć tylko uwagę na to aby poprawiać sylwetkę, a nie ją zniekształcać.

 

Co do samego pozowania, przechylanie głowy o kilkanaście stopni, wyginanie sylwetki i podkładanie języka pod górną wargę aby ją optycznie powiększyć są zarezerwowane dla kobiet.

 

Mężczyzna stoi prosto :)

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialny zestaw (nie zapunktuję, bo wyczerpałem już dzienny limit punktów reputacji) :)

Napisz koniecznie coś więcej o koszuli. Szukam bezskutecznie do miesiąca lnianych koszul w klasycznym kroju (są jedynie ultra casualowe). 

 

Spodnie fajnie wyszły - chyba się skuszę. 

 

Panama - z Panamy, czy "replika" ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję!

 

Genialny zestaw (nie zapunktuję, bo wyczerpałem już dzienny limit punktów reputacji) :)

Napisz koniecznie coś więcej o koszuli. Szukam bezskutecznie do miesiąca lnianych koszul w klasycznym kroju (są jedynie ultra casualowe). 

 

Spodnie fajnie wyszły - chyba się skuszę. 

 

Panama - z Panamy, czy "replika" ? 

 

Koszula to MTM z www.camiceriaolga.it

 

Z lnianej jestem bardzo zadowolony. Cenowo też wychodzi atrakcyjnie. Zamawiałem jeszcze białą bawełnianą, ale przekombinowałem, jakoś nie doszliśmy do porozumienia w korespondencji i nie bardzo mi odpowiada. Ogólnie jednak, jeszcze z pewnością do nich wrócę.

 

Panama z Ekwadoru, jak to panama ;).

 

@Whitesnake Bardzo fajny zestaw :)

 

Jak jakościowo wypadają lniane krawaty z SuitSupply ? Warte swojej ceny ?

 

Krawaty z SuSu są bardzo fajne! Tylko te klasyczne są do niczego, im większy casual, tym lepiej wypadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję!

 

 

Koszula to MTM z http://www.camiceriaolga.it 

 

Z lnianej jestem bardzo zadowolony. Cenowo też wychodzi atrakcyjnie. Zamawiałem jeszcze białą bawełnianą, ale przekombinowałem, jakoś nie doszliśmy do porozumienia w korespondencji i nie bardzo mi odpowiada. Ogólnie jednak, jeszcze z pewnością do nich wrócę.

 

Panama z Ekwadoru, jak to Panama ;).

 

 

:) 

 

Wysyłkę realizowali zgodnie z cennikiem ze strony (25€)? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Wysyłkę realizowali zgodnie z cennikiem ze strony (25€)? 

 

Tak, tyle płaciłem za przesyłkę kurierem dwóch koszul. Z tego co pamiętam, dwie koszule to minimalna ilość.

Na pocieszenie dodam, że zamówienie, z ustaleniem wszystkich szczegółów i produkcją, realizują szybciej niż Bytom wysyłkę z magazynu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubisz produkty Laurena, prawda? :)

Kiedyś myślałem, że Tommy i Lauren to czyste uosobienie elegancji i sporo mi z tego okresu "zdobyczy" zostało :)

Dziś już wiem, że nie są specjalnie warte swojej ceny (mówię o rynku polskim), ale wciąż je lubię, zwłaszcza za wygodę i ładne kolory :)

Zresztą trochę dojrzałem i obecnie te marki kojarzą mi się bardziej z golfem i polo niż z klasyczną elegancją 8-)

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego że ciemna koszula to w ogóle słaby pomysł jest. ;)

 

Słaby, choć nie beznadziejny. Mam jedną koszulę z ciemnego chambray'u i powiem Ci, że nie mogę odnaleźć dla niej miejsca w zestawieniach formalnych, z marynarką. W casualu "da się" ją pozytywnie zestawić, ale to i tak trudny i niewdzięczny temat, bo wygląd zestawu stworzonego z takiej koszuli tak czy inaczej nie nadrobi stworzonych wcześniej problemów z dobrym doborem reszty elementów. Próby można podejmować, starać się i walczyć, ale...zwykle koszula jasna "i tak" wyglądałaby w danym zestawieniu lepiej niż wersja ciemna. Co nie zmienia faktu, że się da, pytanie tylko czy warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby, choć nie beznadziejny. Mam jedną koszulę z ciemnego chambray'u i powiem Ci, że nie mogę odnaleźć dla niej miejsca w zestawieniach formalnych, z marynarką. W casualu "da się" ją pozytywnie zestawić, (...) pytanie tylko czy warto.

Dokładnie!

Do ciemnej koszuli dodać jeansy, chukka boots i kufel zimnego piwa :) Wtedy to ma jeszcze sens. Jest na luzie. 

Jednak od kombinowania z jasny krawatem i jasną marynarką jestem daleko...

 

Chyba, że ktoś chce wyglądać jak ten gość (wygląda tak dobrze, jak jego gra aktorska ;) )

post-1544-0-82810500-1429827633_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.