Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

Raz, że szara koszula to zawsze zły pomysł, co powiedział mosze. Dwa, że koszula zlewa się z marynarką, a to bardzo źle wygląda.

 

 

Szara koszula to nie jest dobry wybór, moim zdaniem nigdy; zestaw zyskałby mocno przy koszuli w jasnych odcieniach niebieskiego.

 

Co do skarpet - osobiście wolę gładkie, ew. stonowane kolory; tutaj wg mnie niebieskie pasy są zbyt kotrastowe i niepotrzebnie wybijają się na pierwszy plan.

 

Dziękuję pięknie za opinie,

zrealizuję sugestie niezwłocznie i za jakiś czas zobaczymy jak to będzie wyglądać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Raz, że szara koszula to zawsze zły pomysł, co powiedział mosze. Dwa, że koszula zlewa się z marynarką, a to bardzo źle wygląda.

 

1. Dlaczego szara koszula to zawsze zły pomysł?

2. Czy szara koszula nie nadaje się do żadnego połączenia? Np ciemnogranatowy garniutur + szara koszula + dobrany krawat?

 

Pytam bo mam jedną szarą koszulę, i zakupiłem kolejną ostatnio i teraz się zastanawiam czy nie oddać www.wolczanka.pl/wolczanka/koszula-wolczanka,id-68492

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krc - no w sumie, to należy oddać uznanie za odwagę :) 

 

Jeśli chodzi o stronę "techniczną" i estetyczną, to pod każdym względem masz olbrzymie obszary do doskonalenia.

 

Tak bez nadmiernego wchodzenia w szczegóły:

- za długie rękawy marynarki,

- marynarce z kontrastowym zdobieniem brustaszy należy powiedzieć "papa",

- za długie nogawki spodni,

- patyna na butach nie polega na trwałym odkształceniu nosków, 

- koszulka polo z kontrastową listwą - raczej na plażę lub boisko, do krótkich spodenek (wyjęcie jej ze spodni pogłębia nieestetyczny wygląd),

 

Teraz może być już tylko lepiej :) Grunt to wyciągać wnioski :)

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krc, szara, garniturowa koszula, jak powiedział Bażant, wygląda na ogół po prostu na brudną. Biel, błękit czy róż prezentują się zawsze lepiej. Co do tej wólczanki, którą wkleiłeś to sugerowałbym odpuścić. Jeśli chodzi o Twoją "stylizację", to chyba Hargin powiedział wszystko, ja tylko dorzucę żebyś nie robił zdjęć pod światło, bo trochę mało na nich widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krc - no w sumie, to należy oddać uznanie za odwagę :)

 

Jeśli chodzi o stronę "techniczną" i estetyczną, to pod każdym względem masz olbrzymie obszary do doskonalenia.

 

Tak bez nadmiernego wchodzenia w szczegóły:

- za długie rękawy marynarki,

- marynarce z kontrastowym zdobieniem brustaszy należy powiedzieć "papa",

- za długie nogawki spodni,

- patyna na butach nie polega na trwałym odkształceniu nosków, 

- koszulka polo z kontrastową listwą - raczej na plażę lub boisko, do krótkich spodenek (wyjęcie jej ze spodni pogłębia nieestetyczny wygląd),

 

Teraz może być już tylko lepiej :) Grunt to wyciągać wnioski :)

 

dzięki za konstruktywną krytykę

 

faktycznie za długie rękawy marynarki

bardzo lubię tą marynarkę, całkiem niedawno ją kupiłem w lavardzie, jako sportowa marynarka bardzo to zdobienie brustaszy przeszkadza?

nogawki podwinąłem

nie za bardzo wiem o co chodzi z tą patyną (te buty niedawno były trochę zniszczone, potraktowałem je mydłem do butów + renovatorem + kremem i pastą z saphira i myślę że już lepiej wyglądają) - te odkształcenia nosków wynikają podejrzewam, że kupiłem je rozmiar za duże + na lewy but musiało coś przygnieść i jak buty nie są w prawidłach (póki co mam plastikowe z ikei) to widać niestety to wgniecenie ;/

co do polo to nigdy nie wkładam jej do spodni, bo wydaje mi się to trochę za poważne przy casualowym stroju. Odnośnie kontrastowej listy to kurcze też mi się podoba :P (jest bardzo zła?)

 

@Bażant & @Ingvar

 

thx, w takim razie wólczanke szarą oddaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krc 

 

- dla mnie takie udziwnienia w marynarce trącą "fashion from Raszyn". Sportową marynarkę wyróżnia krój, tkanina, sposób noszenia, a nie ozdobniki wymyślone przez chorego projektanta, który chciałby poprawić to co dobre (a lepsze jest często wrogiem dobrego). 

- po butach widać, że mają swoje za sobą, ale bardziej chodzi mi właśnie o to źle wyglądające wgniecenie na czubkach - nie wiem czy usuwalne. Jeśli mają trwałe zagniecenie i są zbyt duże, to warto zastanowić się nad wrzuceniem ich do kontenera przy pierwszej okazji (w trosce o Twoje stopy i komfort użytkowania) :)

- koszulka polo wyjęta ze spodni wygląda ok, jeśli nie zakładasz marynarki. Jeśli jednak stanowi ona substytut koszuli to powinna być pozbawiona udziwnień i włożona w spodnie. Taka nonszalancja w ubiorze może nie razić w określonych sytuacjach i sceneriach, ale są one na tyle rzadkie (np. urlop na Kubie), że lepiej nie ryzykować - to moje zdanie :) 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.