Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Być może zbyt wiele oczekuje od tego wątku, ale spodziewałbym się tu oglądać stylizacje pokazujące kreatywność, umiejętność łączenia różnych elementów w sposób interesujący, inspirujący, przyciągający uwagę, niebanalny etc. Moim skromnym zdaniem połączenie kilku podstawowych części garderoby w sposób li tylko poprawny wiele nie wnosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Przewiewne lniane spodnie lub odd trousers z tropiku zapewniają większy komfort termiczny niż szorty z grubej bawełny, a wyglądają kilka razy lepiej. O szortach cargo 3/4 odsłaniających 10 cm łydek między nogawką a skarpetą już nawet nie wspominam.

możesz podac linki do sklepów gdzie kupię lniane spodnie za 30zł (tyle kosztują szorty)? :)

 

 

mężczyzna siedzi w środku komunikacji miejskiej, podczas gdy obok niego kobiety stoją...

bo oczywiście ta "kobieta" nie mogła akurat wysiadać...no ale a jak wiadomo łatwo kogoś "ocenić"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może zbyt wiele oczekuje od tego wątku, ale spodziewałbym się tu oglądać stylizacje pokazujące kreatywność, umiejętność łączenia różnych elementów w sposób interesujący, inspirujący, przyciągający uwagę, niebanalny etc. Moim skromnym zdaniem połączenie kilku podstawowych części garderoby w sposób li tylko poprawny wiele nie wnosi.

 

Tak, ale dla mnie poki co, ta wlasnie "poprawnosc" jest pewnym osiagnieciem :) Trzeba bylo mnie zobaczyc kilka miesiecy temu, hehe...

A nawet w tych podstawowych zestawieniach, ktore mnie osobiscie na pierwszy rzut oka wydaja sie dobre, forumowicze znajduja niedociagniecia (i maja racje zazwyczaj).

Wiec poki co proboje proste zestawy, gdyz nie mam jeszcze tyle odwagi aby pokazywac te bardziej "interesujace" bez jakiejs katastrofy...

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszac sie do kilku poprzednich postow:

 

Jest lato :) Przy temperaturach jakie mamy ostatnio raczej nie zamierzam sie gotowac a marynarce.

Tym bardziej ze jeszcze nie mam takiej przewiewnej, letniej...

Do pracy jezdze MPK i chodze po miescie, wiec musze sie ubierac raczej lzej.

A poniewaz dosc szybko sie poce, wiec pozostaja mi raczej spodnie i koszula zeby jakos normalnie funkcjonowac. 

 

Koraliki - "love / hate relationship" :) Mam kilka paciorkow, czasem uzywam. Ale ostatnio stwierdzilem, ze wygladam w nich nieco damsko, zeby nie powiedziec gejowsko... Przy moim typie urody (jasny blondyn) i dosc jasnych kolorach ubran, nie calkiem podoba mi sie efekt jaki osiagam z koralikami. Wiec poki co, odlozylem te paciorki na polke...

 

Zegarek na bransolecie - akurat on to mnie denerwuje... Zamowilem jakis czas temu paski w roznych odcieniach brazowego (do paska i butow :)) w watchtime, ale maja jakis problem z paypalem i nie odpowiadaja na maile, wiec proces dostawy sie opoznia.

 

A koszula - coz, mnie akurat podobaja sie dwa rozpiete guziki w lecie (szczegolnie jak jest goraco). Choc zdaje sobie sprawe, ze taki styl bardziej na Riviere pasuje a nie do miasta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo zastanawiałem się czy to zdjęcie kwalifikuje się do tego wątku czy do CMDCasualowegoNS. W końcu stwierdziłem jednak, że z klasyczna marynarka i fular przeważają nad szortami.

Na korzyść klasyczności tego zestawu przemawia także bezpośrednie sąsiedztwo wody oraz oparcie w apparel arts :) Tylko skąd mam wziąć taką czapkę? :P

Oczywiście dodaję zdjęcie tylko dla sprowokowania ciekawej dyskusji i jeśli admini zdecyduję się przenieść mnie za "gołą łydkę" pokornie przyjmę tę decyzję :D

post-210-0-57899600-1438857164_thumb.jpg

post-210-0-22554400-1438857196_thumb.jpg

  • Oceniam pozytywnie 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachodzą okoliczności łagodzące z uwagi na scenerię :) Ja jednak chyba za dużo jak na mój poziom tolerancji estetycznej.

 

Pierwsze skojarzenie:

 

angus-young.jpg

 

drugie - Tomek wygląda jak podstarzały playboy

trzecie - górna połówka ok, ale dół z innej bajki

czwarte - nie, nie, nie... :)  golizna, fular i dwurzędówka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy zestaw z marynarką mi się podobał. Drugi podobał mi się bardzo, po prostu klasa. Ten z szortami nie podoba mi się w ogóle. A już w szczególności wyjęty na marynarkę kołnierzyk  a la Scarface. Wydaje mi się też, że pan z ilustracji ma marynarkę w sporo jaśniejszym odcieniu niebieskiego niż marynarka ze zdjęcia (no i nie ma koszuli na wierzchu), przez co wygląda to lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachodzą okoliczności łagodzące z uwagi na scenerię :) Ja jednak chyba za dużo jak na mój poziom tolerancji estetycznej.

 

Pierwsze skojarzenie:

 

angus-young.jpg

 

drugie - Tomek wygląda jak podstarzały playboy

trzecie - górna połówka ok, ale dół z innej bajki

czwarte - nie, nie, nie... :)  golizna, fular i dwurzędówka

Się podpisuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, a jak Ty się czułeś w takim 'przyodziewku' i czy 'śmigałeś' w nim cały dzień, czy tylko na potrzeby sesji?

Powiem tak, po tej sesji musiałem podjechać do sklepu po odplamiacz do tkanin. Był to sklep z warsztatem do naprawy maszyn do szycia i przez pomylke wszedlem do warsztatu. Zapomniałem w co jestem ubrany i mowie do jakiego majstra, że przyjechałem po odplamiacz. Gość popatrzył na mnie od stóp do głów i powiedział "Panie, to nie drogeria." ;)

Czyli chyba ubranie super! :P

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, po tej sesji musiałem podjechać do sklepu po odplamiacz do tkanin. Był to sklep z warsztatem do naprawy maszyn do szycia i przez pomylke wszedlem do warsztatu. Zapomniałem w co jestem ubrany i mowie do jakiego majstra, że przyjechałem po odplamiacz. Gość popatrzył na mnie od stóp do głów i powiedział "Panie, to nie drogeria." ;)

Czyli chyba ubranie super! :P

No i mechanik miał rację zestaw ze wszech miar poprawny i fajny, ale jak nie masz jachtu za co najmniej 10 mln to tak się nie ubieraj btw, tkanina i krój wydają się ciut za ciężkie jak na tak letnie połączenie. Ktoś już gdzieś na forum, pierwsze posty, wspomniał, że marynarka od garnituru niekoniecznie musi pasować do casualu natomiast pozycje 1-2 są bardzo eleganckie
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w moim Yacht Clubie w Greenwich, CT nikt sie tak nie ubiera. Brakuje mi klasyki elegancji. Jedyne co klasyczne to zazwyczaj boat shoes a tak to królują T-shirty, spodenki i czapki z daszkiem. Co ciekawe jest to najbardziej ekskluzywny yacht club na wszchodnim wybrzeżu co niestety potwierdza powiedzenie kasa to nie zawsze klasa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.