Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

@blekit, a myślałem że w casualu generalna i bezpieczna zasada to kontrastowa góra i dół (kolorystycznie, bo pod względem formalności to wszystko totalny casual).

A tak na serio to ja nie myślę zbyt wiele nad moimi "kreacjami". Zakładam to co zwykle zakładam, wrzucam foto i czekam na reakcje. Zbieram najciekawsze komentarze i stosuję te, które wg mnie mają sens. Ciemniejsze jeansy i Vassy do Lidla to jednak byłby overkill ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minutę temu, Wodzu napisał:

 pierwszą myślą było, że czarne derby pasowałyby tu o wiele lepiej.

I gwarantuję Ci, że tak było przed lekką kontuzją sartorialną ;) Czarne trzewiki są mega uniwersalne, a na przyszłość rozglądam się za jakimś wcieleniem norvegerów np. w czarnym groszku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Awopiotr napisał:

A czy nie byłoby lepiej gdyby czapka miała więcej objętości? Masz duże okulary i obecna czapka proporcjonalnie  wygląda trochę kuso. Proponuję też wypuścić szalik na kurtkę. Doda trochę luzu😀

Kaszkiet w większym rozmiarze od Milera już jest, ale ten jeszcze noszę w wolnych chwilach. Węzeł do szalika jak ten noszę zawsze i wszędzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, michau napisał:

Szkoda, że słońce dziś nie sprzyjało, bo zestaw wydaje się ciekawy.
Ostatnio też łącze golf z marynarką. Mega wygodne połączenie.

Nie będę ukrywał, że przed publikacją całego zestawu na blogu, nie chciałem odkrywać wszystkich kart. Stąd to zdjęcie 😎
Na tym dzisiejszym widać więcej. Oczywiście, na bloga także zapraszam ;)

batch_DSC06971c2se.png

  • Like 5
  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
17 godzin temu, rumcajs43 napisał:

Ciekawa marynarka. Możesz coś więcej? Z czego uszyta?

Dzięki ☺ to Profuomo kupiona w tk maxx i szczerze mówiąc nic wiecej o niej nie wiem, nie ma wszytej metki ze skladem, żadnych dodatkowych karteczek nie było ale na moje oko moze to być bawelna z domieszką lnu, moze cos wiecej tam jest ale raczej nie wełna chyba, że w jakimś delikatnym "stężeniu" 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kilka marynarek Profuomo Sky Blue w TK maxxach do tej pory. I jak zawsze byłem zachwycony materiałami w koszulach z linii Sky Blue, tak marynarki mnie rozczarowały pod tym względem. Każda, którą miałem w rękach miała w składzie poliestry (zapewne najlepsze poliestry na świecie ;), może nie w przeważającej części, ale jednak. Inna kwestia, że były bardzo wygodne, bez konstrukcji i za ceny z tikeja można się na nie skusić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.