Skocz do zawartości

Paski - dyskusje i porady


Daivisch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Polecił by ktoś solidny, skórzany pasek na co dzień do jeansów? Najlepiej szerokości około 4cm, czarny, z jednego kawałka skóry i co najważniejsze z jak najlepszej jakości klasyczną klamrą. Nawet jak zdarzało mi się w przeszłości kupić pasek, w którym nie mogłem się doczepić do jakości skóry, to okazywało się, że klamra jest fatalnej jakości i po jakimś czasie się odbarwiała i/lub łuszczyła (np tak jest w pasku Betlewskiego). 

Z góry dzięki za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klamrę zazwyczaj można wymienić. Poleciłbym siebie, ale nie ma na razie u dostawcy English Bridle, a z innej skóry którą bym miał pod ręką nie chciałbym robić, bo do tej pierwszej mam bardzo duże zaufanie ;) 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 2 years later...

Cześć wszystkim,

zastanawiam się nad zakupem paska Henry Stevens - czy ktoś mógłby wypowiedzieć się w kontekście jakości tego produktu/marki ?
https://www.shoepassion.eu/products/jackson-002-jackson-cognac?variant=46972816163162
 

PS: Może polecacie jakieś inne paski ? Będę wdzięczny za namiar, linki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.08.2019 o 18:56, eye_lip napisał:

Dziś dostałem fantastyczny prezent od kolegi.

Pasek Leonardo Guizzetti z małej włoskiej manufaktury którą kolega odwiedza zawsze jak jest na wakacjach nad Gardą.

Fantastycznej jakości krupon, prawdziwe rymarskie wykonanie, oraz mosiężna klamra (rzadkość, w tej cenie na pewno bardzo duża).

Ten mój jest jak widać w stylu mocno casualowym, ale jakość top i po wejściu na stronę firmy jest sporo innych propozycji, a ceny w relacji do jakości - nie mają konkurencji, a na pewno na naszym rynku.05b118cca4b94c49b3569bc1f54a4e6b.jpg327e179ae3b1a9f487eeec13f9d41d1a.jpg9d3f0abc6e59fb67d1d568f5bf893424.jpg02de8d0b7697b768cc9e65ba58ef11b9.jpg

Jak oceniasz jakość z perspektywy czasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Czy robi się paski zamszowe z jednego kawałka skóry? Przejrzałem co jest na rynku, coś tam w ręce miałem i ogólnie wszystko jest z dwóch kawałków skóry, posklejane albo zszyte. Nawet paski które w opisie producenta mają skórę od znanych garbarni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szyty, zamszowy produkcji Sartolane i mogę polecić z czystym sumieniem - noszę go jako jedyny pasek od jakichś 3,5 roku i nic się z nim nie dzieje. Myślę że wytrzyma jeszcze 2x tyle. 

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.