Skocz do zawartości

Kapelusze i inne - wszystko o eleganckim nakryciu głowy


elegant

Rekomendowane odpowiedzi

W jakich sklepach mozna kupić kapelusze to znaczy jest jakiś określony jedny zajmujący się tylko tym ?

Tak, zgodnie z dekretem Rady Narodowej jest jeden sklep na województwo, który sprzedaje kapelusze. Dla mieszkańców Mazowsza miesci się on w Sochaczewie, przy ulicy Kosciuszki.

A tak powaznie, jaki kapelusz chcesz kupic i w jakim miescie? Albo moze w internecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Mój lniany kaszkiet od Sterkowskiego właśnie doszedł. Z przewiewności jestem bardzo zadowolony - praktycznie nie czuć go na głowie, a splot jest bardzo luźny i powietrze swobodnie przez niego przechodzi. Trochę do życzenia pozostawia wykonanie - szwy ukryte pod daszkiem mogłyby być dużo staranniej wykończane, a te są już na dzień dobry nieco wystrzępione. Taka summa summarum jak za tą cenę to jest ok. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy posiadacie jakieś doświadczenie z firmą Witleather? Osobiście posiadam kapelusz skautowy tejże firmy i mam bardzo dobre zdanie o nim. Niezbyt wysoka cena, a jakość przyzwoita. Niestety nie mogę się wypowiedzieć na temat ich "cywilnych" kapeluszy, a chciałbym zakupić w najbliższym czasie fedore. Warto kupić kapelusze ich produkcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Gdzie w Warszawie można kupić stosunkowo dobry kapelusz? Tak sobie przeszukuję forum, ale mało informacji na ten temat. Czy dostanę gdzieś coś ze Skoczowa? No i na koniec - czy ktoś może polecić tę firmę http://www.sterkowski.pl/ ?

Pozdrawiam

Odradzam, nie jestem zupełnie pewien czy mam kapelusz tej firmy(co podejrzewam), tak czy inaczej nie polecam wełnianych potników.

 

Chodzi wyłącznie o komfort użytkowania(mówiąc wprost drapie), dodatkowo również podszewka się przydaje(s nie sygnalizują/pokazują aby ją wszywali).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Panowie,

 

Orientujecie się może gdzie w Wwie lub Białymstoku jest jakiś czapnik/kapelusznik, który mógłby w posiadanej przeze mnie "czapce rybaka" zamienić potnik ze sztucznej skóry na taki z prawdziwej?

 

Pozdrawiam

 

Proszę sprawdzić czapnika z ulicy Kopernika 25 w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Witam,

potrzebuję małej pomocy w doborze pierwszego kapelusza. Otóż zastanawiam się nad klasyczną fedorą. Mam kilka pytań :

1) Kapelusz pod kolor płaszcza czy garnituru ? Mam brązowy płaszcz i czarny garnitur = brązowy kapelusz ? 
2) Mam w zasadzie 18 lat. Czy kapelusz będzie mnie postarzał ? Osobiście bardzo lubię ubierać się elegancko i po prostu sprawia mi to przyjemność. 
3) Moja twarz jest "ostro zarysowana i troszkę kanciasta". Czy fedora będzie odpowiednia ? 
4) Mam zamiar zakupić kapelusz z firmy Witleather. Czy ktoś już tam kupował ? Macie jakieś doświadczenia z tą firmą ? Osobiście uważam, że ich produkty (po przeczytaniu opinii innych) są całkiem niezłe a w dodatku są w przystępnej cenie jak dla (jeszcze) ucznia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.