Skocz do zawartości

Dobrze ubrany mężczyzna


Gość gccg

Rekomendowane odpowiedzi

NY prawnik Edward Hayes.

Jako ciekawostka (pewnie niektórzy wiedzą) jeden modeli butów Gaziano & Girling dostał nazwę po wyżej wspomnianym (a niżej przedstawionym) Panu. Model został oparty o zamówienie Edwarda Heysa które było realizowane u Edwarda Green w którym swojego czasu zatrudniony był Tony Gaziano.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

http://farm9.staticflickr.com/8141/7587973156_21f9dbee43_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotografia nr 5 mogłaby trafić również do "ciekawych rozwiązań", ktoś się z tym spotkał? Cóż to?

Ach, Michale toż to mankiet, który Granville raczył oprotestować, twierdząc, że są już tylko rękawy w marynarkach. Odsyłam do pierwszego zdjęcia Hacketta w specjalnym wątku w dziale bespoke:

viewtopic.php?f=10&t=2422&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas pobytu w Londynie, ograniczony byłem do brytyjskiej kablówki. I tam zetknąłem się z serialem "Shark", w którym główną rolę - prokuratora - gra James Woods. Jednak moją główną uwagę przykuł jego ubiór. Prezentowane na nim garnitury, koszule, krawaty wydają się pochodzić z najwyższej półki. Nie wiem, czy garnitury to nie bespoke przypadkiem.

Może nie najlepsza próbka, ale zawsze :)

post-1159-13658922817019_thumb.jpg

http://www.tvguide.com/celebrities/james-woods/photos/155569/31450

W linku więcej zdjęć z serialu i nie tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie trwa promocja, która umożliwia nabycie 3 garniturów za ok. 3,500 złotych, więc moim zdaniem cenowo jest to półka średnia. Stosunek ceny do jakości ich wyrobów to już osobna kwestia. Wydaje mi się, że to oraz inne fora dobrze spełniają swoją rolę w rozszerzaniu horyzontów i przekonywaniu, że za wzrostem ceny nie zawsze w parze idzie lepsza jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze rozumiem, w tym temacie pokazujemy mężczyzn tworzących własny styl,

poprzez samodzielne komponowanie ubioru (zazwyczaj, jednak, chyba - różnych marek). :roll:

Stylman - a czy Tobie zdarza się ubrać w kompletną stylizację, zaproponowaną przez dom mody na konkretny sezon?

Patrząc na twoje kreacje w CDMNS odnoszę wrażenie, że wolisz 'bawić się' modą, samodzielnie łącząc poszczególne elementy garderoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stylman - a czy Tobie zdarza się ubrać w kompletną stylizację, zaproponowaną przez dom mody na konkretny sezon?

Patrząc na twoje kreacje w CDMNS odnoszę wrażenie, że wolisz 'bawić się' modą, samodzielnie łącząc poszczególne elementy garderoby.

Nie zdarza mi sie ubrać w kompletna stylizacje która proponują domy mody. Natomiast dokładnie przyglądać sie tym stylizacją ,wybierając najbardziej pasujace mi elementy .

Układając swoje stroje rzeczywiście mam dobra zabawę ale rownież jest to wielka przyjemność dla mnie samego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.