Skocz do zawartości

Dobrze ubrany mężczyzna


Gość gccg

Rekomendowane odpowiedzi

Obszerność marynarki zalatuje Ameryką :)

Może dlatego, że tam promują męskość, a nie metroseksualizm.
:?: Sugerujesz, że ubrania, które nie są obszerne, są metroseksualne?
Sugeruję, że szersze ramiona wyglądają bardziej męsko, niż wiotkie opięte marynarki, gdzie szerokość ramion zbliża się niebezpiecznie do szerokości bioder.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się mylisz. Ramiona nie mają jakiegokolwiek związku z dopasowaniem marynarki jako całości. Ramiona to rzecz, która jest "nienaruszalna" i czy marynarka jest szeroka, czy maksymalnie opinająca, to ramiona w obu przypadkach są takie same.

Kolego... Mowa jest o poszerzonych strojem ramionach. Twoja moda zaczęła się pewnie sporo po roku 2000. Sięgnij zatem do archiwum. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem od wielu lat Jego sympatykiem. Nie wiem gdzie szyje garnitury ale to od wielu lat starannie budowana marka w każdym calu. I na poziomie elegancji stroju i elegancji języka. Polecam książkę "Brzeziński - człowiek który podminował Kreml". Na wielu zdjęciach tam zawartych zawsze wygląda nienagannie.

Podzielam ten pogląd. Po prostu klasa. Natomiast na zdjęciu z jego prywatnego przyjęcia z Deng Xiaopingiem w tejże książce sporo do życzenia pozostawia nakrycie stołu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem od wielu lat Jego sympatykiem. Nie wiem gdzie szyje garnitury ale to od wielu lat starannie budowana marka w każdym calu. I na poziomie elegancji stroju i elegancji języka. Polecam książkę "Brzeziński - człowiek który podminował Kreml". Na wielu zdjęciach tam zawartych zawsze wygląda nienagannie.

Zdaje się, że ten mędrzec wydał w 1986 r. książkę, w której przewidywał posunięcia Związku Radzieckiego w nadchodzącym półwieczu; w 1998 r. tłumaczył, że Islam nie wejdzie w najbliższym czasie w konflikt z Zachodem; a ostatnio popełnił gdzieś artykuł/wykład, w którym dowodził, że art. 5 Paktu Północnoatlantyckiego (casus foederis) jest zbędny, bo mocarstwa i tak wywiążą się z zobowiązań sojuszniczych - uwaga, uwaga - pod wpływem presji opinii publicznej.

Ludzie, odpowiednio dobrana poszetka i dwa poprawnie sklecone zdania nie czynią nikogo mędrcem. Czasem oprócz formy liczy się także treść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.