Skocz do zawartości

Dobrze ubrany mężczyzna


Gość gccg

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Pan Wiktor jest wyjątkowo dobrze ubranym człowiekiem, moim zdaniem Jego ubiór i fizjonomia czynią Go prawie sterylnym, ten człowiek, którego widzę na zdjęciach nie budzi mojego zaufania, ale oczywiście mam świadomość, że pozuje...nie wiem ile pan wiktor ma wzrostu, ale moim zdaniem to nie sylwetka gentlemana a raczej żołnierza ps. ( no ale ja muszę zwężać marynarki w barkach..:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się zgodzić z R50. Znam wielu Rosjan, którzy pracują w moskiewskim biurze mojej firmy.

Moskiewską średnią klasę w dużym stopniu charakteryzuje swoisty "hiperkonsumpcjonizm". Pokazanie się w markowych ubraniach (preferowane duże logo producenta), drogim samochodzie, który parkowany jest później pod betonową komunałką, zegarki na które wydawany jest cały półroczny bonus... niestety często jest jedynym osiągalnym celem dla tych ludzi.

Zważywszy wysokie koszty utrzymania, gigantyczne ceny nieruchomości, i brak możliwość przeskoczenia z klasy średniej do wyższej (bez pobrudzenia sobie rąk), powoduje, że wiele osób w ten sposób koi swoje kompleksy, robiąc się na "milion dolarów".

To jednak nie jest moja krytyka wobec Rosjan. Wiele czynników, ukształtowało takie postawy, i śmiem twierdzić, że choć to dumny, ale i życzliwy naród, wiele się wycierpieli, i obecnie średnie i młodsze pokolenia bardzo starają się nadrobić zaległości wobec reszty Europy. To prowadzi do takiego konsumpcyjnego owczego pędu.

Nie wydaje mi się jednak, że Victor należy do takich osób. Cokolwiek Koledzy mogą mu zarzucić odnośnie sylwetki, czy wyrazu twarzy, to widać że ma świetne wyczucie stylu, estetyki, i nie idzie na łatwiznę kupując RTW of Versace na przykład.

A tak dużej garderoby, to można i zazdrościć. Pytanie tylko, jak duża wtedy musiała by być garderoba mojej Ukochanej Małżonki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wimbledon 2012.

Pan i Pani Beckham:

Dołączona grafika

... szkoda tylko, że Victoria zupełnie nie podziela entuzjazmu małżonka ;)

Czy Victoria, ma na ręku Rolexa Daytona?

Teraz, juz wiem, czemu moja Żona ostatnio przebąkuje o męskiej omedze :-)

Natomiast, Clive Owen już sie nie popisał:

http://sportsillustrated.cnn.com/multim ... nt.4.html#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica mogła by być taka że wtedy ubiór mógłby nie pasować do człowieka, a wtedy nawet najlepszy garnitur wygląda jak przebranie, Beckham akurat dość swobodnie nosi eleganckie ubrania i jemu pasują, ale np taki Gattuso albo Materazzi (z piłkarzy) w żadnym garniturze nie będą wyglądali inaczej jak przebrani w garnitury uliczni zabijacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.