Skocz do zawartości

"Modne" filmy i książki


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Baryton, Vabank, Zaklęte rewiry ... trochę mało jaka na modne kino polskie

Jak co roku na 1 listopada oglądałem "Znachora". Piękne kino i wspaniałe kostiumy.

Marynarka hrabiego Czyńskiego (zamieszczam słabe zdjęcia) będzie moim następnym zamówieniem bespoke. Zaki retro-nowoczesnych powinna chyba też zainteresować.

post-750-13658920968096_thumb.jpg

post-750-13658920968397_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz The Big Sleep (1946) z Bogartem

Dołączona grafika

(Nota bene, poniższe trzy zdjęcia pochodzą ze sceny - wg mnie - seksu, tyle że dobrze zakamuflowanej, jako że w tamtych czasach nie wszystko można było pokazać. Szczególnie końcówka tej sceny jest bardzo wymowna. Ktoś się ze mną zgodzi?)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mogę załatwić zaproszenie na rmvbusters, a właściwie od niedawna http://bustersmovies.org

Baza filmowa, ogromna ilość filmów, seriali, dokumentów z lektorem i napisami (zazwyczaj dostępne w obu wersjach lub dual audio), wrzucane na bieżąco i zajmują dwa razy mniej niż na zwykłych torrentach.

Są to prywatne torrenty dlatego też trzeba dbać o swoje konto aby nie zostać wyproszonym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podobał, nie wiem czy uchwyciłem całą fabułę, ale podoba mi się taka formuła kina. Akcja płynie powoli, ale nie nudzi, między innymi dzięki świetnej grze aktorskiej, budowaniu napięcia (tutaj dużą rolę odgrywała muzyka) no i jest na czym oko zawiesić i nie mówię tutaj o kobietach. ;) No ale dwie osoby z kina wyszły w trakcie seansu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I był pod wieloma względami najlepszym Bondem w dziejach. Pod pozostałymi względami najlepszy był wielki kontynuator jego tradycji, Daniel. :-P

Sean najlepiej wyglądał, ale Bondy z Danielem są najlepsze, bo najbardziej poważne. Teraz mniej, ale gdy byłem dzieckiem najbardziej drażnił mnie ten brak powagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też na to zwróciłem uwagę i są to knity.

http://bondclothes.blogspot.com/search/label/Goldfinger

A co do garnituru Bonda "na wieś" w biurze M - wg mnie właśnie jego nieodpowiedniość miał na myśli M, z dezaprobatą rzucając "black tie" w stronę Bonda przy zaproszeniu na spotkanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.