Skocz do zawartości

Humor


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

To mi przypomina - stare, ale moje ulubione:

Na bezludnej wyspie lądują dwudziesto-, trzydziesto-, czterdziesto- i pięćdziesięciolatek. Rozglądają się i na sąsiedniej wyspie widzą cztery młode blondynki w bikini. Dwudziestolatek od razu: "chłopaki, ale towary, dawajcie, płyniemy!". Trzydziestolatek: "dobra, ale chwila, może jakąś tratwę zbudujemy?". Czterdziestolatek: "czekajcie panowie, pomachajmy, może to one do nas przypłyną?". A pięćdziesięciolatek: "dajcie spokój, stąd też dobrze widać".

 

I w tym samym duchu:

Czterej koledzy z klasy postanowili zorganizować trzydzieste urodziny jednego z nich. Wybrali restaurację "Janosik", ponieważ podawali tam tanie piwo z kija i kelnerki miały duże dekolty. Dziesięć lat później ponownie wybrali restaurację "Janosik", ponieważ mieli tam świetne sushi i bogatą kartę win. Na pięćdziesiąte urodziny wybrali restaurację "Janosik", ponieważ łatwo było zaparkować i właśnie otworzyli palarnię cygar. Na sześćdziesiąte - tak, wybrali restaurację "Janosik", ponieważ w lobby były wygodne fotele, a do lokalu można było dostać się windą. Kolejnych dziesięć lat później udali się do restauracji "Janosik", ponieważ żaden z nich nie przypominał sobie, aby kiedykolwiek tam był.

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czterej koledzy z klasy postanowili zorganizować trzydzieste urodziny jednego z nich. Wybrali restaurację "Janosik", ponieważ podawali tam tanie piwo z kija i kelnerki miały duże dekolty. Dziesięć lat później ponownie wybrali restaurację "Janosik", ponieważ mieli tam świetne sushi i bogatą kartę win.

Coś w tym jest (pomijając sushi). Chociaż:

 

żaden z nich nie przypominał sobie, aby kiedykolwiek tam był

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do właściciela klubu Go-Go przychodzi dziewczyna: 

- Ja w sprawie ogłoszenia, chciałabym się zatrudnić. 

- Tańczyłaś już? 

- Trochę, w szkole. 

- Pokaż cycki. 

Dziewczyna bez zbędnych ceregieli podnosi bluzkę. 

- Dobra, wejdź na podest i zatańcz przy rurce. 

Po czterdziestu minutach wygibasów: 

- Nie nadasz się, za mało, ten no, wyrazu. 

- A ja jeszcze na komputerze umiem. 

- Co tu ma komputer do rzeczy? 

- Bo ja bym chciała w księgowości pracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrafałda tłuszczu, ja nie mogę...

 

Dobry lokalny dowcip dzisiaj usłyszałem od Czecha (z Pragi). Spotyka się mieszkaniec Pragi z mieszkańcem Brna. Ten drugi mówi: "Wiesz, co się u nas w Brnie mówi o ludziach z Pragi? Że jesteście głupi, gburowaci i aroganccy!". Na co Prażanin odpowiada: "A wiesz, co się u nas w Pradze mówi o ludziach z Brna? Nic. Zupełnie nic".

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w podobnym stylu:

podchodzi blondynka do koleżanki, również blondynki i mówi:

- "słyszałaś, po mieście podobno chodzi fama, że blondynki są głupie i używają mądrych słów, których wcale nie rozumieją..."

- "to jak ją spotkasz, to jej powiedz że jest głupią ku*wą i vice versa!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak już w temacie bielizny jesteśmy...

 

 

Elegancko ubrany facet siedzi przy barze i co chwilę zerka na swój zegarek. 

Dostrzegła to atrakcyjna blondynka siedząca nieopodal i zaintrygowana pyta:

- Przepraszam, dlaczego pan tak ciągle zerka na swój zegarek?

Facet na to:

- Bo widzi pani, to jest taki bardzo drogi i bajerancki zegarek, który ma wiele ciekawych funkcji.

Kobieta się zaciekawiła:

- O, a co on teraz panu pokazuje?

- Teraz właśnie wskazuje mi, że nie ma pani na sobie majteczek.

- Nieprawda, mam majtki!

Facet zewnętrzną stroną dłoni puka w zegarek i stwierdza ze zdziwieniem:

- No masz, znów mi spieszy o godzinę...

  • Oceniam pozytywnie 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mosze locked this temat
  • mosze unlocked this temat

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.