Skocz do zawartości

Humor


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie nigdzie indziej się to nie nadaje niż tutaj :D Kilka lat temu kiedy zaczynałem przygodę z bieganiem kupiłem sobie buty do biegania Adidasa. Po około dwóch miesiącach w obu butach rozdarły mi się siateczki na czubku buta, nad dużym palcem. No cóż, pomyślałem, że warto spróbować z reklamacją. Spodziewałem się różnych odpowiedzi, jednak na taką nie byłem przygotowany: "wada obuwia nastąpiła z powodu nieobcinania paznokci". Podpisał się pod tym jakiś rzeczoznawca, jednak nie kojarzyłem z nazwiska więc wątpię abym pokazywał mu swoje stopy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

O Janie Himilsbachu

 

 

Wobec "lepszego towarzystwa" Janek lubił rżnąć głupola i chamidło: jakaś damula wypytuje go wścibsko o gusta teatralne.

- No więc, niestety nie uczęszczam do budynków teatralnych.

- Dlaczego przedkłada pan teatr telewizyjny nad instytucjonalny?

- No więc - jeśli mam być szczery - to przed telewizorem mogę siedzieć w slipach.

- A czy wyżej pan stawia swoją twórczość literacką, czy kamieniarską?

- Kamieniarską.

- Czy mógłby pan wytłumaczyć naszym czytelnikom - dlaczego?

- Myślę, że dlatego, że moim dziełem granitowym nikt sobie dupy nie podetrze...
  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
#OniJeszczeNiewiedzą – internauci ostrzegają imigrantów

 

http://www.polishexpress.co.uk/onijeszczeniewiedza-internauci-ostrzegaja-imigrantow/

 

 

"Czekam aż imigranci zobaczą, że kwota wolna od podatku jest u nas niższa niż w Botswanie"

 

 

"W Polsce mamy silnie działające ruchy patriotyczne, zwane dalej KIBOLAMI"

 

 

"#OniJeszczeNieWiedzą, że muszą się wrócić do Syrii po zaświadczenie z tamtejszego urzędu skarbowego o niezaleganiu"

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

w kontekście koniaku Courvoisier, znalezione w sieci:

 

 

W liceum bylem w klasie francuskiej, pamietam bylo takie zadanie ustne " Jestes w restauracji, co zamawiasz", to do picia prawie kazdy zamawial "kurwazjeee":) to taki offtopik:)

 

 

polecam odsłuchać wymowę ;)

 

https://translate.google.pl/#auto/pl/courvoisier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mosze locked this temat
  • mosze unlocked this temat

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.