Jump to content

Recommended Posts

Z kawałów informatycznych.

Wysłała żona informatyka do sklepu mówiąc: kup 2 bułki, a jak będą jajka to kup 10. Z czym wrócił do domu informatyk? Z 10 bułkami :-)

W sumie buty nadal zachowują walory użytkowe, a że zużywają się szybko, no cóż.... Vistula. Inna sprawa, że lico buta wygląda jakby ten "jeden dzień użytkowania" był bardzo długim dniem i nocą, z ostrą balanga.

W sumie nigdzie indziej się to nie nadaje niż tutaj :D Kilka lat temu kiedy zaczynałem przygodę z bieganiem kupiłem sobie buty do biegania Adidasa. Po około dwóch miesiącach w obu butach rozdarły mi się siateczki na czubku buta, nad dużym palcem. No cóż, pomyślałem, że warto spróbować z reklamacją. Spodziewałem się różnych odpowiedzi, jednak na taką nie byłem przygotowany: "wada obuwia nastąpiła z powodu nieobcinania paznokci". Podpisał się pod tym jakiś rzeczoznawca, jednak nie kojarzyłem z nazwiska więc wątpię abym pokazywał mu swoje stopy :D

O Janie Himilsbachu

Wobec "lepszego towarzystwa" Janek lubił rżnąć głupola i chamidło: jakaś damula wypytuje go wścibsko o gusta teatralne.

- No więc, niestety nie uczęszczam do budynków teatralnych.

- Dlaczego przedkłada pan teatr telewizyjny nad instytucjonalny?

- No więc - jeśli mam być szczery - to przed telewizorem mogę siedzieć w slipach.

- A czy wyżej pan stawia swoją twórczość literacką, czy kamieniarską?

- Kamieniarską.

- Czy mógłby pan wytłumaczyć naszym czytelnikom - dlaczego?

- Myślę, że dlatego, że moim dziełem granitowym nikt sobie dupy nie podetrze...
  • Upvote 3

#OniJeszczeNiewiedzą – internauci ostrzegają imigrantów

http://www.polishexpress.co.uk/onijeszczeniewiedza-internauci-ostrzegaja-imigrantow/

"Czekam aż imigranci zobaczą, że kwota wolna od podatku jest u nas niższa niż w Botswanie"

"W Polsce mamy silnie działające ruchy patriotyczne, zwane dalej KIBOLAMI"

"#OniJeszczeNieWiedzą, że muszą się wrócić do Syrii po zaświadczenie z tamtejszego urzędu skarbowego o niezaleganiu"

• Upvote 3

w kontekście koniaku Courvoisier, znalezione w sieci:

W liceum bylem w klasie francuskiej, pamietam bylo takie zadanie ustne " Jestes w restauracji, co zamawiasz", to do picia prawie kazdy zamawial "kurwazjeee":) to taki offtopik:)

polecam odsłuchać wymowę ;)

https://translate.google.pl/#auto/pl/courvoisier