Skocz do zawartości

Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki


Gość mrt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

15 godzin temu, Czarrek napisał:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8DD3EF2B-E38D-45A8-B8D9-6CE85C7172B6.jpeg

 

 

Podejrzewam że kolega @jaskokoz prosił o to jedno zdjęcie., Jeżeli chodzi o dalsze komentarze to moim zdaniem wszystko na temat tej koszuli zostało już powiedziane, ale jak to mówił Sofronow :"Mądremu wystarczą dwa słowa a głupiemu to i referatu mało" skoro chcesz żeby "ta koszula" była tematem przewodnim tego forum to wystarczy założyć nowy wątek zamiast zaśmiecać ten durnymi wywodami filozoficznymi  ,Edit/ Bez odbioru!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cześć wszystkim,

mam pytanie. Ostatnimi czasy kupiłem w Poszetce 2 takie same koszule z neapolitańskim wszyciem rękawa (nie wiem czy ten fakt ma znaczenie, ale na wszelki wypadek go podaję). Po pierwszym praniu zauważyłem, że na karczku w okolicach wszycia prawego rękawa materiał mało estetycznie się marszczy. Co ciekawe, w obydwu koszulach jest podobnie, choć "intensywność" marszczenia jest różna. Na 2gim ramieniu taki feler się nie ujawnił. Nie wydaje mi się, żeby była to kwestia niewłaściwego prania czy prasowania bo po pierwsze działam zgodnie z zaleceniami producenta, a po drugie problem występuje tylko po jednej stronie.

Powiedzcie proszę, czy wiecie z czego to może wynikać? Czy takie pofałdowanie może z czasem się powiększyć? Jeśli tak, to czy jest to podstawa do reklamacji?

W załączeniu przesyłam zdjęcia obu felernych ramion + dla porównania 2gie ramie w jednej z koszul na którym problem nie występuje.

20211212_221949.jpg

20211212_221855.jpg

20211212_221915.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tryhp3 napisał:

A te koszule nie maja różnej ilości prań za sobą? Moim zdaniem nieco się skurczyły po praniu. Pytanie czy tych fałd nie da się opanować żelazkiem?

Nie - obie były założone 1 raz i dwukrotnie wyprane. Niestety, powyższe zdjęcia są już po dokładnym wyprasowaniu tych części.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w PL kupię dobrej jakości białą koszulę na spinki w rozmiarze 188/194 (na zachodzie chyba rękaw extra long)? Polecane tutaj marki np. Berg, Miler, Osovski, Poszetka, Elegancki Pan, Zack Roman raczej mają standardowy rękaw. Wyjątkiem jest Osovski, ale tam taka koszula kosztuje 400 zł (jako jedyna nie łapie się na obecną promocję -30%..., podobnie tego typu koszule są też powyłączane z promocji w markach obecnych w galeriach) a pewnie za tyle można już szukać szycia koszuli u krawca. Z tego co wyszperałem w marce Olymp mógłbym coś jeszcze znaleźć. Pytanie jakie marki jeszcze sprawdzić?

EDIT: już się łapie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanie o tkaniny. Ile realnie może być droższa tkanina na Lambercie (z TESSITURA MONTI czy Getzner - czasem się takie trafiają) niż na podstawowej Wólczance? Pod wpływem tego forum przeglądnąłem szafę i z tego co widzę na ostatniej większej wyprzedaży kupiłem dwie Wólczanki za 50 zł i Lamberta (TESSITURA MONTI) za 70 zł. I pytanie czy 20 zł to jest realna różnica w kosztach produkcji (jeśli chodzi o materiał)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.