Skocz do zawartości

Portfel - dyskusje i porady, regeneracja


damiance

Rekomendowane odpowiedzi

Sam mam jeden portfel którego już nie produkują. Jakość wykonania bardzo dobra. Niestety była to wersja "minimalist" w dużym rozmiarze. Czyli portfel duży a mało zmieściłem :D

W niedługim czasie planuje kupić kolejny tym razem już typowa minimalistyczna wersja. Jak będzie to zrecenzuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Ale zdjęcie podobne ;)

Pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że na zdjęciu z logiem Gino Rossi widnieje dokładnie ten sam portfel co na zdjęciach z logiem Woolet. Identyczny materiał, identyczny kolor materiału i szwów, identyczne ułożenie szwów w zamkniętym portfelu.

Biorąc pod uwagę informacje z tego artykułu http://antyweb.pl/polski-projekt-woolet-zebral-ponad-milion-zlotych-na-kickstarterze/, można już próbować wysnuć kilka ciekawych teorii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Cześć!

 

Czy ktoś się spotkał z portfelami od tego sprzedawcy? Jakość zadowalająca?

 

http://allegro.pl/cienki-skorzany-portfel-bez-podszewki-bilonowka-i5553317227.html

 

Opis:

 

Dobór odpowiedniego portfela to problem wielu mężczyzn. W większości posiadają oni dużych rozmiarów portfele, których noszenie w tylnej kieszeni powoduje optyczne zniekształcenie pośladków, zaś trzymanie w przedniej - wizualną deformację całej sylwetki.
 
Portfel zaprojektowano w rozmiarze umożliwiającym schowanie w nim polskiego dowodu rejestracyjnego i innych niezbędnych na co dzień dokumentów (dowód osobisty, prawo jazdy, karta kredytowa, karta debetowa, banknoty, wizytówki).
 
Portfel jest cienki, poręczny oraz nadaje się do noszenia w przedniej kieszeni marynarki jak i kieszeniach spodni.

Portfel idealnie jest dopasowany rozmiarem do kart płatniczych, wizytówek oraz dowodu rejestracyjnego,
 
wykonany z najwyższej jakości skóry,
 
nie posiada podszewki oraz grubych zamków i zatrzasków
 
nie wypycha kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem, jednak wygląda podobnie do wyrobów kolegi z forum, którego portfel posiadam i użytkuję dłuższy czas. Różnice:

 

- znacznie lepsze wykonanie (szwy, wykończenie brzegów; skórę ciężko ocenić ze zdjęć, ale wydaje się grubsza i znacznie lepsza jakościowo) - oczywiście portfela forumowego

- ręczna robota

- cena wyższa ponad 2.5 raza (Edit: przesadziłem, ok. 2 razy drożej)

- brak bilonówki, której i tak nie używam

 

Do wyboru, do koloru. Ja nadal kupiłbym "swój".

 

Jeszcze kilka zdjęć:

 

post-107-0-71586200-1437633333_thumb.jpg

post-107-0-27134300-1437633350_thumb.jpg

post-107-0-39427700-1437633362_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę nie wiem. Mi się on najbardziej podoba. I ma trzy kieszenie na karty. Nie mogę sobie pozwolić na dwa rzędy kart jak w portfelu u Tomka Milera, bo będzie za duży.

Tylko jedyna recenzja (reklama bardziej) jjest na blogu studencka elegancja i nie zawiera zbyt dużo informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mosze, jakie wymiary na ten Twój portfel?

 

Te z podanej przeze mnie aukcji mają 13x10cm. Wydaje mi się to trochę dużo.

 

12.3 x 9.6 - nie wiem, czy to jakiś standard, ale idealnie (na styk) mieści się w kieszonkach w dwurzędówkach SS, umieszczonych na biodrze (modele Boston). Większych nie polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.