Skocz do zawartości

Eleganckie zegarki


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Czy istnieje jakieś zręczne urządzenie do szybkiego zdejmowania paska? Takie, które umożliwiłoby w miarę sprawną jego wymianę na co dzień?

Jeżeli na co dzień radzisz sobie z takimi czynnościami jak zapięcie guzików lub wysłanie smsa to większości przypadków wystarczy to:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie za pomocą scyzoryka lub innych narzędzi to zdejmowanie paska to około 30min katowania się, zranień i rysowania paska, czyli czynność, której na pewno nie chciałbym wykonywać więcej niż raz na rok

:shock:

Pozostaje trening. Mnie zamiana paska (scyzorykiem) zajmuje maksymalnie 5 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie za pomocą scyzoryka lub innych narzędzi to zdejmowanie paska to około 30min katowania się, zranień i rysowania paska, czyli czynność, której na pewno nie chciałbym wykonywać więcej niż raz na rok

Hardkor :shock:

Musimy się umówić na warsztaty, bo chyba coś robisz nie tak. Albo masz zakręcane lub stałe teleskopy albo używasz noża rambo o 5 calowej głowni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wiem czego szukać w sklepie z zegarkami w ZT ;)

właśnie namierzyłem ciekawy zegarek mojej ulubionej japońskiej marki. Old schoolowy. Piękna tarcza i indeksy. Mechanizm kwarcowy. Grubość zegarka 9.98 mm. Komplikacja daty i dnia tygodnia.

Oficjalna strona:

http://www.orient-watch.com/feature/neo ... index.html

Zobaczcie film na YT:

Orient Neo 70's SPIN

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wiem czego szukać w sklepie z zegarkami w ZT ;)

właśnie namierzyłem ciekawy zegarek mojej ulubionej japońskiej marki. Old schoolowy. Piękna tarcza i indeksy.

[...]

Czyżbyśmy byli z tej samej generacji? Za moich czasów szkolnych Orient, obok Atlantica, to była szczytowa marka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wiem czego szukać w sklepie z zegarkami w ZT ;)

właśnie namierzyłem ciekawy zegarek mojej ulubionej japońskiej marki. Old schoolowy. Piękna tarcza i indeksy.

[...]

Czyżbyśmy byli z tej samej generacji? Za moich czasów szkolnych Orient, obok Atlantica, to była szczytowa marka.

mój pierwszy mechaniczny zegarek - 8 klasa podstawówki - to był Poljot kupiony na "ruskim bazarze". Zegarki te były relatywnie tanie. Pamiętam jak mój wujek kupił innego Poljota, z fazami ksieżyca - to był zegarek :)

Jak pamięcią sięgam Orient czy Atlantic to nie były marki znane ani mi ani moim rówieśnikom. Z resztą mało kto nosił wówczas zegarek mechaniczny ...

BTW - a teraz uczniowie nie noszą zegarków bo w komórce mają ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.