Skocz do zawartości

Eleganckie zegarki


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

i tak mocno przepłacony

kwestia gustu :).

nie napisałem, że brzydki (choć imo paskudny), tylko że niewart takich pieniędzy

mam gdzieś na dnie szafy ten sam model (nie używiam go już od dawna)... zapłaciłem za niego 3lata temu ok. 100PLN (sprowadzany ze stanów).

Po tych kilku latach imo również paskudny, choć od tego czasu diametralnie zmieniła się moja garderoba :). Ale są różne gusta i guściki :) Może koledze akurat taki design odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sergiusz: nie przejmuj się, ja parę ładnych lat temu kupiłem coś takiego:

Dołączona grafika

też wydawał mi się fajny :)

o dziwo, chodzi do dziś i czasem do jeansów jak wychodzę w dziwne, nieznane okolice i nie wiem w jakim stanie będę wracał do domu to go zakładam :D

Do zegarków ja do whisky trzeba dorosnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Marcello, widzę że celuje pan w klasyczne garniturowce :-)

Owszem, a co do zegarków, najbardziej podobają mi się proste i mało-pozorne głównie tych trzech marek. Akurat wszystkie z tych zegarków, prócz Girard Perregaux to jakieś antyki z lat 60-70. Ogólnie nowe zegarki mi rzadko przypadają do gustu, choć czasem coś się zdarzy. Nie znam się na zegarkach, choć je uwielbiam.

Zegarki bardziej efektowne uważam, ze piękne dzieła sztuki, ale bym ich nie włożył np:

http://img07.allegroimg.pl/photos/oryginal/17/95/17/39/1795173954

Pomijam, że noszenie 160tysięcy złotych na ręce w naszym kraju, by mnie przerażało, nawet jakby mnie było stać na takie cacko :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak koledzy widzicie taki zegarek? co prawda nie jest to klasyczny model, ale design wpadł mi w oko ..

ORIS GREAT BARRIER REEF

Dołączona grafika

i jeszcze jeden ..

krążę wokół takiego designu, skutecznie powstrzymywany przez żonę, która nie podziela mojego entuzjazmu.

FC model 325MS4C26

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy - niczego sobie. Ten drugi - od dawna wiedziałem, że Twoja Żona ma doskonały gust :P W pełni podzielam jej brak entuzjazmu, ten zegarek wygląda jak senny koszmar schizofrenika ;)

to dlatego nie ja jestem artystą :)

myślę, ze bez tych napisów na tarczy byłby jeszcze ciekawszy. mojej żonie zasadniczo nie podobają się takie indeksy w połączeniu z wydłużoną kopertą - fakt ma 47 mm wysokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny ten Oris ;) Sam bym kupił sobie taki zegarek na bardziej oficjalne okazje;)

A co koledzy sądzą o Lorusach? Wiem, że to niska półka, ale czy w tej niskiej półce są raczej wysoko, czy nisko? Pytam bo sam noszę zegarek tej marki, i na razie bardzo go sobie chwalę (model Urban RP825AX9)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.