Skocz do zawartości

Eleganckie zegarki


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, ze inni wiedza wiecej o zegarkach niz ja, jak oceniacie czesto pojawiajacy sie na blogu MostExerentBrog:

http://www.watches24seven.com/gallery2/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=3004&g2_serialNumber=3

Legenda.

.

.

.

.

...

.

.

.

.

.

.

.

.

..

.

.

.

.

.

..

.

.

.

.

.

.

.

.

Dla mnie osobiście BARDZO niezrozumiała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest cos, co faktycznie w jakis sposob wyroznia zegarki Panerai w porownaniu do innych w tym samym segmencie cenowym? Guido z wspomnianego bloga na ogol otacza sie przedmiotami dosc dobrej jakosci, wiec zastanawia mnie ile tutaj marketingu i opartych na tym decyzji, a ile swiadomego wyboru.

Pozdrawiam,

dsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guido z wspomnianego bloga na ogol otacza sie przedmiotami dosc dobrej jakosci, wiec zastanawia mnie ile tutaj marketingu i opartych na tym decyzji, a ile swiadomego wyboru.

to, że firma słynie z marketingu (chociaż kurde włoska marynarka wojenna... :lol: ), nie przekreśla wysokiej jakości wykonania (która w tym przypadku,co należy przyznać, jest faktem). Natomiast moim zdaniem w tym przedziale cenowym (a nawet na niższej nieco półce) jest mnóstwo ciekawszych i przede wszystkim ładniejszych zegarków. Poniekąd powtórzę się, ale do czego pasuje Panerai? Do garnituru te zegarki są przekreślone z uwagi na rozmiar (grubość, średnica - Arnold i Stalowy Sylwek przy ichnadgarstakch mogą oczywiście twierdzić, że to nie problem) i stylistykę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W droższych modelach są już manufakturowe mechanizmy Panerai (w zasadzie z grupy Richemont) czy też JLC, w rocznicowych i limitowanych modelach też trafiają się ciekawe werki.

Radiomir podstawowy czy też Base logo to pod względem racjonalności wyboru ceny do mechanizmu nie są okazjami delikatnie mówiąc, ale są to zegarki dające masę radochy i świetnie wykonane - nie miałbym oporów moralnych przed kupieniem żadnego z nich.

Kyle - uważam, że Pam i garnitur się nie gryzą - szczególnie Radiomir ładnie się prezentuje w tym zestawieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pam to charakterystyczny design.

Dwa modele które podbiły świat.

Za to się płaci.

W środku jest np. Eta, którą można dostać w innym zegarku taniej.

Jednym się podoba innym nie.

Ja stwierdzam że mają swój urok.

Do tego dobrze trzymają cenę.

Zegarek to nie inwestycja, choć w przypadku Pama można trafić na limitowane serie, które zyskują na wartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.