Skocz do zawartości

Eleganckie zegarki


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

tez mi sie wydaje , ze jest to srebrny element na tarczy jak w tissocie, cyfry byc moze sa ciemny granat...chociaz wygladaja na czarne...

Cyferblat srebrny, ale w środku odcień metaliczno-błękitny, a więc odcień niebieskiego. Tarcza nie musi być granatowa, ale poza diverami, nie ma aż tak dużo zegarków z niebieskimi tarczami (wyłączając zegarki Vintage jak np. Omegi Seamaster).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.omegawatches.com/gents/devil ... 3412103001

Taniej, ale też nietanio, poza tym praktycznie niemożliwa do zdobycia jako nowa:

http://www.omegawatches.com/gents/seama ... z/25188000

(na szybko, więc pierwsza automat, druga kwarc, ale AT też jest w automacie oczywiście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mi sie wydaje , ze jest to srebrny element na tarczy jak w tissocie, cyfry byc moze sa ciemny granat...chociaz wygladaja na czarne...

Cyferblat srebrny, ale w środku odcień metaliczno-błękitny, a więc odcień niebieskiego. Tarcza nie musi być granatowa, ale poza diverami, nie ma aż tak dużo zegarków z niebieskimi tarczami (wyłączając zegarki Vintage jak np. Omegi Seamaster).
niebieska tarcza to glownie rolex...ewentualnie omega i tag...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko do zegarków Panerai...

http://www.paneraisource.com/video_arti ... em%20Video

Przy konwencjonalnych teleskopach stosowanych w znakomitej większości zegarków, pod warunkiem odrobiny wprawy i posiadania takiego narzędzia:

http://www.mywatchmaker.net/springbartool.htm

zmiana paska nawet codziennie nie stanowi problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musi być jakiś specjalny model tego paska. Ja mam Marinera i nie mam tego dzybzdzyka przy teleskopie. Chyba, że mam jakąś starszą wersję, ale nie wydaje mi się. Ale jeśli mamy kilka pasków, gdzie każdy pasek ma swój zestaw teleskopów (nie musimy ich przekładać z jednego zestawu do drugiego), to wymienianie przyrządem do pasków zajmuje naprawdę chwilkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem uszy są przewiercone na wylot (np. Stowa tak ma czy Seiko sumo), wtedy pasek jeszcze łatwiej zmienić. Podpowiedź: przy zdejmowaniu paska odwrócić deklem do góry - prawie na 100% przy pierwszych próbach coś się porysuje, więc najlepiej, jeżeli będą to uszy od spodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć w sklepie z paskami na Mokotowskiej powiedziała, że używa nożyczek... Ja wolałbym nie ryzykować, szczególnie rano.

OMG, strach się bać :shock: Ja się boję komuś oddawać zegarka do tego typu rzeczy, wolę sam. Jak coś sknocę tp mogę mieć pretensje tylko do siebie. Aż się boję myśleć co będzie jak za dwa lata będę musiał oddać do przeglądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem różne przygody z zegarkami. Jeden, który odziedziczyłem po prapradziadku walczącym w armii carskiej przeciwko Japonii w wojnie z 1905 roku, niestety zniszczyłem. :(.

Teraz użytkuje do zestawów casualowych czarny zegarek firmy Diesel, od około roku. Kosztował coś koło 800zł, teraz jest znacznie tańszy (chyba z 500, może 600?) Oto jego zdjęcie znalezione w internecie: Dołączona grafika.

Z tym, że mój nie ma różowego sekundnika :D.

Brakuje mi jeszcze niestety zegarka do zestawów formalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, bo Diesel to designerska marka, gdzie płaci się głównie za logo? Aczkolwiek ja też raczej ciemny w temacie :lol:

Dostałem ten zegarek w prezencie od znajomego, akurat gdy miałem potrzebę na czasomierz i nie narzekam. Generalnie rzecz biorąc podoba mi się, jest niekonwencjonalny, sportowy (na bardziej formalny mam niewiele okazji), bardzo często pasuje mi do zestawień. A nawet jeśli czasem nie, to bez zegarka na ręce nie dam sobie niestety rady w życiu:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, bo Diesel to designerska marka, gdzie płaci się głównie za logo? Aczkolwiek ja też raczej ciemny w temacie :lol:

Dostałem ten zegarek w prezencie od znajomego, akurat gdy miałem potrzebę na czasomierz i nie narzekam. Generalnie rzecz biorąc podoba mi się, jest niekonwencjonalny, sportowy (na bardziej formalny mam niewiele okazji), bardzo często, zazwyczaj pasuje mi do zestawień. A nawet jeśli czasem nie, to bez zegarka na ręce nie dam sobie niestety rady w życiu:).

Nie musisz się tłumaczyć, po prostu Kyle, jako osoba siedząca w temacie zegarków, która wie jakiej jakości towar można dostać za daną cenę stwierdził, że można znaleźć korzystniejszą ofertę. Tak samo jest przykładowo z butami, ktoś kto się nie orientuje w rynku pójdzie do Wittchena i zapłaci 800zł i będzie też zadowolony, myśląc że kupił porządny but, nie będąc zwyczajnie świadom, jakie buty można kupić za te prawie 1000zł... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem różne przygody z zegarkami. Jeden, który odziedziczyłem po prapradziadku walczącym w armii carskiej przeciwko Japonii w wojnie z 1905 roku, niestety zniszczyłem. :(.

Teraz użytkuje do zestawów casualowych czarny zegarek firmy Diesel,

Jak mówił Ochódzki: Trudno, co robić.

z 5 minut sie smialem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.