Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

W dziwnej pozycji spacerujesz:)

A tak serio: kołnierzyk koszuli wygląda jak z innej bajki, za dużo go i za mało jednocześnie...

Mógłbyś sprecyzować, bo chyba za mało kawy dzisiaj i nie rozumiem zarówno wzmianki o spacerowaniu jak i o dualnej naturze kołnierzyka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś "kawał chłopa", a klapy wąziutkie jak u maturzysty :-) Za to kołnierzyk w ładnym fasonie.

Muszę nabyć szersze klapy. Przymierzam sie do garnituru z grubszej wełny od Suit Supply na jesień i zimę.

Koszula Charles Tyrwhitt, ostatnimi czasy mój ulubiony producent koszul.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze badasz wytrzymałość kolegów? ;)

Marynarka bardzo niedopasowana. Wyglada jakbyś ja pożyczył od kolegi o kompletnie innej figurze. Choć nawet gdyby pasowała, to zakładanie garniturowej marynarki do dżinsów samo w sobie jest dyskwalifikujące. Wybacz, ze tak bezpośrednio, ale zamieściłeś w jednym zdjęciu zestaw największych grzechów stylistycznych. Do kompletu jesze białe obuwie sportowe i mamy modelowy antyprzyklad.

Zobacz jak fajnie wyglądałby ten zestaw gdyby nie było widać tych spodni i marynarka byłaby bardziej dopasowana. Koordynacja kolorystyczna góry jest świetna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no no, ostro jak na debiut, ostro. Nie wiem czy to mnie jakoś usprawiedliwia, ale w poście ze zdjęciem napisałem, że nie zakładałem spodni od garnituru do zdjęcia specjalnie, nie nosiłbym tej marynarki z jeansami. Może wrzucę cały garnitur i postaram się o lepsze zdjęcie, oddające całą sylwetkę we właściwej perspektywie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za debiut oczywiście wielkie uznanie. Niech krytyka cię nie powstrzymuje. Nie róbmy z tego wątku kółka wzajemnego poklepywania po plecach :). Tez dostałem kiedyś po głowie za nieprzemyślaną białą koszule w zestawie kazualowym. Samemu czasem nie wszystko sie widzi. Warto wiec cos wkleić szczególnie wtedy, kiedy ma się watpliwości.

Nie wiem czy inne ujecie cos zmieni. Marynarka wyglada na za szeroką w ramionach, obcisłą w talii, zdecydowanie za krótką. Wąskich klap, które nie pasują twojej posturze, nawet sie nie czepiam, bo tym sa zalewane nasze sklepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.