Skocz do zawartości

Dżinsy


tomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

Będąc dzisiaj w salonie E.Berg trafiłem na swoje ulubione jeansy Jacob Cohen ,okazuje sie ze są dostępne we wszystkich ich sklepach . Co prawda nie było rozmiaru który noszę ,zaczynaja sie od 32 ,ale gorąco polecam ten produkt. Tak jak pisałem gdzieś wyżej są naprawdę warte swojej ceny .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Levisy wytrzymały już 4 lata, a jeszcze z rok albo dwa wytrzymają, więc spodnie za bańkę musiały by wytrzymać lat 15 żeby mi się opłacało, co do wygody i wszystkich innych właściwości też nie mam zastrzeżeń, więc w czym te portki za bańkę są lepsze od tych za 1/3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała bańka to tysiąc, nie słuchałeś uważnie pana Adama. Ale nie wiem czy ten dobry jeans jest na tyle dobry żeby to było opłacalne, to tak jak w inżynierii, można sobie coś zrobić z kosmicznego stopu, ale po co jak stalowe wytrzyma tyle samo, spełni ta samą funkcję a będzie tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w ten sposób powstały aluminiowe kable, których pomysłodawca w 7 kręgu piekielnym się smaży :lol:

Nie no, co racja to racja, ja nie miałem okazji do porównania na żywo, jednak większość dżinsowych spodni oferowanych u nas w sklepach to nie jest coś, co chciałbym nosić. Czy są lepsze, lżejsze, przewiewniejsze, milsze w dotyku, nie wiem, chętnie bym się przekonał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc dzisiaj w salonie E.Berg trafiłem na swoje ulubione jeansy Jacob Cohen ,okazuje sie ze są dostępne we wszystkich ich sklepach . Co prawda nie było rozmiaru który noszę ,zaczynaja sie od 32 ,ale gorąco polecam ten produkt. Tak jak pisałem gdzieś wyżej są naprawdę warte swojej ceny .

Pozdrawiam

TFU! Włoski dżins. ;) Jak już bawimy się w te klimaty, to w Ameryce jeansy szyją. Najlepiej z garażowej firmy bespoke. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodnie maksymalnie przereklamowane,cena od 180 do nawet 300euro.,mnóstwo metek,kolorowych haftów i innych bajerów,sam denim użyty do spodni jest wysokiej klasy ale sporo innych firm oferuje spodnie z tych samych tkanin za połowe ceny.

Jakie firmy byś polecił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodnie maksymalnie przereklamowane,cena od 180 do nawet 300euro.,mnóstwo metek,kolorowych haftów i innych bajerów,sam denim użyty do spodni jest wysokiej klasy ale sporo innych firm oferuje spodnie z tych samych tkanin za połowe ceny.

Denim jest naprawdę bardzo dobrej jakości ,dokładnie przejrzałem swoje spodnie i żadnych bajerów nie znalazłem, jedyny dodatek to mala szlufka do podtrzymywania paska który bardzo się sprawdza oraz posrebrzane guziki dzięki czemu przy kontakcie z ciałem nie ma uczulenia.Najważniejsza dla mnie rzecz to jak one lezą, czyli bardzo dobry krój i dopasowanie . Fakt metek jest mnóstwo ale jest to tez zabezpieczenie przed podrabianiem .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie czy warto kłaść np. 500 na bossa, ale jestem sceptykiem.

Kiedyś w second handzie kupiłem (za piąteczkę) czarne jeansy BOSS Black. Bardzo cienkie i miękkie. Oddałem koledze bo były na grubą osobę. Bawełna była naprawdę wspaniała, kumpel po dotknięciu materiału myślał iż są z domieszką jedwabiu :-) Gdybym potrzebował akurat spodni z takiego jeansu bez wahania zapłaciłbym 500 zł i uznałbym tą cenę za okazyjną.

Mam też jeansy Brioni w kolorze królewskiego błękitu. Super cienkie i lekkie, idealne na wiosnę, wczesne lato. Kosztowały więcej niż 500 zł, wydatku nie żałuję.

Włochom pozostawiam zasłużoną palmę pierwszeństwa w qchni z winem i pastą, ale ich dżinsów już nie kupuję.

Nie mów iż nie chciałbyś mieć takich bombowych dżinsów od Dolcze & Pierdolcze!

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.