Skocz do zawartości

Wielki Shoe - pielęgnacja, renowacja i patynowanie obuwia skórzanego


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni forumowicze,
zapewne wielu z Was odwiedziło osobiście nasz warsztat, a teraz nadszedł czas żebyśmy to my wyszli do Was za pośrednictwem forum But w Butonierce :-)
Jesteśmy pasjonatami zajmującymi się pielęgnacją, renowacją i patynowaniem obuwia skórzanego. Specjalizujemy się w męskim obuwiu klasycznym wykonanym z najwyższej jakości skór cielęcych. Pracując na najlepszych butach i kosmetykach zdobyliśmy doświadczenie i wiedzę potrzebną, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Wciąż uczymy się i staramy zwiększać nasze umiejętności, dlatego też już wkrótce możliwe będzie dokonanie u nas również niezbędnych napraw szewskich.
Na naszej stronie  www.wielkishoe.com  mogą Państwo online zamówić usługę renowacji door-to-door oraz zakupić kosmetyki, prawidła oraz inne akcesoria do butów.
Na początek naszej przygody z forum But w Butonierce z przyjemnością ogłosimy konkurs, szczegóły już wkrótce.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres kontakt@wielkishoe.pl oraz na naszego facebooka /wielkishoepl.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i odwiedzania nas w warsztacie przy ul. Racławickiej 99/127 w Warszawie ( EDIT: ul. Przejazd 6 w Warszawie).

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Tą drogą pragnę podziękować za wykonaną usługę. Kontakt, termin, usługa wykonane na najwyższym poziomie. Z butami był drobny problem, bowiem Wieki Shoe poprawiał buty po kimś, kto nie najlepiej wykonał swoją usłudze. Poprzednik uszkodził lico, itp. Ale fachowcom udało się zrobić wszystko co się da. Już wiem do kogo następnym razem się udam. Kilka fotek:20170524_131810.thumb.jpg.9e39b64ee9448dcf4f1791c44b66ff6b.jpg20170524_131805.thumb.jpg.23a05bfc7b58d8063d6bd365fd29efb7.jpg

Buty przyszły estetycznie zapakowane:

20170524_132012.thumb.jpg.83315fcfde3ace1f71578de58a2095f6.jpg

A tak wyglądały poprzednio:

20170301_121509.thumb.jpg.68419061645977c70d9ddfe05d977d84.jpg

20170301_120216.thumb.jpg.424ed3383e9e96bd2498f61e7eb301c6.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Cześć! Ponieważ jest to mój pierwszy wpis na forum pozwolę sobie się przywitać i podziękować za przyjęcie. Skoro już jestem przy podziękowaniach to te należą się Wielki Shoe za reanimację pary moich Loake Aldwych Black. Profesjonalna obsługa, szybszy niż zakładany termin realizacji oraz fenomenalny efekt. Szczerze polecam usługi. J.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
2 godziny temu, xkoziol napisał:

Niedługo duża relacja z renowacji teczki - obsługi klienta, jakości usługi, czasu itp. :(

Jestem ciekaw, bo miałem dokładnie ten sam pomysł.

Poproszono mnie o poczekanie 1,5 miesiąca, więc zaklepałem sobie miejsce, płacąc stówkę zaliczki. Niestety nie miałem czasu ani głowy się tym zajmować i zwolniłem miejsce w kolejce, ale skontaktowali się ze mną telefonicznie, zaproponowali, żebym teczkę podesłał kurierem. Kiedy zaklepywałem miejsce w kolejce, obejrzeli teczkę i spisali jej ubytki, na co zwrócić uwagę itd. A miałem zostawić nic specjalnego, wół roboczy, a nie tę lepszą od Niestroja. Pomimo długich terminów - wydało mi się to bardzo ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Kochani,
Wielu z Was wyraża chęć skorzystania z naszej usługi, ale zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach nawet nadanie paczki może być ryzykowne i stanowić problem, a co dopiero wizyta osobista.

Mija 5 rok naszej wspólnej drogi. To było 5 lat ciężkiej pracy, wielu wyrzeczeń, inwestycji, ale co ważniejsze sympatycznych rozmów o butach, spektakularnych renowacji i Waszych uśmiechów pełnych wdzięczności i podziwu.
Liczymy na kolejne kilka albo kilkanaście lat.
Niestety, jeśli nie otrzymamy wsparcia dziś, może nie być dla nas jutra.

Przez zaistniałą sytuację kolejki butów oddane do nas na renowację topnieją w szybkim tempie. W tym momencie mamy pracy na kolejne dwa tygodnie – co będzie dalej? – nie wiemy. Dlatego zdecydowaliśmy się poprosić Was – naszych Klientów – o pomoc, i przygotowaliśmy następującą propozycję: jeśli planujesz skorzystać z naszych usług jak tylko sytuacja związana z epidemią zostanie rozwiązana – nie czekaj! Już dzisiaj zakup VOUCHER na wybraną przez siebie kwotę, obejmujący dowolne usługi lub produkty dostępne w naszej pracowni. W ten sposób pomożesz nam przetrwać ten trudny czas nie wychodząc z domu, a my odwdzięczymy się najlepiej jak potrafimy – naszą pracą! Każda cegiełka się liczy.

Oferujemy 20% rabat na kwotę do wykorzystania, aczkolwiek jeśli ktoś może pozwolić sobie na zakup vouchera bez zniżki – będziemy bardzo wdzięczni.

🔴 Link do VOUCHERA - bit.ly/WSPIERAMRZEMIOSLO

Zachęcamy również do skorzystania z darmowego odbioru butów przez nas z Twojego domu na terenie Warszawy.

🔵 link do usługi kurierskiej - bit.ly/odbiorbutow – szczegóły na stronie.

Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję – do zobaczenia!
Wielki Shoe 👞

#wspieramrzemiosło #wspierajrzemiosło #covid19

wspieram.JPG

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wielki Shoe napisał:

Dziękujemy za zaufanie

Pozwolę sobie dodać, że Wielki Shoe jest jedną z firm, które niezwykle cenię. Swego czasu byłem z butami i osoba niezwykle kompetentna przekonała mnie, że w tamtym czasie nie warto było wydawać pieniędzy na buty w sposób jaki chciałem. To był prawdziwy doradca klienta, a nie handlarzyk. Oczywiście, po kilku miesiącach okazało się, że porada była trafna.

Dlatego też, Wielki Shoe jest jedną z bardzo nielicznych firm, którym na pewno postaram się w miarę możliwości pomóc i wysyłam buty do naprawy.

Nie daliście mi się samemu oszukać jakiś czas temu, to postaram się teraz Wam za to podziękować.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani na dziś proponujemy zupełnie wyjątkowe "przed i po" w wykonaniu Wielkiego Shoe! 👞

Chcemy zabrać Was w krótką podróż do świata beztroski i miłych wspomnień. ☀️
Zapraszamy do artykułu i fotorelacji z patynowania butów marki TLB Mallorca. 😀

Link do artykułu - bit.ly/Lazurowewspomnienie 

91878699_223684488837600_8132051727756034048_n.jpg

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2020 o 21:27, Wielki Shoe napisał:

Kochani,
Wielu z Was wyraża chęć skorzystania z naszej usługi, ale zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach nawet nadanie paczki może być ryzykowne i stanowić problem, a co dopiero wizyta osobista.

Ale jeżeli się nie boimy iść na pocztę, to zlecenie możemy już teraz oddawać i Was wspierać bez wielkiej kolejki, a nie że tylko wuszery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Midlife-Crisis napisał:

Ale jeżeli się nie boimy iść na pocztę, to zlecenie możemy już teraz oddawać i Was wspierać bez wielkiej kolejki, a nie że tylko wuszery?

Zgadza się, jesteśmy przygotowani. Mamy maseczki, rękawiczki, płyny odkażające i działamy :) Zapraszamy! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Chciałbym polecić usługi szewskie Wielki Shoe. Oddałem do naprawy pięć par - wymiana obcasa, szycie rozprutego buta buta, zelowanie itd. Wszystkie zrobione bardzo schludnie i solidnie. Zwłaszcza szycie rozdartej cholewki w moich Red Wingsach zasługuje na pochwałę - zrobione idealnie, tak, że nie ma śladu po uszkodzeniu! Dodatkowo właściciel firmy bardzo pomocny, kiedy wystąpiły problemy z firmą kurierską ;).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Midlife-Crisis napisał:

... skazałem je na marny żywot i miałem je na nogach w najgorszych warunkach ...

Zorganizowałeś niezły stres-test panom z WielkiShoe i wszystko wskazuje, że świetnie dali sobie radę. Trudno o lepszą rekomendację. Patrząc na twój przykład, aż mi wstyd, że jestem zbyt leniwy, żeby jechać na drugi koniec miasta i zawieźć im kilka par.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2020 o 20:12, Whitesnake napisał:

Zorganizowałeś niezły stres-test panom z WielkiShoe i wszystko wskazuje, że świetnie dali sobie radę. Trudno o lepszą rekomendację. Patrząc na twój przykład, aż mi wstyd, że jestem zbyt leniwy, żeby jechać na drugi koniec miasta i zawieźć im kilka par.

Nawet nie musisz jechać . Odbiór butów z domu gratis.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2020 o 20:12, Whitesnake napisał:

Zorganizowałeś niezły stres-test panom z WielkiShoe i wszystko wskazuje, że świetnie dali sobie radę. Trudno o lepszą rekomendację. Patrząc na twój przykład, aż mi wstyd, że jestem zbyt leniwy, żeby jechać na drugi koniec miasta i zawieźć im kilka par.

Cześć! :-) Na jaki adres mamy wysłać kuriera żeby odebrał buty? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.