Skocz do zawartości

Klasyczne sneakersy


Beny23

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, szukam czegoś jak najbardziej podobnego do New Balance - aczkolwiek posiadającego poszerzoną rozmiarówkę (albo po prostu szerszego od NB). Bo tak jak buty do biegania występują u nich w tęgości 2E, to wszystkie klasyczne modele są tylko w szerokości D. Najchętniej gdyby cena też była podobna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NB się rozbijają, w końcu to buty sportowe. Użytkuje te z serii 574, rzeczywiście są wąskie i nawet się zastanawiałem nad zwrotem, zostawiłem jednak. Pierwsze wyjścia no cóż... lekko stopy drętwiały, ale po kilku razach było już ok. Teraz stwierdzam, że to najwygodniejsze sneakersy jakie miałem, także może jednak warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jak dla mnie fajne, codzienne - ani eleganckie, ani sportowe, ale też nei jakiś paskudny potwór Frankensteina, jakich widziałem wiele - jedyne, co jest z obuwia ,,eleganckiego", to wykonanie ze skóry - ale to mamy i w butach do tańca, i w butach wojskowych i wielu innych, ot po prostu wybór innego niż zwykle przy tym fasonie materiału. Fakt faktem, nie nosiłbym, zdecydownaie nei mój styl, ale z przedstawionych w tym wątku propozycji, ta jest chyba najładniejsza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem podobnie jak do każdego zestawienia które nie mieści się w sztampowym zestawieniu i na sneakersy trzeba mieć pomysł i czuć się w takim zestawieniu dobrze ... mój egzemplarz daleko ma zarówno do typowych butów do biegania jak i do butów eleganckich... a jednak łączy w sobie jedne i drugie... według mnie bardzo udanie i już się cieszę na wiosenną aurę :) Wrzucam jako ciekawostkę, w końcu klasyczne sneakersy tak nie wyglądają;). 

58bddb0517fda_MS40QGNpZA.thumb.jpeg.0be170a906c97692a1f711157a3b53c9.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, -Bay- said:

0000199424601_nobrand-12955_earth_carame

Co myślicie ? ładny kolor, skóra na zewnątrz i w środku, bez nachalnych znaków towarowych, tylko ........ cena = 499 PLN :-(

Buty marki NOBRAND

Mnie nie rusza, but raczej z rodzaju "musimy cos udziwnic, bo wszystko juz bylo"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, -Bay- said:

@artb co w tym bucie jest "udziwnione" ?

W pierwszej linii liczne perforacje, czy jak to okreslic. Gustuje w zdecydowanie bardziej ascetycznych butach, jak te na moim zdjeciu pare postow wyzej. 

Podeszwa tez z mnostwem wciec, ale za to jej ciemniejszy kolor to zbawienie w kwestii utrzymania. Zachowanie bialej gumy w czystosci jest meczace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, earthmover napisał:

Chyba nie do końca, idąc za stroną:
" Historically, cordovan leather, made from the buttocks part of a horse skin, has been used only for luxury dress shoes. For our FEIT shoes we use the entire skin - hence the name "semi-cordovan.""
W sumie to po prostu skóra końska - horse hide. Shell cordovan to - AFAIK - nie tyle "skóra" co podskórna warstwa mięśni pozwalająca ruszać skórą, bez angażowania mięśni głębiej (panniculus carnosus), akurat u koni znajdująca się na zadzie. U człowieka podobne mięśnie są gdzieś w okolicy szyi bodajże. Jakakolwiek inna część końskiej skóry to po prostu... skóra końska. Horse hide/leather. Z tego co też rozumiem cordovan i shell cordovan to jedno i to samo.

Same buty w sumie spoko - idea sneakersów GYW mi się całkiem podoba, ale nie kupiłbym ich w tym kolorze. Może gdyby pomalował je Arsen... :D

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.