Skocz do zawartości

poszetka.com


Luciano

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Panowie, zapraszam do skorzystania z oferty obowiązującej przez cały tydzień:

Dołączona grafika

Z racji intensywnych poszukiwań materiałów na nową kolekcję poszetek przyznaję się, że zaniedbałam wcześniej omawianą sprawę krawatów z surówki jedwabnej oraz pokrowców na obuwie. Postaram się jak najszybciej nadrobić zaległości:)

Przy okazji zachęcam do poczekania na nową kolekcję poszetek, która ukaże się pod koniec września. Tym razem poza moimi „zdobyczami” z włoskich sklepików w ofercie ukażą się jedwabie typowo tkane pod poszetki (z kontrastowym obramowaniem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Historia pt.: "W poszukiwaniu idealnego materiału" dla naszych pokrowców podróżnych dobiegła końca ... uff :)

Bawełna, z której uszyte są nowe pokrowce ma odpowiednią sztywność, nie jest gruba, co oznacza, że nie zabiera niepotrzebnego miejsca w walizce. Pokrowce dostępne są w zestawach , więcej szczegółów znajdziecie tutaj: http://www.poszetka.com/product-pol-754 ... ztuki.html

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Panowie,

Już od dawna chodziło nam po głowie rozszerzenie oferty o unikalne torby skórzane. I oto stało się. Mieliśmy szczęście zlecając zamówienie Justynie Marcinkiewicz- projektantce, która z każdego kawałka skóry potrafi „wyrzeźbić” jakieś cudo. Dbałość o szczegóły oraz jakość wykonania to pierwsze myśli jakie nasunęły mi się podczas oglądania toreb żeńskich w pracowni Justyny. Na naszym pierwszym spotkaniu powstały wstępne projekty. Po wielu dniach żmudnej pracy z radością przedstawiamy: Weekender, Aktówka, Tote bag, Listonoszka oraz to co nas urzekło najbardziej- obwoluty na książki:) http://www.poszetka.com/pol_m_TORBY-171.html

Zapraszam:)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Dziękuję za zainteresowanie. Tak, myślałam o apaszkach. Jeszcze nie analizowałam tematu, ale jeśli pojawią się w ofercie to prawdopodobnie dopiero w przyszłym roku. Chodzi o ograniczenia czasowe... Teraz skupiam się na nowej kolekcji poszetek oraz zaczynam szyć krawaty własnej produkcji. Koniec roku wiąże się z bardzo intensywnym czasem zamówień (Święta) i dlatego realnie nie ma szans na nowe produkty przed tym okresem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałam zaprosić Panów do obejrzenia nowej kolekcji:

http://www.poszetka.com/pol_n_POSZETKI-102.html

Aby oferta była bardziej przejrzysta postanowiliśmy podzielić asortyment na osiem kategorii. Mamy nadzieję, że pomoże to naszym drogim Poszetkowiczom w dokonywaniu wyborów:)

Rzeczywiście trzy wzory poszetek pokrywają się z ofertą Bathier. Zakładam, że w tym wypadku jest to to samo źródło tkanin. Różnica jest taka, że ja obszywam poszetki ręcznie, Bathier (lub jego dostawca) maszynowo.

Co do poszetek w kategorii "jedwab wzorzysty z obwódką", bo właśnie o nich mowa odeszłam tutaj od filozofii firmy- unikalne produkty, limitowane serie (dlatego zawczasu wykasowałam z opisu hasło "LIMITOWANA SERIA"). Są to materiały, które zostały utkane na moje zamówienie, ale wzory są raczej ogólnie dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając jeszcze na chwilę do tych szali. Tylko na co ten poliamid, Pani Joanno?

http://www.poszetka.com/product-pol-761 ... welna.html

Taki ładny krój, taki elegancki, a ten dodatek włókna sztucznego... . Dobra wełna/bawełna/len/kaszmir sam się obroni.

Może oferta p. Joanny nie jest adresowana wyłącznie do hunwejbinów z tego forum?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem zapraszam do skorzystania z dzisiejszej promocji:

Reaktywacja akcji "ZESTAW NA JUTRO*"!

ZESTAW NA 10/10/2012

Dołączona grafika

Tym razem proponujemy krawat z grenadyny typu garza grossa oraz wzorzystą poszetkę z włoskiego twillu. Oba dodatki łączy soczysty odcień butelkowej zieleni.

PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA NA OBA PRODUKTY DO GODZ. 24 W DNIU 10/10/2012 OBSŁUGA SKLEPU ZREDUKUJE ICH WARTOŚĆ O 20%.

http://www.poszetka.com/product-pol-449 ... ossa-.html

http://www.poszetka.com/product-pol-806 ... eleni.html

*Nasi drodzy Klienci często pytają o to jak dobierać dodatki. Dlatego na naszym profilu prezentować będziemy zestawy akcesoriów, które można łączyć bez obaw:) Dodatkowo co jakiś czas zaproponujemy Wam „ZESTAW NA JUTRO”, co w praktyce oznaczać będzie 20% zniżki na dane produkty- obowiązujące od momentu opublikowania zestawu do końca następnego dnia (przy zakupie obu produktów ze zdjęcia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Drodzy Panowie,

Jakiś czas temu zaczęłam rozpracowywać temat krawatów. Powstały pierwsze modele bez podszewki, w całości uszyte przez nas. Nie osiągnęliśmy jeszcze efektu końcowego, na razie przyszedł czas na „testy” :). Chciałabym skorzystać z doświadczenia i wiedzy forumowiczów i dlatego szukam trzech chętnych, którzy w zamian za przesłany krawat podejmą się jego oceny. Jeśli któryś z Panów czuje się na siłach to zapraszam. Do rozdania mam trzy produkty:

- wełna w niebiesko-czarną pepitę

- błękitna surówka jedwabna

- bawełna granatowo- beżowa

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, cieszę się, że szybko poszło:)

W kolejności: nr 1 powędruje do xkoziol (PM), 2 do TYTUS, 3 do proceleusmatyk (PM)

Proszę o przesłanie adresu do wysyłki na priv.

Będę wdzięczna za podzielenie się uwagami/ sugestiami w tym temacie (oczywiście również jeśli będą negatywne)- chciałabym aby każdy mógł dodać coś od siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Z góry przepraszam za infantylność mojej wypowiedzi, ale przeglądając ofertę szali, zauważyłem różnice w ich tytulaturze i moje pytanie czym różni się wełniany szal męski od szalu męskiego 100% wełny, bo jak czytam opisy obu to widzę ten sam skład 100% wełny. Kolejne: Czy do ich wykonania wykorzystano różne rodzaje wełny - chodzi mi o różnicę w cenie, czy tylko ze względu na rozmiar (mam na myśli szale wełniane)? I ostatnie pytanie, czy planuje Pani sprzedaż szali w innych kolorach, bo przyznam się, że akurat ta oferta zaproponowana w poszetka.com mnie nie zachwyciła - typowo polska smutna i szara (w większości przypadków). Z kolei szukam takich kolorów jak burgund, camel czy claret. I od razu dodam, że cenowo jak najbardziej Pani oferta mi pasuje, bo jeśli jakość szali jest taka sama lub zbliżona do tej z jaką można zetknąć się w Wielkiej Brytanii, to wolałbym zapłacić 40 funtów Pani, niż wysyłać na Wyspy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.