Skocz do zawartości

poszetka.com


Luciano

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Panowie, o ofercie sklepu znalazło się parę nowych krawatów, a w tym:

GRENADYNA http://www.poszetka.com/pol_m_KRAWATY_G ... A-166.html

[/img]

Ładne. Widzę, że zielone już się sprzedały :)

nie przypuszczałam, że zielone będą miały aż takie wzięcie. sprzedane w pierwszym dniu. w przyszłym tygodniu będę składała kolejne zamówienie, więc powinny się pojawić jeszcze w tym miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest szansa, że będą dostępne muszki wełniane w brązową krateczkę - takie jak na zdjęciu pierwsze z lewej? Dość szybko zniknęły z oferty...

witam serdecznie, jest jeszcze jedna ale czeka na decyzje klienta, który ją zarezerwował. Dam znać jeśli zdecyduje się na inną:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosimy zatem o więcej zielonych.

(Też się na nie czaiłem :D )

w przyszłym tygodniu będę składała kolejne zamówienie, więc powinny się pojawić jeszcze w tym miesiącu.

niestety namieszałam. Okazuje się, że na zielone krawaty z grenadyny będzie trzeba poczekać aż do końca marca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosimy zatem o więcej zielonych.

(Też się na nie czaiłem :D )

w przyszłym tygodniu będę składała kolejne zamówienie, więc powinny się pojawić jeszcze w tym miesiącu.

niestety namieszałam. Okazuje się, że na zielone krawaty z grenadyny będzie trzeba poczekać aż do końca marca...

no cóż wtedy może sobie pozwolę na jeden :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

witam Panów serdecznie, tym razem zapraszam do nowego bardzo kolorowego działu z węzełkami do mankietów: http://www.poszetka.com/pol_m_SPINKI-167.html

węzełki ciekawie wyglądają również w butonierce ( o czym zresztą Panowie wiecie:))

spinki można zakupić pojedynczo oraz w zestawach (cena jednostkowa zmniejsza się wraz z ilością).

Przy okazji chciałabym zaproponować dla forumowiczów parę spinek gratis do każdego zamówienia powyżej 200 zł (w celu realizacji proszę podać nick z forum oraz nr wybranych węzełków w uwagach do zamówienia). Oferta ważna przez tydzień, tj. do 09/03/2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Moi drodzy! Stojąc dzisiaj na poczcie z paczkami uświadomiłam sobie, że nie wiem co tak naprawdę dzieje się z naszymi produktami po wysyłce;) A przecież każdy z nich jest szyty oddzielnie, z pasją.

Dlatego bardzo chciałabym abyście podzielili się swoimi stylizacjami wzbogaconymi o poszetki, muchy itd… Z TEJ OKAZJI OGŁASZAM KONKURS!

Aby wziąć udział wystarczy nadesłać zdjęcie z produktem/produktami kupionymi u nas na adres biuro@poszetka.com. Co dwa miesiące wspólnie będziemy wybierać fotografię (na naszym profilu fb), której właściciel otrzyma bon o wartości 200 zł na zakupy w sklepie POSZETKA.COM. Czekam z niecierpliwością :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Korzystając z pomysłowości Mr.Vintage, wprowadziliśmy do oferty nowy produkt- WORKI PODRÓŻNE. Wielu z nas pakuje odzież do reklamówek przed włożeniem jej do walizki. Trzeba jednak przyznać, że plastikowe torby są nietrwałe oraz nie przepuszczają powietrza. Nasze ubrania tego nie lubią! Dlatego proponujemy świetną alternatywę: lniano-bawełniane pokrowce. Występują zarówno w zestawach (w skład których wchodzą trzy worki różnej wielkości) jak i pojedynczo. Delikatne hafty części garderoby oraz ręcznie przyszywane metki podwyższają walory estetyczne produktu. ZAPRASZAMY http://www.poszetka.com/pol_m_POKROWCE-168.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z pomysłowości Mr.Vintage, wprowadziliśmy do oferty nowy produkt- WORKI PODRÓŻNE. Wielu z nas pakuje odzież do reklamówek przed włożeniem jej do walizki. Trzeba jednak przyznać, że plastikowe torby są nietrwałe oraz nie przepuszczają powietrza. Nasze ubrania tego nie lubią! Dlatego proponujemy świetną alternatywę: lniano-bawełniane pokrowce. Występują zarówno w zestawach (w skład których wchodzą trzy worki różnej wielkości) jak i pojedynczo. Delikatne hafty części garderoby oraz ręcznie przyszywane metki podwyższają walory estetyczne produktu. ZAPRASZAMY http://www.poszetka.com/pol_m_POKROWCE-168.html

Czy pokrowce po praniu się kurczą (bo rozumiem, że pewnie je się pierze w wodzie), a jeśli tak to o ile (10 proc.)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pokrowce po praniu się kurczą (bo rozumiem, że pewnie je się pierze w wodzie), a jeśli tak to o ile (10 proc.)?

przed szyciem przeprasowuję materiały gorącym żelazkiem z parą, co zmniejsza proces ewentualnego kurczenia się. Dla pewności wyprałam dziś największy worek w 60 stopniach. Z 42 cm szerokości zrobiło się 40,5, więc można powiedzieć, że kurczą się o około3 %. Nie wpływa to w żaden sposób na ich kształt- worki nie deformują się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pokrowce po praniu się kurczą (bo rozumiem, że pewnie je się pierze w wodzie), a jeśli tak to o ile (10 proc.)?

przed szyciem przeprasowuję materiały gorącym żelazkiem z parą, co zmniejsza proces ewentualnego kurczenia się. Dla pewności wyprałam dziś największy worek w 60 stopniach. Z 42 cm szerokości zrobiło się 40,5, więc można powiedzieć, że kurczą się o około3 %. Nie wpływa to w żaden sposób na ich kształt- worki nie deformują się.

Dziękuję za informację. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.