Skocz do zawartości

poszetka.com


Luciano

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Witam serdecznie,

Tym razem "zaeksperymentowałam" z odważniejszymi kolorami. w efekcie mamy kilka nowych much. Jestem ciekawa co Panowie o nich sądzicie. Sama musiałam się do nich przekonać i stąd moja prośba o szczerą opinię:) Chodzi mi głównie o cztery muchy z surówki jedwabnej. Więcej tutaj: http://www.poszetka.com/pol_m_MUCHY-165.html

pozdrawiam!

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za wypowiedzi:)

Czy taka surówka to to samo co ten jedwab shantung?

Dobre pytanie. Sama poświęciłam kiedyś wiele czasu aby rozwiązać tą zagadkę, ponieważ kilka osób w sklepach z tkaninami wprowadziło mnie w błąd. Najprawdopodobniej odpowiedź brzmi nie. Jednak nie jest to takie oczywiste- w Polsce nagminnie szantung jest mylony z surówką jedwabną i na odwrót. Sprawdziłam jeszcze włoskie faktury: shantung i seta cruda to dwie osobne pozycje. W szantungu widać surowe włókno jedwabne co jakiś czas, w surówce są to raczej „supełki”. Generalnie jednak tkaniny są bardzo podobne zarówno w fakturze jak i w cenie. Inna różnica: wszystkie shantungi jakie mam są raczej sztywne, a surówka jest bardziej miękka. Ale to wszystko może być kwestia przypadku. Szczerze mam nadzieję, że ktoś kto ma większą wiedzę w tym temacie przeczyta ten post i podzieli się spostrzeżeniami:)

pozdrawiam, Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy można liczyć na krawaty z tejże surówki? :)

Własna produkcja krawatów jest w planach jednak chcemy się do tego dobrze przygotować. Myślałam o krawatach z surówki o konstrukcji podobnej do: http://macaronitomato.blogspot.com/2011 ... zewki.html . Wszystko przed nami, będę informowała o pierwszych efektach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę dorzucić swoje trzy grosze jako zadowolony klient?

:D

Sporo podróżuję służbowo, i Wasze pokrowce podróżne, bardzo mi się spodobały. Koszule pakowane w takim worku, nie są tak wygniecione, jak te złożone w kostkę, i spakowane wprost do torby. Ubrania trzymane są w jednej paczce, "oddychają" i nie występuje zjawisko zawilgotnienia . Z czymś taki spotkałem się, kiedy zawijałem świeżo wypraną bieliznę w worki foliowe.

Mam pytanie, czy planujecie rozszerzenie asortymentu o worki podróżne na buty (koniecznie oddzielny worek na każdy but). Niektóre z moich butów nabyłem już z takimi workami, ale w tej kwestii nadmiar nigdy nie szkodzi. :D

Mam na myśli coś takiego:

http://www.cablecarclothiers.com/stretch_shoe_bag.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę dorzucić swoje trzy grosze jako zadowolony klient?

:D

Sporo podróżuję służbowo, i Wasze pokrowce podróżne, bardzo mi się spodobały. Koszule pakowane w takim worku, nie są tak wygniecione, jak te złożone w kostkę, i spakowane wprost do torby. Ubrania trzymane są w jednej paczce, "oddychają" i nie występuje zjawisko zawilgotnienia . Z czymś taki spotkałem się, kiedy zawijałem świeżo wypraną bieliznę w worki foliowe.

Mam pytanie, czy planujecie rozszerzenie asortymentu o worki podróżne na buty (koniecznie oddzielny worek na każdy but). Niektóre z moich butów nabyłem już z takimi workami, ale w tej kwestii nadmiar nigdy nie szkodzi. :D

Mam na myśli coś takiego:

http://www.cablecarclothiers.com/stretch_shoe_bag.html

:) Ciesze się, że worki podróżne zdają egzamin!

Miałam szyć worki na buty, pamiętam nawet, że prosiłam Mr.Vintage o radę z jakiego powinny być materiału. Stanęło na flaneli.

Jeśli rzeczywiście jest zainteresowanie to mogę uszyć coś odpowiedniego. Wszystko jest kwestią czasu, którego wciąż brakuje. Chwilowo musiałam skupić się na wprowadzeniu nowego produktu (uwaga: skórzanego- premiera jeszcze w lipcu:)) i temat worków został zaniedbany... postaram się szybko nadrobić zaległości;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Wasze pokrowce podróżne,(...)

Też jestem bardzo zadowolony. Co do pokrowców na buty, kupilem kilkanaście bawełnianych z demobilu. Kiepski materiał i bardzo zwykłe, ale spełniają swoją funkcję. Jeśli te w poszetka.com byłyby bardzo dobrej jakości i hmm... miłe dla oka, to także jestem zainteresowany zakupem. oczywiście z myślą o podróżach, a nie uzbrojenia szafy w kilkanaście kompletów pokrowców :). Koniecznie na pojedyncze buty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dobry wieczór,

mam w planach wprowadzenie knitów do oferty sklepu, jednak prawdopodobnie początkowo będzie to kilka gładkich kolorów. Pierwsze powinny pojawić się na początku października. Stawiam na knity najwyższej jakości. Niestety nie będę w stanie zaproponować takiej ceny jak w The tie bar.

Dziękuję za zainteresowanie i pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.