Skocz do zawartości

poszetka.com


Luciano

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nereusz

Dzisiaj zahaczyłem o Massimo Dutti i spytałem ekspedienta, czy mają poszetki. Fakt, że w ogóle wiedział co to są poszetki mnie nie zdziwił, ale gdy stwierdził, że co prawda oni nie mają, ale jest taki sklep w internecie poszetka.com i tam jest bardzo duży wybór, to już zostałem pozytywnie zaskoczony. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zahaczyłem o Massimo Dutti i spytałem ekspedienta, czy mają poszetki. Fakt, że w ogóle wiedział co to są poszetki mnie nie zdziwił, ale gdy stwierdził, że co prawda oni nie mają, ale jest taki sklep w internecie poszetka.com i tam jest bardzo duży wybór, to już zostałem pozytywnie zaskoczony. ;)

Joanno, prowizja dla sprzedawcy :)

:D ja jestem tym bardziej pozytywnie zaskoczona. wieści powolutku się roznoszą!

Wydaje mi się że instrukcja wiązania muchy jest źle narysowana, ponieważ tą pętelkę którą owijamy wokół drugiego końca robimy z dłuższego końca a nie z krótszego jak wynika z rysunku. Bardzo ciężko mi to wytłumaczyć.

słuszna uwaga- dziękuję bardzo. nie wiem jak mogłam to przeoczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych zdjęciach nie widać. Chciałbym zobaczyć jak jest regulowany obwód szyi.

witam:) wszystkie muchy mają taki sam system zapięcia- myślę, że dzisiaj uda mi się uzupełnić zdjęcia na kartach produktów

przykładowe zapięcie wygląda tak:

Dołączona grafika

regulacja ma duży zakres, max. do rozmiaru kołnierzyka 46. muchę można zdejmować bez konieczności rozwiązywania przez "otwarty" regulator. Nie jest to idealny system w sensie wizerunkowym ale myślę, że praktyczny. Zapięcia, które proponują polskie hurtownie pozostawiają wiele do życzenia (okropieństwo cięte z blachy) dlatego wybrałam takie rozwiązanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zniszczyła się przy praniu ręcznym? Jeżeli nie zaplamisz ich czymś to raczej kwestia odświeżenia w ciepłej wodzie z jakimś łagodnym płynem i późniejszego przeprasowania. Zaplamione oddaje do pralni chemicznej, albo (te starsze, "zmęczone życiem") wyrzucam (koszt prania w pralni jest dość wysoki i czasem zwyczajnie się bardziej kalkuluje kupić nową)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - użytkownicy, w jaki sposób pierzecie poszetki z ręcznym obszyciem?

Ja jakiś czas temu zniszczyłem w białej lnianej poszetce ruloniki (rozpruło się obszycie), bo wyprałem ją ręcznie. Czy oddajecie poszetki do prania chemicznego (taka jest sugestia na metce poszetka.com)?

witam:) sugerujemy pranie chemiczne właśnie ze względu na ruloniki. bardziej jednak chodzi o to aby brzeg się nie spłaszczył, a nie o rozprucie (zdarzyło mi się prać ręcznie poszetki męża i szew trzymał się solidnie- widocznie w Pańskiej poszetce musiało coś "puścić"). najczęściej pralnie chemiczne biorą za poszetkę minimalną stawkę, czyli tyle co za krawat. warto jednak ponegocjować (teraz czyszczą mi w tej cenie dwie poszetki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus

Kupiłem 2 poszetki

http://www.poszetka.com/product-pol-209 ... krate.html

i

http://www.poszetka.com/product-pol-73- ... y-len.html

Pierwszą mam na codzień a drugą "odświęta". Kiedyś w czasach liceum nosiłem ten dodatek nazywał się wtedy "wypustką:. :lol: i był na ogół z poliestru i do koompletu z równie błyszczącym krawatem (ach te szalone lata 90te). Potem długo nic takiego nie nosiłem, a teraz znowu postanowiłem spróbować.

Super dodatek. Na początku oczywiście była myśl "co ludzie powiedzą". Ale dla ludzi często nawet krawat to "szoook" więc nie ma co się przejmować. Ważne, że Panie reagują żywiołowo ;)

Stanowczo będę zwiększał swoją stajnię poszetkową.

:mrgreen:

BC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Drodzy Panowie, o ofercie sklepu znalazło się parę nowych krawatów, a w tym:

GRENADYNA http://www.poszetka.com/pol_m_KRAWATY_G ... A-166.html

SIX FOLDY ORAZ KLASYCZNE KRAWATY JEDWABNE: http://www.poszetka.com/pol_m_KRAWATY_H ... m-155.html

krawaty typu LUXURY różnią się od krawatów typu CLASSIC 1. podszewką (w luxury jest z tej samej tkaniny co przód) 2. szyciem (luxury są szyte ręcznie, classic maszynowo i tylko wykańczane są ręcznie)

zdjęcia krawatów typu SIX FOLD:

Dołączona grafikaDołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje możliwość zamówienia innej szerokości krawata czy tylko 8,5 cm

krawaty mają 8 cm w najszerszym punkcie. nic nie jest niemożliwe, ale cena krawata musiałaby być powiększona o koszty wysyłki ok. 140 zł

Czy wszystkie krawaty z grenadyny to 3-foldy? Podobno do grenadyny szczególnie polecany jest 4-fold...

tak. to 3-foldy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.