Skocz do zawartości

poszetka.com


Luciano

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Różnice w tytułach nie mają nic wspólnego z różnicami w materiale jaki został użyty.

Szale z wyższej półki cenowej pochodzą po prostu od włoskiego producenta i dlatego są droższe. Materiał tam zastosowany jest nieco delikatniejszy.

Rzeczywiście kolory są stonowane. We wcześniejszej ofercie było kilka żywszych wzorów, ale tak się złożyło, ze w drugiej turze jest większość szarości. Niestety w tym roku nie będzie już nowych szali.

Dziękuję za sugestię, ma Pan rację, że oferta powinna być bardziej zróżnicowana.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za sugestię, ma Pan rację, że oferta powinna być bardziej zróżnicowana.

Pozdrawiam serdecznie

To ja dziękuję za tak szybką i wyczerpującą odpowiedź. Bardzo żałuję, że w tej sytuacji, nie dokonam zakupu szali u Pani. Ale podoba mi się kilka poszetek i krawaty z grenadyny :)

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Szanowni Panowie!

Po przedświątecznym szale zakupowym, za którego sprawą zostaliśmy ogołoceni z towaru;) przyszedł czas na uzupełnienie oferty. Zaraz po Nowym Roku zabraliśmy się do szycia. Pierwszym efektem jest nowa kolekcja poszetek. Zapraszamy do odkrycia intensywnych indyjskich wzorów oraz gładkich poszetek kryjących cztery tony jednego koloru: http://www.poszetka.com/Nowosc-snewproducts-pol.html

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu zakochałem się w tej (i oczywiście zaraz kupiłem ;-) ):

Dołączona grafika

Czy planuje Pani muszki wiązane z takiej tkaniny?

Pozdr,

wojvv

Ten materiał jest zbyt delikatny. W lutym ukażą się wzorzyste muchy, być może znajdzie się i paisley... W weekend zrobię zdjęcia nowych much, ale tym razem będą to gładkie kolory. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Czy będą jeszcze w ofercie granatowe knity z luźnym splotem.

Te konkretnie: http://www.poszetka.com/product-pol-840 ... ATOWY.html

W tej chwili mogę zaproponować granat w białe kropeczki: http://www.poszetka.com/product-pol-955 ... ATOWY.html

Dołączona grafika

Muszę przyznać, że zainteresowanie knitami jest niewielkie i dlatego nie rozwijam oferty w tym kierunku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy pojawi się wreszcie wzór paisley?

O jaki produkt chodzi? Zamówiłam kilka tkanin z wzorem paisley, głównie pod kątem fularów i poszetek. Niektóre z nich być może wykorzystam do krawatów. Ale to wszystko dopiero w marcu...

Miałem na myśli oczywiście krawaty. Przepraszam za brak precyzji. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy pojawi się wreszcie wzór paisley?

O jaki produkt chodzi? Zamówiłam kilka tkanin z wzorem paisley, głównie pod kątem fularów i poszetek. Niektóre z nich być może wykorzystam do krawatów. Ale to wszystko dopiero w marcu...

A ja z kolei chętnie zobaczyłbym w ofercie jedwabne szale z wzorem paisley ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dzień dobry,

swojego czasu wprowadziłam możliwość zamówienia poszetki o szerokości 40 cm za dodatkową opłatą. Nie spotkało się to z dużym zainteresowaniem, logistycznie było również ciężkie do rozwiązania. Dlatego zrezygnowałam z tej opcji. Nie wykluczam stworzenia specjalnej kolekcji "czterdziestek" w przyszłości, tym bardziej dziękuję za zainteresowanie.

Pozdrawiam serdecznie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.