Skocz do zawartości

poszetka.com


Luciano

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za podpowiedzi. Dokładnie chodzi o Marynarkę Wojenną, element był noszony do munduru oficerskiego w Szkole Morskiej w Gdyni. To właśnie muzeum zleciło mi uszycie muszek, przygotowują postać Tadeusza Ziółkowskiego i Antoniego Garnuszewskiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoła Morska powstała w Tczewie w 1920 roku, po przeniesieniu jej Gdyni nazwę nieco zmieniono na Państwowa Szkoła Morska. Kształciła nawigatorów i mechaników dla floty handlowej. Udział w jej tworzeniu brali udział oficerowie Marynarki Wojennej chociażby jak ci dwaj. Lecz warto podkreślić, że na ilustracjach mamy Garnuszewskiego w mundurze komandora podporucznika oraz Ziółkowskiego (najpewniej) w mundurze kapitana żeglugi wielkiej. Kształceniem oficerów morskich dla Marynarki Wojennej zajmowała się Oficerska Szkoła Marynarki Wojennej. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

210_6.jpg?44282

 

Zapraszam do działu z krawatami z grenadyny wzbogaconego o nowe kolory garza grossa oraz garza fina. Pod koniec tygodnia do oferty dojdzie czerwony krawat garza fina. Nowością jest grenadyna pasiasta. http://www.poszetka.com/pol_m_KRAWATY_GRENADYNA-166.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dobry wieczór!

Trzecia i ostatnia część kolekcji jesień/zima jest już dostępna. Tym razem zapraszamy na typowo jesienne matowe krawaty bez podszewki charakteryzujące się ciepłym, casualowym wyglądem. Nonszalancki i wygodny włoski styl hand made in Poland:)
http://www.poszetka.com/pol_m_KRAWATY-150.html

 

1382946_530463213712353_407518629_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Jakiś czas temu odebrałem zamówienie. Nie chciałem psuć interesu i zamieszczać na Państwa stronie opinii niezbyt pochlebnych (powiedzmy na ocenę dostateczną), ale zauważyłem, że krawaty luxury (classic nie zamawiałem to nie wiem, grenadyna bardzo ładna i dobrze się sprawuje) kiepsko pracują, są stosunkowo sztywne, materiał nie układa się dobrze tj. gładko z góry na dół, a momentami faluje.

Na pewno rozważę zakup gdy będzie więcej modeli z grenadyny garza grossa, ale zwykłe jedwabne nie przypadły mi do gustu (mogą być, ale nie powalają na kolana).

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać czy planujecie wprowadzenia stonowanych jedwabnych much (granatowe, bordowe, burgundowe)? Mam na myśli coś w takich wzorach:

 

jpressfw071page2pf3.jpg

 

 

tumblr_mdef4kbpb61qkd4gio8_250.jpg

 

 

Przepraszam za opóźnienie w odpowiedzi. Właśnie szyjemy nową kolekcję much. Na stronie dostępna będzie za około trzy tygodnie. Zamawiam również drukowany jedwab na muchy oraz fulary. Materiały będą gotowe pod koniec lutego, więc w marcu ukażą się kolejne wzory. Tymczasem zapraszam na nowe muchy aksamitne: http://www.poszetka.com/pol_m_MUCHY_MUCHY-MESKIE-180.html

 

841184_573940816031259_1773378231_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu odebrałem zamówienie. Nie chciałem psuć interesu i zamieszczać na Państwa stronie opinii niezbyt pochlebnych (powiedzmy na ocenę dostateczną), ale zauważyłem, że krawaty luxury (classic nie zamawiałem to nie wiem, grenadyna bardzo ładna i dobrze się sprawuje) kiepsko pracują, są stosunkowo sztywne, materiał nie układa się dobrze tj. gładko z góry na dół, a momentami faluje.

Na pewno rozważę zakup gdy będzie więcej modeli z grenadyny garza grossa, ale zwykłe jedwabne nie przypadły mi do gustu (mogą być, ale nie powalają na kolana).

 

Pozdrawiam,

Dziękuję za uwagi, każda nawet negatywna opinia jest dla nas bardzo ważna i przyczynia się do doskonalenia oferty. Pozwolę sobie dopytać o szczegóły na PW. Jak dotąd nie otrzymywaliśmy negatywnych informacji o krawatach luxury. Być może jest to kwestia pojedynczych egzemplarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Serdecznie zapraszam na dni darmowej dostawy. Promocja dotyczy wszystkich form dostawy z przedpłatą (kurier, poczta, paczkomaty) oraz obowiązuje od dzisiaj do niedzieli.

 

Wiele produktów zyskało również nowe ceny, nawet do 50% zniżki: http://www.poszetka.com/Przecena-sdiscount-pol.html

 

1979399_589911651100842_504245788_o.jpg

 

 

W sklepie pojawiły się również nowe wzory poszetek, fularów oraz much. Kilka przykładowych wzorów przedstawiam poniżej. Całość można zobaczyć tutaj: http://www.poszetka.com/Nowosc-snewproducts-pol.html

 

 

pol_il_mucha-jedwabna-1507.gif pol_il_mucha-jedwabna-1502.gif pol_il_mucha-jedwabna-1506.gif pol_il_mucha-jedwabna-1501.gif pol_il_mucha-jedwabna-1489.gif pol_il_mucha-dwustronna-len-z-bawelna-15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dobry wieczór. Tak, będzie taka możliwość. Pod koniec miesiąca mamy nową dostawę materiałów, jeśli ktoś z Panów jest zainteresowany krawatem na wymiar to proszę o informację mailową na adres biuro@poszetka.com. Dostępne będą kolory:

 

Garza fina:

 

99- jasny granat

50-czerwony

52- burgundowy

9- czarny

489- śliwkowy

13_3.jpg?54629

 

 

Garza grossa:

 

51-głęboka czerwień

337-zieleń

280- niebieski

99-jasny granat

400- jasny brąz

 
13_4.jpg?42182
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
10379849_628310200594320_183196831184702

Kolejne nowości spod ręki naszej pracowni: krawaty z surówki jedwabnej. Ręcznie szyte w Polsce, materiały z Włoch, 7 wzorów. 
 
Krawat w codziennym stylu, lekka konstrukcja podkreślająca nieformalny charakter. Matowy wielowarstwowy materiał charakteryzuje się nieregularnymi zgrubieniami. 
 
Więcej >> http://bit.ly/1nWIafg
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.