Skocz do zawartości

poszetka.com


Luciano

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

mam pytanie do Pani Joanny, mianowicie na początku tego tematu natknąłem się na problem grubości materiału, wypychania kieszonki (przy czym rozmiary poszetek w tamtym okresie wynosiły 29 cm). Teraz noszę się z zamiarem kupna własnie białej lnianej poszetki- ale i bez poszetki marynarki mam obcisłe na klatce (zawód pływak ;)) i zastanawiam się czy problem ten został jakoś rozwiązany? (tym bardziej, że teraz rozmiar tej poszetki wynosi 32 cm)

 

 

/ jednocześnie - właśnie dopatrzyłem wiadomość o "indywidualnym kodzie zniżkowym" ale nie jestem jeszcze w stanie pisać na PW wiec jeśli bym takowy dostał na PW od pani Joanny byłym wdzięczny :))

 

Pozdrawiam…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

len, z którego obecnie wykonujemy poszetki jest cieńszy niż na początku naszej działalności. Szczególnie odnosi się to do kolorowych poszetek. Biała lniana poszetka wykonana jest z innego gatunku- tkanina nie jest grubsza ale splot jest ściślejszy (dzięki czemu ma bardziej estetyczny wygląd- typowy len na poszetki jest rzadko tkany i w przypadku białego koloru nasuwa się skojarzenie z gazą..).

 

Najlepszym rozwiązaniem dla Pana byłoby zamówienie mniejszego wymiaru (np. 25 cm). Len nie jest śliskim materiałem, więc nie będzie chował się w kieszonce. Wystarczy wpisać w uwagach do zamówienia.

 

Kod rabatowy przesyłam w PM.

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Szanowni Panowie,

 

serdecznie zapraszam do zapoznania się z nową ofertą krawatów bez podszewki: http://www.poszetka.com/pol_m_KRAWATY_KRAWATY-BEZ-PODSZEWKI-182.html

 

Wiądącym materiałem są cieniutkie włoskie wełny, wypełnienie podwójne bawełniano- wełniane. 

 

 

1372184077.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Panowie,

 

serdecznie zapraszam do zapoznania się z nową ofertą krawatów bez podszewki: http://www.poszetka.com/pol_m_KRAWATY_KRAWATY-BEZ-PODSZEWKI-182.html

 

Wiądącym materiałem są cieniutkie włoskie wełny, wypełnienie podwójne bawełniano- wełniane. 

 

 

1372184077.jpg

 

 

Pięknie się wiążą, potwierdzone empirycznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Serdecznie zapraszam na wyprzedaże w naszym sklepie: http://www.poszetka.com/Przecena-sdiscount-pol.html

 

Na wrzesień szykuje się nowa kolekcja, więc potrzebujemy dużo miejsca na półkach magazynowych. 

 

W weekend ukaże się również wiele nowych wzorów jedwabnych poszetek oraz kilka krawatów six fold.

 

Przypominam, że dla forumowiczów poza zniżkami 20-50% na wybrane produkty obowiązuje dodatkowo rabat 5% :)

 

Pozdrawiam serdecznie,

 

533632_485213774903964_357145637_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W naszym sklepie zrobiło się jeszcze bardziej kolorowo. Piękne paisleye, kropeczki oraz... pepperoni:) Czyli nowa kolekcja jedwabnych poszetek. 

 

W ofercie znalazło się również kilka wzorów krawatów six fold oraz muchy.

 

Zapraszam! http://www.poszetka.com/Nowosc-snewproducts-pol.html

 

995961_487677644657577_1842829346_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!

 

Serdecznie zapraszam na otwarcie pierwszego showroomu Poszetka.com w najbliższy czwartek tj. 8 sierpnia, start godz. 19. Nasza nowa lokalizacja jest już prawie gotowa, będzie mi bardzo miło gościć Panów wraz z Towarzyszkami. Zapowiada się najbardziej upalny wieczór tego lata, dla ochłody zaserwujemy orzeźwiające Prosecco oraz tort lodowy:) Podczas otwarcia będzie można wziąć udział w konkursie, a dla zainteresowanych zakupem mała promocja- do każdego produktu spinki do mankietów gratis.

 

Lokalizacja: ul. Morcinka 23, Katowice (na przeciwko Centrum Sztuki Filmowej)

 

Pozdrawiam, Asia Godziek

 

960_3.jpg?43366

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Z okazji niedawnego otwarcia Showroomu Poszetki.com u mnie na blogu można wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są dwie dowolne poszetki z asortymentu sklepu oraz dwie pary spinek węzełkowych :)

http://secondhand-dandy.blogspot.com/2013/08/otwarcie-showroomu-poszetkacom-relacja.html

 

post-2656-0-43154700-1377383748_thumb.jp

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Panowie,

 

Oczekujemy dostawy materiałów na krawaty z grenadyny. Jest to możliwość na zamówienie krawatów na wymiar. Oferujemy dostosowanie długości, szerokości krawata oraz jego konstrukcję (standardowa z podszewką lub bez podszewki- z rolowanym brzegiem).

 

W celu złożenia zamówienia zapraszam do kupna produktu: http://www.poszetka.com/product-pol-1256-Krawat-z-grenadyny-na-wymiar.html

 

W opisie znajdują się wszelkie potrzebne informacje. Na zdjęciach przedstawione są kolory, które zamawiamy na 100%. Jest jeszcze szansa na zamówienie innych kolorów z próbnika Seteria Bianchi (zdjęcia poniżej). 4 września jadę po materiały, więc jeśli któryś z Panów byłby zainteresowany innym odcieniem to proszę pisać- postaram się przywieźć. 

 

 

pozdrawiam serdecznie,

 

picstore_2013-08-30_11-44-01_2.jpg

picstore_2013-08-30_11-44-01_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Poszetka.com – tej nazwy nie trzeba nikomu przedstawiać. Każdy szanujący się gentleman zna te firmę i jej asortyment.

 

Pod koniec lipca członkowie Stowarzyszenia BwB: pol606, Shimoyama, oraz Sympatyk Secondhand Dandy, dzięki uprzejmości Asi, która jest właścicielką firmy Poszetka.com, otrzymali zaproszenie na oficjalne otwarcie salonu Poszetka.

 

Tak więc dnia 8/8/2013 (imieniny miesiąca) odbyło się oficjalne otwarcie showroomu Poszetki.

 

1.jpg

 

 

Atelier mieści się w Katowicach przy ulicy Morcinka 23, naprzeciw byłego kina Kosmos.

 

Na miejscu, w bardzo stylowo urządzonym lokal mieszczący się w starej szwalni, dołączył do nas Mirek (na forum: mirek).

 

Zostaliśmy serdecznie przywitani przez Asię i jej Męża.

 

 

 2.jpg

 

 

3.jpg

 

 

 

Lokal, oprócz strefy obsługi klienta mieści zakład krawiecki, gdzie wykonuje się całą produkcję na potrzeby firmy.

 

Wystój świetnie skomponowany, minimalistyczny i lekko vinage z całą gamą akcesoriów.

 

Miejsce jest jasne i przestronne, na wzór ekskluzywnych salonów z innych miast Europy.

 

 

 4.jpg

 

 5.jpg  6.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7.jpg

 

Atmosfera była gorąca (w przenośni i dosłownie) więc aby ją ostudzić podawano szampana, tort lodowy oraz miejscowy produkt John Lemon-Polska (o smaku rabarbaru). 

 

8.jpg

 

9.jpg  10.jpg

 

Na miejscu można było dokonać zakupu produktów, wziąć udział w konkursie, a przede wszystkim porozmawiać na sartorialne tematy. W dniu otwarcia wiele produktów zostało wyprzedanych, cieszy tak duże zainteresowanie klientów.

 

12.jpg

 

13.jpg

 

Rozmawialiśmy na temat produktów, potencjalnych nowości i możliwych usprawnień w bieżącym asortymencie.

 

Mieliśmy możliwość wymiany spostrzeżeń oraz doświadczeń z ludźmi zainteresowanymi męską elegancją oraz użytkownikami forum (Serwacy).

 

14.jpg

 

Podsumowując – wyjazd był bardzo udany, działalność Stowarzyszenia zaprezentowana a osoby zainteresowane zachęcone do odwiedzenia forum.

 

Dziękujemy serdecznie Asi za zaproszenia oraz udostępnienie zdjęć. 

 

11.jpg

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także miałem przyjemność pojawić się na otwarciu lokalu (słowo showroom nie potrafi mi przejść przez klawisze) poszetka.com i potwierdzam bardzo miłą atmosferę, jak też fakt, że w dniu otwarcia temperatura powietrza wynosiła w Katowicach ok. 36 stopni Celsjusza. Swoją drogą, już niedługo zatęsknimy za takimi...

 

Szanowni Koledzy z forum prezentowali się bardzo elegancko, żałuję, że dość szybko wyszedłem i nie miałem okazji osobiście zamienić kilku słów.

 

Salon znajduje się 2 km od mojego biura, więc czeka mnie tam jeszcze pewnie wiele wizyt. Pani Joasi raz jeszcze życzę wszelkiej pomyślności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle odpowiadam z opóźnieniem...tym razem z powodu problemów ze sprowadzeniem  tkanin na nową kolekcję. Kartony utknęły gdzieś między Włochami, a Polską. Na szczęście sprawa się wyjaśniła... w przyszłym tygodniu zaczynamy szyć :)

 

Pawle, serdecznie dziękuję za tą przemiłą relację! Bardzo się cieszę, że lokal robi przyjazne wrażenie. 

 

Wszystkim dziękuję za przybycie na otwarcie,  było przesympatycznie. Szczególnie wzruszyła mnie obecność wrocławskiej delegacji:)

 

Łukasz, świetnie, że wspomniałeś o naszej nowej krawcowej- rzeczywiście poszerzyliśmy działalność o usługi krawieckie. Pani Mirka (mająca ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy z modą męską) wspaniale radzi sobie z dopasowywaniem marynarek, koszul, spodni itd. do sylwetek klientów. Zapraszam do skorzystania również z tej możliwości w naszej nowej siedzibie.

 

Panie Michale, krawat jutro będzie gotowy do odbioru:)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dzień dobry!

 

W sklepie poszetka.com pojawiły się pierwsze jesienno- zimowe nowości.

 

Serdecznie zapraszam do działu fulary:

 

http://www.poszetka.com/pol_m_FULARY-153.html

 

 

pol_pm_FULAR-JEDWABNY-1273_1.jpg pol_pm_FULAR-JEDWABNY-1272_1.jpg pol_pm_FULAR-JEDWABNY-1270_1.jpg pol_pm_FULAR-JEDWABNY-1274_1.jpg

 

 

 

szale:

 

http://www.poszetka.com/pol_m_SZALE-151.html

 

 

 pol_pm_podwojny-szal-meski-1264_1.jpg pol_pm_podwojny-szal-meski-1262_1.jpg pol_pm_szal-meski-welniany-1267_1.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Panowie,

 

mam zagadkę do rozwiązania. Mianowicie muszę wykonać coś na kształt muszki na podstawie dwóch poniższych grafik. Jest to uzupełnienie do mundurów ze szkoły oficerskiej z lat 20 stych. Nie znalazłam żadnych uzupełniających informacji jak dokładnie "to coś" pod szyją powinno wyglądać. Będę wdzięczna za każdą podpowiedź.

 

210_4.jpg?80848

 

 

210_5.jpg?3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.