Skocz do zawartości

poszetka.com


Luciano

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za pozytywne słowa. Rzeczywiście jednym z kolejnych planowanych etapów jest wyjście z ofertą na inne rynki i stąd anglojęzyczny podpis.

 
Jeśli chodzi o nowe logo to oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania. Mnie osobiście podoba się coraz bardziej patrząc na to jak zachowuje się na poszczególnych nośnikach (jego wielowymiarowość pozwala na uzyskanie różnorodnego efektu).
 
Co do krasnali i worda :) - autorzy naszego logotypu zostali wcześniej wyróżnieni nagrodą 'Red Dot' /najbardziej prestiżowe wyróżnienie w świecie designu/ - mamy do nich pełne zaufanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszetka z motywem skutera Piaggio jest unikatem, nie ma jej w oficjalnej sprzedaży, dedykowana jest tylko dla programu „bespoke”

na czym ten program polega:

uczestnikami tego programu jest wybrana grupa/ którzy zrobili łącznie zakupy za min. 1500 zł/ , dla których przygotowaliśmy szereg korzyści:

  • 7% rabatu na zakupy w sklepie www.poszetka.com 
  • możliwość dostosowania wybranych produktów wedle indywidualnych wytycznych /np.: szerokość, długość krawata, typ muchy/
  • możliwość zakupu w tzw. przedsprzedażach – przy limitowanych seriach, przed umieszczeniem produktów na stronie członkowie grupy „bespoke” będą mieli pierwszeństwo zakupu 
  • okresowo wysyłane niespodzianki - patrz piaggio

 

ruszamy również z programem 'kaszmir' - wkrótce

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie programu "kaszmir"


 


uczestnikami tego programu jest wybrana grupa/ którzy zrobili łącznie zakupy od 1000 do 1500 zł/ , dla których przygotowaliśmy :


  • 5% stałego rabatu na zakupy w sklepie www.poszetka.com 
  • możliwość zakupu w tzw. przedsprzedażach – przy limitowanych seriach, przed umieszczeniem produktów na stronie członkowie grupy „bespoke” będą mieli pierwszeństwo zakupu 
  • okresowo wysyłane niespodzianki - na dzień dobry uczestnicy dostają jednorazowy kod rabatowy w postaci 20 zł 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Przedstawiamy Wam naszą kolejną naszą nowość - krawaty wykonane z jedwabnego szantungu. Dzięki nieregularnie rozmieszczonym surowym włóknom krawat jest charakterny, ma ciekawą fakturę oraz głęboki matowy kolor.

 

http://www.poszetka.com/pol_m_KRAWATY_SZANTUNG-218.html

 

10702226_687949451297061_482008355144010

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiamy Wam naszą nową stronę internetową - kolejny etap rebrandingu Poszetki.

 

10369572_690886724336667_216133767252063

Na stronie znajdziecie kilka nowości:
- większe, bardziej wyeksponowane ikony produktów
- photoblog połączony z produktami
- filtry casual/smart/business 
- technologię RWD - strony budowane w tej technologii charakteryzują się tym, że samoczynnie dopasowują swój wygląd do wielkości ekranu, na którym są oglądane. 

Zapraszamy na www.poszetka.com :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona wyglada b. fajnie,.

Natomiast z funkcjonalnością gorzej. No po wejściu w "Sale" nie ma sortowania po produktach. Nie można też np ustawić sortowania po cenie od najniższej do najwy ższej tylko w przedziałąch cenowych 30-60 itp. Niewygodne.

W poszczególnych produktach zresztą jest tak samo - przedziały cenowe a nie od najniższej lub najwyższej i vice versa, bardzo dziwne rozwiązanie. Przedziały cenowe nie są oczywiście złe, ale to powina być opcja dodatkowa. 

 

Z plusów oczywiście podzial na tkaniny np. w poszetkach to się dobrze sprawdza. Ale to nic nowego..

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem się prowokacyjnie zapytać :P  czemu służy filtr Przewaga koloru. Wybrałem przewagę koloru różowego (również prowokacyjnie) i wyświetliły mi się cztery produkty o (według mnie) całkowicie odmiennej kolorystyce. A co jeśli szukam poszetki czy krawata z akcentem różowym, a "przewaga koloru" jest mi obojętna? A jaki kolor przeważa w poszetce w czerwono-białą kratę?

Przepraszam za moje zachowanie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie uwagi "przyjmujemy na klatę":) Nowa strona ma dopiero kilka dni i z pewnością jest wiele rzeczy do udoskonalenia. Każda Wasza sugestia jest dla nas bardzo cenna. Dajcie nam jeszcze kilka dni:) 

Kwestie sortowania w Sale i filtrów cenowych- zobaczymy co da się zrobić.

 

W sprawie kolorów- przeanalizujemy temat. Większość poszetek jest wielokolorowych i takie rozwiązanie wydawało nam się najłatwiejsze. Dobrze jest poznać inną perspektywę. Dziękujemy za to zachowanie:)

 

Krata księcia rozeszła się zanim zdążyliśmy wrzucić produkt na stronę. Pozostały jeszcze dwie sztuki w wersji luxury- jeśli jest Pan zainteresowany zakupem proszę o maila.

W przyszłym tygodniu w ofercie pojawi się podobna krata w wersji bardziej jesiennej- 60% wełna, 40% jedwab.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krata księcia rozeszła się zanim zdążyliśmy wrzucić produkt na stronę. (...)

W przyszłym tygodniu w ofercie pojawi się podobna krata w wersji bardziej jesiennej- 60% wełna, 40% jedwab.

Mam nadzieję, że nie rozejdzie się zanim Państwo zdążycie wrzucić na stronę, bo jestem potencjalnie zainteresowany, a nie wiem jak kupuje się "spod lady" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.