Skocz do zawartości

poszetka.com


Luciano

Rekomendowane odpowiedzi

A ja trochę z innej beczki. Chciałbym podziekować za profesjonalne podejście sklepu  w sprawie zakupu i reklamacji guzów do mankietów  które kupowaliśmy z małzonką do  naszych koszul. Jeden z guzów po jednym dniu używania "się rozkręcił". Żona wysłała zdjęcie z zapytaniem czy taka wada podlega reklamacji. Po chwili (dosłownie to była chwila a godź. ok. 21) dostaliśmy  odpowiedź że otrzymamy nowe guzy. Chclieliśmy odesłać stare ale znowu przyszła odpowiedź że nie ma takiej potrzeby. Bardzo profesjonalne podejście do klienta :)

 Dziękujemy, na pewno skorzystamy jeszcze z oferty sklepu i będziemy polecać poszetka.com wśród znajomych.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pani Joanno, mam pytanie o możliwość przerobienia pochodzącego od Państwa krawata z grenadyny, a konkretnie możliwość pozbawienia go wkładu. Krawat został nabyty bodaj 2 lata temu i niestety jest jednym z najmniej przeze mnie lubianych ze względu na sztywność i grubość - węzeł nawet najprostszy jest gruby i ciężki. Być może pozbawienie wkładu poprawiłoby sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

 

nasze krawaty z grenadyny to 3-foldy, więc konstrukcja bez podszewki nie zda egzaminu. Być może ma Pan jeszcze produkt włoski z początku mojej działalności- krawaty miały jasny wkład, który był wykładany podszewką i to może powodować opisywany efekt. Proszę wysłać do nas krawat (najlepiej dołączyć inny, z materiału podobnej grubości, który posłuży nam za wzór). Możemy wymienić wkład/ zmienić krój.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kyle,

Mam identyczną sytuację. Nawet do włoskiego kołnierzyka oraz w wersji fully cutaway (TML) z trudem daje się 'wpasować' tak aby nie wyglądał na zbyt duży. Trzeba go zawiązać a potem podłączyć do jakiejś wyciągarki albo podpiąć do psa który ciągnąc nas za krawat uformuje ten niesforny węzeł ;)

Aktualnie traktuję ten krawat jako kolekcjonerski.

 

Faktycznie, mój krawat pochodzi z początków grenadyny u Pani Joanny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kyle,

Mam identyczną sytuację. Nawet do włoskiego kołnierzyka oraz w wersji fully cutaway (TML) z trudem daje się 'wpasować' tak aby nie wyglądał na zbyt duży. Trzeba go zawiązać a potem podłączyć do jakiejś wyciągarki albo podpiąć do psa który ciągnąc nas za krawat uformuje ten niesforny węzeł ;)

Aktualnie traktuję ten krawat jako kolekcjonerski.

 

Faktycznie, mój krawat pochodzi z początków grenadyny u Pani Joanny.

Tak jak napisałam powyżej- możemy go przerobić. Szkoda, aby taki ładny materiał marnował się w szafie...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Mam takie spostrzeżenie. Zazwyczaj zakupy w internecie robię po godzinie 15, i w większości przypadków po dokonaniu przelewu elektronicznego (internetowego) pieniądze są na koncie sklepu w parę chwil - dzięki temu towar wysyłany jest tego samego dnia. U was taki system także działa, ale ilość banków jest bardzo ograniczona, a tradycyjny przelew wysłany po tej godzinie rzadko kiedy dojdzie jeszcze w tym samym dniu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za tą sugestię. Obecnie korzystamy z systemu PayByNet, który wciąż poszerza listę zintegrowanych banków. Na ten moment można przesłać do nas potwierdzenie przelewu, na podstawie którego księgujemy wpłatę. Można również dokonać płatności kartą kredytową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Joanno,

 

piszę jako zadowolony klient Pani sklepu. Od samego początku jego istnienia regularnie przeglądam jego ofertę. Wszystkie oferowane produkty są naprawdę ładne, a asortyment jest bardzo dobry. Brakuje mi jednak much we wzór regimantal. Nie marzą mi jakieś wydumane przeze mnie zestawienia kolorystyczne, tylko takie klasyki jak ma w ofercie Ralph Lauren czy Brooks Brothers. Poniżej zamieszczam zdjęcia. Niech Pani lekko mnie uszczęśliwi i jakoś po zimie wprowadzi takie wzory. Proszę! :-)

post-3107-0-72327400-1417036071_thumb.jp

post-3107-0-71968300-1417036082_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.