Skocz do zawartości

poszetka.com


Luciano

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie produktu informujemy, że kamizelki szyjemy również na wymiar pod klienta. Oznacza to, że dobieramy krój, materiał itd. Nie jest dla nas żadnym problemem uszycie dwurzędowej kamizelki z wyłogami z np. miodowej wełny. Wystarczy napisać maila i mniej więcej opisać jakie ma się wymagania, a my przedstawimy nasze propozycje. Produkty dostępne na stronie może nie są wyraziste na naszych stylizacjach, ale mogą być- w zależności od tego jaką marynarkę dobierzemy, prawda? Krawiec cały czas szyje pod zamówienia i dlatego nie nadążamy z prezentowaniem naszych możliwości...jednak pracujemy nad tym.

 

 

Ostatnio szyliśmy kamizelkę z kołnierzem szalowym. Myślę, że dobrze wyszła.Zamieszczam zdjęcia. 

 

243_2.jpg?90775

243_6.jpg?13540243_4.jpg?30035243_5.jpg?51649

Marynarki stacjonarnie również szyjemy, więc z wyłogami dajemy radę, ale trzeba się nastawić, że cena będzie wyższa. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie produktu informujemy, że kamizelki szyjemy również na wymiar pod klienta. Oznacza to, że dobieramy krój, materiał itd.

Tylko, że wedle mojej wiedzy u polecancych na forum fachowców cena za igłę, gdy idzie o kamizelkę, zaczyna się od ok. 300 PLN bez materiału, a kończy w okolicach lekko ponad 4krotności tej sumy za igłę + materiał u Zaremby. A jestem prawie w 100% pewien, że zdjęcie miary i przymiarki na miejscu, są dla większości więcej warte niż 100 PLN oszczędności, nie mówiąc o tym, że materiały lepiej ogląda się i wybiera na żywo...

Przy okazji mam pytanie o dzisiaj dodane produkty - czy krawat w lisy to "3 fold LUXURY" oraz czy to materiał oznaczony przez was wcześniej 16 czy też 17?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że odpisuję dopiero teraz ale dziś skończyliśmy szyć krawaty i do tego momentu nie miałam pewności co do dostępności lisów. Ze względu na  dużą popularność tym modelem w przedsprzedaży, pozostały nam tylko dwie sztuki z jaśniejszej wersji- wczoraj dodałam je na stronę. http://www.poszetka.com/product-pol-2187-KRAWAT-JEDWABNY.html

 

Ciemniejszy dostępny wcześniej to nr 16.

 

Pozdrawiam serdecznie, Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wzór cieszy się powodzeniem nic nie stoi na przeszkodzie aby go powtórzyć. Który odcień granatu bardziej Was przekonuje?

 

2187_1.jpg?77953

2181_2.jpg?44181

 

 

Akurat mamy zarezerwowany termin w tkalni na koniec miesiąca, więc nie będzie trzeba długo czekać. Btw. teriery również będą miały swój powrót:)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie jaśniejszego jest nieostre i to może powodować gorszy odbiór... Bierzemy jasny dla urozmaicenia oferty- ciemny granat będzie zastosowany w przypadku terierów.

Ponadto można się spodziewać:

terierów na bordowym tle

six folda w kropeczki: powtórka królewskiego błękitu, który okazał się niezaprzeczalnym bestsellerem / burgund / granat- wszytskie kolory z białymi kropeczkami.

 

O i słoneczko w końcu wyszło! Miłego dnia.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.