Skocz do zawartości

Mini-Konkurs na KONKURS :)


saphir.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

Dotarły do nas informacje, że wątek więdnie ;) No to może coś zamieszamy? 
Tyle tylko, że mam chwilowe zaćmienie umysłu, a ekipa tak zapracowana, że nie mam serca zawracać im głowy, więc zawrócę "gitarrę" Wam! Ha!

Zasady Mini-Konkursu organizowanego przez patine.pl oraz multirenowacja.pl

  1. Pomysły na KONKURS należy podawać w tym wątku.
  2. Fajnie gdyby KONKURS dawał szansę wykazania się zarówno miłośnikom fotografii,  jak i słowa pisanego. Tak, by nie faworyzować jednej grupy.
  3. Dobrze, by zasady były proste i klarowne - tak, by wciągnąć do zabawy jak największą liczbę Forumowiczów.
  4. Mini-Konkurs wygrają Ci, z których pomysłów skorzystamy. Być może w jednym KONKURSIE zawrzemy kilka pomysłów z Mini-Konkursu, dlatego mowa o "wygranych".
  5. W Mini-Konkursie rozdamy "nagrody niespodzianki" - wartość każdej z nich przekracza 150 PLN.
  6. Propozycje zbieramy do niedzieli 27 XI 2016, godzina 23:59.

 

Zapraszam do gry wstępnej ;) 

A później (pewnie na początku grudnia) już do KONKURSU z baaaardzo atrakcyjnymi NAGRODAMI :) 

 

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Może konkurs na najśmieszniejszy obrazek/mem/jaktosięterazpomłodzieżowemunazywa a dla nieuzdolnionych artystycznie może byc dowcip/anegdota. Oczywiście wszystko związane luźno (lub nie luźno)z butami / butami klasycznymi. 

2. Pomysł na najzabawniejsze hasło marketingowe zawierające w sobie nazwę firmy lub produktu. I tu również może być pisane lub obrazkowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zajac Poziomka napisał:

Ostatnio zamawiałem buty MTO Vassa i to jest bardzo duża frajda samemu "wymyślać" buty. Może konkurs "zaprojektuj wymarzone buty". A np. zwycięski projekt zaczniecie sprzedawać w swoim sklepie (wtedy oczywiście "projektowanie" musiałoby być ograniczone do opcji dostępnych w MTO Yanko). :) 

 

22 minuty temu, xkoziol napisał:

"Co zrobić z cordovanowymi chukka?" :mrgreen:

Kompilując te pomysły to wychodzi konkurs "jakich wymarzonych butów nie należy jednak kupować" czy coś podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mała renowacja - mamy taki wątek; pictorial tekstowy o przywróceniu zaniedbanych butów do stanu używalności, nie na poziomie profesjonalnym (szewc), tylko domorosłym;

2. Tutorial produkcji luster:-) - też mamy taki wątek;

3. Urzekła mnie twoja historia - oryginalna opowieść z życia wzięta z Saphirem lub/i Yankami w tle, czyli horror "jako kot wypił Renomat":roll:;

4. Czego użyć zamiast Yankowych sznurówek, które jednak cały czas się strzępią:P

5. To mi się najbardziej podoba: te same brogsy w trzech różnych stylizacjach: formalnej, półformalnej i casualowej, plus opis, gdzie tak można pójść ubranym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, lubo69 napisał:

5. To mi się najbardziej podoba: te same brogsy w trzech różnych stylizacjach: formalnej, półformalnej i casualowej, plus opis, gdzie tak można pójść ubranym.

Brogsy w stylizacji formalnej? ;) Podoba mi się. To może być ciekawe wyzwanie, bo lubię łamać zasady.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, xkoziol napisał:

Ja naprawdę nie wiem co z nimi zrobić, wyrzucić szkoda, nosić jakoś nie bardzo...

Oddaj mi, bo o ile dobrze pamiętam, to ja Cię namówiłem żebyś kupił:-P A rozmiar mamy ten sam8-)

Już wygrałem?:-)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs na pracę graficzną, obraz  wykonany przy użyciu produktów  firmy, tematyka dowolna   lub ściśle określona przez organizatora. Z najlepszych prac można by zrobić wystawę... 

Malowanie pastą do butów? Część z Kolegów ma małe dzieci, będą zachwyceni... Idąc dalej, może makijaż/kamuflaż produktami do skór delikatnych...;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Drugi raz bym nie kupił"

1. Podzielić konkurs na dwie kategorie:

a. Fraszka, Haiku, mała forma pisemna, wycinanka słowna...

b. Rysunek, zdjęcie, kolaż

2. Startować można tylko w jednej kategorii, można przedłożyć tylko jedną pracę.

3. Praca ma odzwierciedlać tytuł konkurs, może być śmiesznie , może być straszno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na konkurs: "przed/po" - 2 zdjęcia pokazujące przemianę związaną z tematyką forum np.

- zniszczone buty/skóra przed i po zastosowaniu środków do renowacji

- przeciętna stylizacja przed a całkiem przyzwoita po wymianie butów na lepsze

- garnitur/koszula itp. RTW przed i po przeróbkach krawieckich

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dotarły buty Yanko ?
W jakie rejony kraju bądź świata dotarły z Wami wasze buty Yanko. Opis wyprawy albo kolaż zdjęć o tej tematyce.

 

Z czym kojarzysz  produkty Saphira /Pantine ?

odpowiedz w formie kilkuzdaniowej wypowiedzi albo zbioru zdjęć, które wywołują w Was skojarzenia z tą marką.

 

Napisz kilkuzdaniową wypowiedź lub przedstaw w postaci kilku zdjęć, jakie skojarzenia wywołuje 
u Ciebie określenie "dobre buty". Zatem "Dobre buty, to...."

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Yanko-muzykant"

Konkurs stawiający przede wszystkim na kreatywność.  Uczestnicy napisaliby tekst piosenki o butach oraz wykonali dowolną techniką  okładkę/plakat do tej piosenki (z butami w roli głównej). Można uczynić z tego jedną konkurencję dwuetapową, bądź zrobić oddzielne dwie dyscypliny. 

Myślę, że ciekawym pomysłem byłoby również nagranie zwycięskich utworów przy współpracy jakiegoś butofila-muzyka i wydanie takiego albumu np. w iTunes. ;)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.