Skocz do zawartości

Mini-Konkurs na KONKURS :)


saphir.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Rozstrzygnięcie "Mini-Konkursu"!

Nie zawsze pomysły nagrodzonych zostaną odwzorowane w KONKURSIE GŁÓWNYM w 100%, a może się zdarzyć, że nie zostaną wykorzystane w ogóle, ale nagradzamy te propozycje, które nas zainspirowały, zainteresowały lub te, które być może wykorzystamy w przyszłości.

@Krzysiek_W - Skrzynka PATINE + Bon zakupowy o wartości 120 PLN do wykorzystania w dziale SKARPETY

@Zajac Poziomka - Bon zakupowy o wartości 150 PLN do wykorzystania w dziale WIESZAKI

@xkoziol- Skrzynka PATINE, w której można z honorami pochować Chukka ;) + bon zakupowy na 110 PLN do wykorzystania w sklepie MULTIRENOWACJA

@Bartek Blues - Skrzynka PATINE + Bon zakupowy o wartości 110 PLN do wykorzystania w dziale SKARPETY

Nagrodzonych po odbiór nagród zapraszam na priv!

Wszystkim jeszcze raz dziękuję za zabawę i zapraszam do KONKURSU GŁÓWNEGO już niebawem!

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2016 o 13:58, saphir.pl napisał:

 

Fajnie gdyby KONKURS dawał szansę wykazania się zarówno miłośnikom fotografii,  jak i słowa pisanego. Tak, by nie faworyzować jednej grupy.

 

Ja tylko nadmienię, że do tej pory ewidentnie faworyzowana była ta pierwsza grupa i dla równowagi, tudzież sprawiedliwości dziejowej, należałoby zacząć faworyzować drugą. :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Zajac Poziomka napisał:

Doszły do mnie zamówione wieszaki. Powiem tak: jeżeli kiedyś będę na tyle obrzydliwie bogaty, żeby wszystkie plastikowe wieszaki wymienić na drewniane Hanger Project, to na pewno to zrobię :) Wyglądają rewelacyjnie, szkoda że kosztują miliony monet :) 

Też sobie to kiedyś obiecałem - na razie mam jeden :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2016‎-‎12‎-‎11 o 17:25, Zajac Poziomka napisał:

Doszły do mnie zamówione wieszaki. Powiem tak: jeżeli kiedyś będę na tyle obrzydliwie bogaty, żeby wszystkie plastikowe wieszaki wymienić na drewniane Hanger Project, to na pewno to zrobię :) Wyglądają rewelacyjnie, szkoda że kosztują miliony monet :) 

Ja już zacząłem takową wymianę ale u konkurencji K&R za połowę tej ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.