Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Bruut napisał:

Floris van Bommel: -> opis i zdjęcia na stronie producenta.

Przymierzyłem w sklepie i okazały się bardzo wygodne oraz dość dobrze dopasowane. Mam trochę mieszane uczucia przez te niebieskie wstawki i niebieskie sznurówki oraz laserowe nacięcia (widać je właściwie tylko z bliska i przy dobrym świetle). Niebieskie zelówki na podeszwach nie rzucają się w oczy. Założyłem na próbę brązowe sznurówki (niestety nie miałem cienkich woskowanych) - żona upiera się, że niebieskie lepsze.

Co sądzicie, zostawić te buty?

  

Dla mnie to typowe mrowkojady. A te niebieskie wstawki plus sznurowki to tragedia. Buty zwroc, bo zeby zwrocic zone, ktora upiera sie na niebieskie sznurowki-rozumiem, ze juz za pozno? 😉

  • Like 3
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

17 minut temu, adamW napisał:

Dla mnie to typowe mrowkojady. A te niebieskie wstawki plus sznurowki to tragedia. Buty zwroc, bo zeby zwrocic zone, ktora upiera sie na niebieskie sznurowki-rozumiem, ze juz za pozno? 😉

Na moją bardzo wąską i długą stopę takie "mrówkojady" właśnie dobrze pasują, a i fason mi się podoba. Niebieskie wstawki na języku można odpruć (sprawdziłem przed chwilą). Sznurówki wiadomo, że brązowe :) Dam nam czas przez weekend, może się "polubimy" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Bruut napisał:

Na moją bardzo wąską i długą stopę takie "mrówkojady" właśnie dobrze pasują, a i fason mi się podoba. Niebieskie wstawki na języku można odpruć (sprawdziłem przed chwilą). Sznurówki wiadomo, że brązowe :) Dam nam czas przez weekend, może się "polubimy" :)

Przejrzyj ten watek, wystarczy ostatnie 20 stron. Zobaczysz jakich butow powinienes szukac. Do tego jak masz waska stope mysle ze bedzie Ci latwiej znalezc cos ladnego. Jestem pewien ze na ostatnich dwudziestu stronach tego tematu nie znajdziesz butow, ktore sa tak osobliwe jak tw ktore wkleiles. Do twgo przykrzyj sie jak tw buty sie łamią. Jak w nich pochodzisz to beda wygladaly tylko gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.