Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Tanatos70 Opublikowano 28 Lutego 2017 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 28 Lutego 2017 Dzień z życia zapracowanego człowieka : 1 20 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Whitesnake Opublikowano 1 Marca 2017 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 1 Marca 2017 Lubię trójokie Vass'y 22 Cytuj
Wuj Opublikowano 1 Marca 2017 Zgłoś Opublikowano 1 Marca 2017 13 godzin temu, Tanatos70 napisał: Dzień z życia zapracowanego człowieka : Szczyt odwagi - założyć jasne spodnie na inspekcję na placu budowy:) Cytuj
Aron Opublikowano 1 Marca 2017 Zgłoś Opublikowano 1 Marca 2017 @Whitesnake, nie wiedziałem, że masz taki model. Jaki to kolor, antic cognac? Cytuj
Whitesnake Opublikowano 1 Marca 2017 Zgłoś Opublikowano 1 Marca 2017 33 minuty temu, Aron napisał: @Whitesnake, nie wiedziałem, że masz taki model. Jaki to kolor, antic cognac? Zimą je oszczędzałem. To Antic Cognac kremowany brązem od Woly. Cytuj
rurov Opublikowano 1 Marca 2017 Zgłoś Opublikowano 1 Marca 2017 14 godzin temu, Tanatos70 napisał: Dzień z życia zapracowanego człowieka : Co to za buty i model? 1 Cytuj
waski Opublikowano 1 Marca 2017 Zgłoś Opublikowano 1 Marca 2017 Temat oczyszczony, bardzo proszę na przyszłość nie prowadzić dyskusji o rozmiarach w tym wątku. 3 Cytuj
Tanatos70 Opublikowano 1 Marca 2017 Zgłoś Opublikowano 1 Marca 2017 5 godzin temu, rurov napisał: Co to za buty i model? AS dla Shipton & Heneage: https://forum.butwbutonierce.pl/topic/510-jakie-buty-mam-dziś-na-sobie/?do=findComment&comment=203363 Cytuj
Piotrwawa Opublikowano 1 Marca 2017 Zgłoś Opublikowano 1 Marca 2017 Meer... mina nietęgą:), ale przyszwa się schodzi:) 3 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zajac Poziomka Opublikowano 2 Marca 2017 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 2 Marca 2017 13 Cytuj
lupin Opublikowano 2 Marca 2017 Zgłoś Opublikowano 2 Marca 2017 29 minut temu, Zajac Poziomka napisał: Piękne kopyto (i skóra)! Jaki to model? Cytuj
Zajac Poziomka Opublikowano 2 Marca 2017 Zgłoś Opublikowano 2 Marca 2017 6 minut temu, lupin napisał: Piękne kopyto (i skóra)! Jaki to model? To Meerminy, ten model - https://meermin.es/articulo.php?idArt=4288. Co do kopyta (w tej parze, bo ogólnie lubię Hiro) polemizowałbym - buty są jak na mój gust odrobinę zbyt toporne. O ile oksfordy na Hiro i na skórzanej podeszwie wyglądają w mojej opinii bardzo ładnie, o tyle ta para na podwójnej gumowej podeszwie sprawia wrażenie trochę zbyt obłej. Co do skóry zgadzam się - o ile dobrze pamiętam buty mają około 3 lata i bardzo dobrze znoszą upływ czasu, skóra naprawdę ładnie się łamie. Natomiast pierwsze 10-12 wyjść to była tortura, skóra była twarda jak kamień, dopiero potem stopniowo zmiękła - ale może właśnie dzięki temu wygląda teraz tak jak na zdjęciu... 2 Cytuj
lupin Opublikowano 2 Marca 2017 Zgłoś Opublikowano 2 Marca 2017 Teraz, Zajac Poziomka napisał: Może ujęcie butów zatem przekłamuje faktyczny kształt kopyta. Widać, że kopyto Hiro jest bardzo dobrze dopasowane do Twojej stopy. Minimalne złamania skóry w śródstopiu. Bolesne rozchodzenie, ale efekt po 3 latach bardzo dobry. Cytuj
Zajac Poziomka Opublikowano 2 Marca 2017 Zgłoś Opublikowano 2 Marca 2017 4 minuty temu, lupin napisał: Widać, że kopyto Hiro jest bardzo dobrze dopasowane do Twojej stopy. Ja po prostu mam wąską, azjatycką stopę. W praktycznie każdych butach przyszwa tak ładnie mi się schodzi - np. stronę temu wklejałem AS na kopycie 109 i tam wygląda to nawet lepiej 1 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Krzysiek_W Opublikowano 2 Marca 2017 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 2 Marca 2017 27 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Whitesnake Opublikowano 2 Marca 2017 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 2 Marca 2017 Oficjalnie, ale jednak nieformalnie. Lubię monki! (Jan Kielman) 22 Cytuj
musa19 Opublikowano 2 Marca 2017 Zgłoś Opublikowano 2 Marca 2017 2 godziny temu, Zajac Poziomka napisał: W praktycznie każdych butach przyszwa tak ładnie mi się schodzi Weź mnie już Zając nie denerwuj Jak to mówią, ładnemu we wszystkim ładnie 1 Cytuj
Piotrwawa Opublikowano 2 Marca 2017 Zgłoś Opublikowano 2 Marca 2017 6 godzin temu, Ataman napisał: Carlos Santos Ile lat maja te buty? Cytuj
Ataman Opublikowano 2 Marca 2017 Zgłoś Opublikowano 2 Marca 2017 Ile lat maja te buty? Dwa albo może trzy lata. 1 Cytuj
Piotrwawa Opublikowano 2 Marca 2017 Zgłoś Opublikowano 2 Marca 2017 3 minuty temu, Ataman napisał: Dwa albo może trzy Dzięki za odpowiedz. Prawideł pełnych do nich używasz? 1 Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.