Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Są bardzo wygodne, w ogóle nie było etpau walki z przystoswaniem buta do stopy, nigdzie nie obcierały, cisnęły itp. Szycie GYW, wykonane są porządnie, na tyle na ile mało fachowym okiem mogę ocenić. Cholewka to corrected grain, ale uwielbiam je za kolor - kasztan z przebłyskami burgundu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

to prawda, sa bardzo ladne, sam je ogladalem - ale sprawialy wrazenie jakichs papierowych, slady po kleju..mam nadzieje, ze trafilem na jakis lipny egzemplarz, a twoje sa duzo lepsze.

Oglądałem je jesienią i zrobiły na mnie (jakościowo) fatalne wrażenie. Tak jak piszesz - papierowe.

Nie wiem czy to autosugestia, czy może inny, szalenie podobny a lepiej zrobiony model, ale mam wrażenie, że teraz są znacznie porządniejsze. Po krótkim noszeniu okazuje się, że są lepsze niż wyglądają ;)

Co nie zmienia faktu, że za te niecałe 400zł można kupić porządne buty, ale nie trzewiki z możliwością przymierzenia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda, sa bardzo ladne, sam je ogladalem - ale sprawialy wrazenie jakichs papierowych, slady po kleju..mam nadzieje, ze trafilem na jakis lipny egzemplarz, a twoje sa duzo lepsze.

Oglądałem je jesienią i zrobiły na mnie (jakościowo) fatalne wrażenie. Tak jak piszesz - papierowe.

Nie wiem czy to autosugestia, czy może inny, szalenie podobny a lepiej zrob

Co nie zmienia faktu, że za te niecałe 400zł można kupić porządne buty, ale nie trzewiki z możliwością przymierzenia :roll:

Dziś już widziałem te buty za 279 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy dzień w Prime shoes - miękko i wygodnie

Czy to model Chicago?

Czy zdjęcie, które zamieściłeś, wiernie oddaje proporcje butów i sposób, w jaki prezentują się na stopie?

tak, model chicago. Moim zdaniem całkiem wiernie oddane proporcje z góry. Natomiast model ten jest moim zdaniem bardzo "krótki" tzn. kopyto nie jest prawie w ogóle wydłużone, dodatkowo śladowy rant. To powoduje, że but trochę inaczej "odczuwa się" na nodze. Jeśli komuś to odpowiada to ogólnie polecam. Pierwsze wrażenia (skóra, wykonanie) b. pozytywne - imo dobra wartośc do promocyjnej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dan - Dzięki za odpowiedź. Pytałem, bo buty robią wrażenie 'pancernych', co potwierdza Twój opis. Szerokość i dość wysoki nosek zapewne zwiększają wrażenie komfortu i ułatwiają ewentualne 'docieplenie' grubszą skarpetą. Myślę, że będą w sam raz na jesień i wczesną wiosnę. Gratuluję zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dan - Dzięki za odpowiedź. Pytałem, bo buty robią wrażenie 'pancernych', co potwierdza Twój opis. Szerokość i dość wysoki nosek zapewne zwiększają wrażenie komfortu i ułatwiają ewentualne 'docieplenie' grubszą skarpetą. Myślę, że będą w sam raz na jesień i wczesną wiosnę. Gratuluję zakupu.

tak, nosek jest do końca palców poprowadzony dosyć wysoko, ale ja nie odczuwam przez to luzu (pewnie wszystko zależy od stopy). Komfort, o którym wspomniałem, jest zasługą raczej dosyć miękkiej skóry, bo akurat dopasowanie mam bardzo wysokie jak na posiadane buty. Dodatkowo na żywo nie są moim zdaniem aż tak "pancerne" :) jak na zdjęciu sklepowym z profilu, ale oczywiście b. smukłe też nie są...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Po kilku tygodniach czytania i przeglądania BESPOKE, nadszedł czas żebym sam podzielił się skromną wiedzą i kolekcją prywatną, ale nie tylko (w moim przypadku pasja do butów łączy sie z pracą)

Z prywatnej kolekcji (miewam na sobie..)

Loake 1880, Burford 2 - Człowiek może opóścic Londyn, ale Londyn już nie opuści człowieka :D

post-2666-13658921479972_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.