Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Poczytalem i mysle ze moje buty musialy byc robione w ten sposob co tyutaj: http://www.forum.bespoke.pl/viewtopic.php?f=9&t=608&hilit=repatynacja&start=10 czyli to raczej patynacja niz repatynacja. Rozumie ze repatynacja to przerabianie buta juz gotowego a patynacja to proces produkcji polegajacy na nakladaniu farby na but z surowej niebarwionej skory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zimno na zewnątrz, więc wyższe na dzisiejsze zakupy + ciepłe calzedonia z "wkładką" do środka;)

Szukam podobnych, albo i nawet identycznych ;-) Jaka to marka / model ? Dobrze się noszą?

Pzdr,

Francuz

To Goertz 17 - kupione zdalnie przez kolegę w Poznańskiej Malcie. Kilka razy dopiero je miałem na nogach więc za wiele nie mogę napisać, ale są dość wygodne i z ciepłą wkładką jest dość przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe Wojasy zakupione niedawno w Rzeszowie podczas zimowego urlopu.

Szukałem jakichś golfów-co prawda nastawiałem się na skórę licową w kolorze jasnobrązowym,ale te mi się spodobały-a,że były za 50% ceny,to i je kupiłem. Moje pierwsze buty o klasycznej formie niebędące czarnymi garniturowymi.

P.S. Lustro nie jest takie brudne, tylko flash podświetlił każdą drobinkę kurzu...

Edit: Zamsz ładny, wykonanie też mi się podoba,za to podeszwy w rękach prawie w ogóle nie zegnę,ale lepszy wróbel na stopie niż Crockett w internecie.

post-2671-13658921565848_thumb.jpg

post-2671-13658921566393_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że bardzo ładne buciki, nie wiem jaka jakośc jest zamszu i czy długo zachowają swój pierwotny kształt jednak ogólnie na +. Byłem niedawno w wojasie i niestety nic nie zauważyłem w takiej formie jak twoje buty,ogólnie same jakies "kosmosy" były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Mam jeszcze wątpliwość co do koloru skarpetek-szare wydały mi się być dość neutralnymi-ale jakoś nie zachwyca jednak....

Uważam, że przy TAKICH butach i TAKICH spodniach skarpetki idealne. Zepchnięte na drugi (a nawet trzeci) plan są uzupełnieniem stroju.

edit: "uzupełnieniem" zastąpiło "dopełnieniem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff.. już myślałem ,że ktoś innym nosi takie szare skarpetki jak ja- to byłaby katastrofa :D

Na razie nosiłem je tylko po domu,ale trochę lata mi pięta-mam wrażenie,że z powodu sakramencko twardej podeszwy. Kupiłem zapiętki-zobaczymy czy pomogą.. a może się to wszystko "dotrze" i wyrobi bardziej? Na pewno!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.