Skocz do zawartości

Machiavelli

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dopytywałem się o politykę cenową, ale rzeczywiście przy aktualnych cenach nie ma tam nic konkurencyjnego z innymi produktami na rynku w tym segmencie (jeśli weźmiemy pod uwagę kryterium cena-jakość). Sam na szczęście nie muszę wyczekiwać wyprzedaży, bo ograniczona tabela rozmiarów sprawia, że mógłbym tam zaopatrzyć się co najwyżej w dodatki. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spółka LPP podała w komunikacie dla money.pl:

 

"Tallinder jest marką z segmentu premium dedykowaną osobom powyżej 30 roku życia, które kreując swój wizerunek wyznają zasadę 'less is more' i poszukują ponadczasowych, eleganckich projektów, które będą dopełnieniem ich dynamicznego, nowoczesnego stylu życia..."

 

@Machiavelli, widocznie wyglądasz w swoich stylizacjach co najmniej o 10 lat starzej, bo Cię tam wpuścili. ;)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tallinder otworzył już sklep online, więc można w końcu przyjrzeć się niektórym produktom bez wychodzenia z domu. 

 

Skład niektórych produktów rozczarowuje :? : post-4478-0-27829600-1456296723_thumb.pn

 

Co interesujące, na swoim fb pochwalili się, że w sklepach posiadają garnitury szyte z VBC - nie uświadczyłem ich odwiedzając sklep w Gdańsku, obsługa też zaprzeczyła, aby mieli produkty z tych tkanin (a specjalnie wymieniałem m. in. właśnie VBC pytając o stosowane tkaniny). 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słabo to wygląda.

Oferta jak na razie skromna i nieciekawa, zwłaszcza za taką cenę. Wiem, że to początki, ale tym bardziej, przy takiej próbie pozycjonowania, powinni się postarać. 

Chciałbym kibicować, boć to polska marka, ale jakoś brak argumentów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LPP robi znacznie grubsze wyprzedaże od MD, nawet do 70% i myślę, że w przypadku Tallindera będzie podobnie.

W MD dali 20% na black friday i rozmiarówki znikały w oczach.

Pytanie czy jakościowo marką będzie podobna do reszty rodziny. Jeśli tak, to nawet te 70% może nie być zachęcające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Nie miałem w ręku ani jednej rzeczy tej marki, ale na zdjęciach prezentowały się wyjątkowo marnie. Nawet w cyklu artykułów sponsorowanych u Mr Vintage. Z jednej strony żadna strata, z drugiej trochę szkoda - może z czasem zaczęliby robić jakieś ładniejsze i porządniejsze rzeczy?

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba szkoda - niezależnie od tego, gdzie płacą podatki, to jednak polska firma, no i dodatkowa konkurencja.

Ja mam wrażenie, że to była alternatywa dla Massimo - teraz można się pomylić, nawet stylistyka jest b. zbliżona - ale w każdym calu gorsza, począwszy od nazwy, która mi niespecjalnie się podoba, skończywszy na asortymencie i cenach.

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.